Teema on suletud

e-kaubanduse küsitlus
#1

Tere,

Olen Audentese üliõpilane ja kirjutan bakalaureusetööd e-kaubandusest rõhuasetusega riietele, aksessuaaridele ja jalanõudele. Teema ei küll autoalaga seotud kuid siinses keskkonnas liigub palju meesterahvaid ja meeste arvamus on oluline. Oleksin väga tänulik kui Te leiate mõned minutid ja täidate ankeedi mille leiate all olevalt aadressilt. Ankeedi täitmise eelduseks on, et olete ostnud riideid, aksessuaare ja/või jalanõusid interneti vahendusel.

http://www.icebergdesign.eu/kysitlus/

Tänan!
#2

Ostan riideid üldse hädavajadusel (kui vanad on liiga ära kulunud) ning tüüpiliselt väiksemate linnade kaubanduskeskustest, kuhu autoga ligi saab (Tallinna suuruses suurlinnas ei ole see tihti võimalik). Nii üle aasta olen ühe uue ülikonna ja mõned triiksärgid ikka ostnud.

Jalanõudega sama lugu, kuid selle lisajamaga, et millegipärast teevad enamik Eestis esindatud tootjaid kingi üliväikese liistuga, mis mulle parema tahtmise juures jalga ei mahu hoolimata pikkusest. Viimane kord, kui kvaliteetkingi otsisin, käisin läbi va 7-8 poodi, enne kuii leidsin sellised, kuhu mu jala pöiaosa ka füüsiliselt hädavaevu sisse mahtus... Õnneks tekib see probleem kord 2-3 aasta jooksul.

E-kaubandusest selliseid asju osta ei saa, sest pean selga/jalga proovima.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#3

Ööd,

tundub tõesti küsitav, et küsitlus oma eelduse tõttu piisavalt suure "valimi" poolt täidetud saab - riided-kingad vajavad ju siiski proovimist. Aga oled Sa ehk kaalunud küsitluse kohaldamist, et see kataks ka postimüügikataloogidest tellinuid? On ju suure pildina vaadates erinevus pelgalt andmekandjas - kuigi ilmselt on ka sihtgrupp siiski erinev...

terv,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#4

Riideid ostetakse reisidel, siis on väiksem tõenäosus, et Eesti kohalikel moegeigaritel samasugused hilbud seljas oleksid.

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
#5

Õnneks ise selline inimene, kes on elu jooksul ainult ühe riideeseme ostnud -- juurdeveo tänavast USA sõjardi lapilise vormi, muud riided on naisterahvaste ostetud, kes on sel alal minust tunduvalt kompetentsemad. Seega ei sa kahjuks aidata.
Kommentaariks niipalju, et arvestades tõsiasja, et eesti on praegu maailam prügikast, siis netipoodidest ise küll ühtegi asja ei ostaks, veel vähem riideid. Pjaagust pead ikka hoolega vaatama, kui midagi ostad, 90% kaubast on ikka totaalne rämps.

Juhin ka tähelepanu tõsiasjale, et väljendaksid ennast korrektselt -- Eestis on ainult üks ülikool ja lisaks mõned kõrgkoolid, mida aga ei ole kindlasti mingisugune audentsese inteneiðenal...
#6

kOll Kirjutas:... moegeigaritel ...
Kas see oli tahtlik trükiviga? Big Grin Big Grin
#7

jurkman Kirjutas:Juhin ka tähelepanu tõsiasjale, et väljendaksid ennast korrektselt -- Eestis on ainult üks ülikool ja lisaks mõned kõrgkoolid, mida aga ei ole kindlasti mingisugune audentsese inteneiðenal...

1.Eestis on rohkem kui üks ülikool. See pole minu tragöödia, et minule diplomi väljastanud asutus oli omal ajal polütehniline instituut. Kui lugupeetav kaasfoorumlane üritab viidata ajaloolisele ülikooli olemusele, siis vastuseks saab ka öelda, et teaduste akadeemiaid sellises olemuses, nagu N-liidus oli, oligi ainult sots,bloki leiutis. Mujal on need loomulikult ülikoolide allasutused.

2. Teemapüstitus absoluutselt OT. Seega ilus oleks, kui täidaksite ankeedi, see oleks väärikuse seisukohalt maksimum, mida saaksime siinse foorumine püstitajale osutada.Valdo - kogu lugupidamisega - keda see huvitab, kust sina riideid ostad või mis probleemid sul on kauplusele ligipääsemisega. Tõesti arvad, et ankeedi koostaja kopeerib ja sobitab sinu vastused omale ankeeti sisse?? Ma ei usu seda. Pealegi, ülikonna ostmiseks tuleb see aeg ja koht leida, muus osas soe soovitus - laske oma kaasal ostmise töö ära teha, neile on see tegevus sisse kodeeritud.
Niikuinii ei meeldi neile, see mille teie ostsite ja niikuinii loevad nad ennast targemaks moeasjus. Kodurahu huvides on see nii isegi parem
Foorum on ikkagi oma tehnikahuvide ja teadmiste väljendamise kohta. Soovitavalt lukku see lugu.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne