K-750 birka
#1

Tere

Mul vedeleb kodus üks tühi k-750 birka, kuhu saab raaminumbrid ja aastaarvud ise peale toksida, aga küsimus oleks selline, et kas sellist asjapulka on ka dnepr mt-11'le võimalik kuskilt hankida? Kui kellellgi huvi antud jubina vastu või teab midagi tarka nende kohta siis ehk jagaksite oma teadmisi

Tänud!
Vasta
#2

jewgenikesa Kirjutas:Mul vedeleb kodus üks tühi k-750 birka, kuhu saab raaminumbrid ja aastaarvud ise peale toksida, aga küsimus oleks selline, et kas sellist asjapulka on ka dnepr mt-11'le võimalik kuskilt hankida? Kui kellellgi huvi antud jubina vastu või teab midagi tarka nende kohta siis ehk jagaksite oma teadmisi

Igasuguseid silte saab replikatena valmistada vastavates firmades. Ainult et enne valmistamist tuleb eeltöö - makett valmis teha.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

    njaa, aga kahjuks jh mul pole õrna aimugi, et milline see välja peaks nägema, kuigi arvan et see ei tohiks sellest K omast palju erinev olla, ja samas mista ongi - tükike alumiiniumplekki ja veidi värvi- aga kuskohas siin eestimaamuna peal neid asutusi olla võiks? või äki kuskilt venemaa avarustest on võimalik neid tellida või osta?

jubin ise näeb välja muidu selline:
Vasta
#4

Tänud, tasub isegi uurida seda lehte täitsa.
Vasta
#5

Aga endiselt, kui kellegi selle K birka vastu huvi, siis võib selle minu kääst saada. Seda jurakat läheb paberite ajamisel ARK-is ja ülevaatusel tarvis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne