Keerme taastamine hülsi abil?
#1

Kusagilt meenub jutt sisekeerme taastamisest hülsi abil, ehk oskab keegi mind rajale juhatada? Taastamist vajavad paari spetsiaalpoldi keermestatud augud.
Vasta
#2

Ma oskan juhatada, et Tööriistamarketis oli mingi vastav komplekt müügil kui ma viimati seal käisin. Praktikast ei tea ma muidugi muffigi.
Vasta
#3

Ehk on abiks see link, kuid usutavasti on tootjaid teisigi. Saadaval on ka e-bays:

http://www.helicoil.in/helicoil.htm


Vasta
#4

Jesper Kirjutas:Ma oskan juhatada, et Tööriistamarketis oli mingi vastav komplekt müügil kui ma viimati seal käisin. Praktikast ei tea ma muidugi muffigi.

Mina ei julge antud poest küll enam ühtki vastutusrikast detaili osta...
Viimane ~500-700eek ost on kõik jupphaaval tagasi viidud. Sad
Vasta
#5

mart154 Kirjutas:Mina ei julge antud poest küll enam ühtki vastutusrikast detaili osta...
Viimane ~500-700eek ost on kõik jupphaaval tagasi viidud. Sad

Millega tegu oli, et kaasfoorumlased teaksid asjast edaspidi hoiduda?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Jah, mul ka huvi, ma olen 90% oma riistadest sealt ostnud ja siiani null probleemi.
Vasta
#7

Tänan vastuste eest, siit juba päris hea edeneda Smile Teen loomkatsetused ära ja jagan hiljem muljeid.
Vasta
#8

Sain lõpuks oma laiskusest üle ja hankisin Lasnamäe Maksimarketis asuvast tööriistapoest HeliCoil komplekti. 4 keerme taastamine koos julguse kogumise, klapikambrikaante eemaldamiste- ja puhastamistega jms võttis aega alla tunni, esmamulje on väga hea. Komplekt keermevedrusid, keermelõikur, puur ja paigaldamisriistad maksid kokku ca 400 kr ja umbes kümne keerme taastamise jagu vedrusid on seal kindlasti. Esmamulje kohaselt julgen soovitada küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne