Kus müüakse kofreeritud kummitoru?
#1

Oleks siis vaja kofreeritud kummitoru, sisediameetriga u. 50mm ja u. 60mm. Seinapaksus umbes 2mm. Kas oskab keegi soovitada, kuskohast seda meetri kaupa osta saab?
Panen ühe illustreeriva pildi ka:
   
Vasta
#2

Vaata Hydroscandi,olen sealt alati abi saanud.
Vasta
#3

Käisin seal, sellist ei olnud. Mingil vene marki autol on sarnane asi amordi tolmukaitseks.
Vasta
#4

Külasta motopoode. Mulle meenutab see mootorratta esihargi tolmukaitseid.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Kui sul just teda meetrites vaja on siis ei tea aidata,aga lühemaid
juppe leiab autolammutustes.Autode soojendus torud on ka midagi
sarnast,paraku küll plastikust.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#6

Viljakülvikutel peaks ka sarnased lõdvikud olema, seega kuskilt põllumajandustehnika varuosadega kauplejatelt võiks uurida.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#7

Kui asi vaid selles konkreetses fotol olevas tükis, siis ma prooviks seda lappida kuumkahanevaga.
Vasta
#8

nt ooplite roolilattidel on taolised tolmukatted (tõsi - küsimusepüstitus on ju "meetrikaupa"...).
http://www.elcats.ru/opel/details.asp?md...7%3A5%3A-7

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#9

Külvikute oma on vähe peenevõitu, roolilati oma jääb lühikeseks, plastikust ka ei sobi, aga tsikli poes peaks küll käima. Kui seal muidugi sobiva läbimõõduga on. Mul on vaja poole meetriseid juppe. 2 50mm ja 2 60mm mõõduga. See toru pildil on lihtsalt illustreeriv, et umbes selline. Vaatasin ka neid tolmukatteid, mis sõiduauto amortidel on, kuid need ka lühikesed.
Vasta
#10

Vana teema üles.
Nüüd oleks vast endalgi vaja. Räägiti, et vene autojuppidega kauplevaist võiks leida.
Mis veel oleks potensiaalne koht, peale volga poe?
Palju see üleüldse makstagi võiks.

Ps korfeeritud toru peaks kannatama vast kuuma ka?
plast vs kumm, kumb paremini või kui palju, et kas näiteks soojaõhu pealevõtule lükata, kui oht blokki v kaant riivata, et sulama ei hakkaks.

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#11

(31-05-2009, 09:38 AM)ullivilli Kirjutas:  Ps korfeeritud toru peaks kannatama vast kuuma ka?
plast vs kumm, kumb paremini või kui palju, et kas näiteks soojaõhu pealevõtule lükata, kui oht blokki v kaant riivata, et sulama ei hakkaks.
mu meelest paremad alternatiivid on "alumiinium / foolium" ja papp. Kasutusel nt õhkjahutusega VWdel - "kapoti all" on papptorud ning elavad seal väga häsi.
nn alumiiniumvariante leiab ("Gates" kirjaga karpides) suht mitmetes mõõtudes enamusest autopoodidest - meetriste juppidena.
papp (autentsem) on leitav Hydroscandist ja väidetavalt ka veoauto jupimüüjate juurest.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#12

Võiksid küsida ka firmast Optitrans. www.optitrans.ee
Vasta
#13

TKA Balti As nimelises firmas on sellist toru, pvc-st valmistatud oli vist aga kas meetri kaupa ka müüvad, ei tea. Endises töökohas kasutasime seda ühel seadmel aastaid ja pidas edukalt vastu ka tugevalt voolikuklambriga kinnitamisele. 100 eek oli meeter siis kuskil.
Vasta
#14

Tavaline fooliumtoru ehituspoes on 40 eeku meeter..
Kahju ainult, et pole kuskil näinud alla 80mm toru.
Kõik mis väiksemad on autopoodides ja 2-3X hinnaga

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne