MTZ-05 ja MF-70 vs MB-1 jaMB-2 lisad
#1

Plaanis endale soetada selline väike aiatraktor a kuna kuskilt ei ole saada kasutatuna täiskomplekti siis tekkis küsimus, et kas vanadele mudelitele mtz-05 ja mf-70 sobivad ka uuemate mudelite, mida müüakse www.miniagrotehnika.ee lehel, haakeseaded?
Vasta
#2

elmetos Kirjutas:Plaanis endale soetada selline väike aiatraktor a kuna kuskilt ei ole saada kasutatuna täiskomplekti siis tekkis küsimus, et kas vanadele mudelitele mtz-05 ja mf-70 sobivad ka uuemate mudelite, mida müüakse www.miniagrotehnika.ee lehel, haakeseaded?
Ja mida selle täiskomplekti all mõeldakse? Alles nägin kuskil MTZ 05 müüa koos käru, vikati, adra, kultivaatori jms.-ga
Vasta
#3

Kui tervet komplekti ei saa, siis võib ju aegade jooksul komplekti kokku koguda! Kindlasti on võimalik lisada kõikidele traktoritele lisada kõiki haakeriistu mis on nagu näiteks ader, kultivaator kuid kindlasti pole mõtet midagi lisada MF 70-le, sest tegu on siiski muruniidukuiga aga käruga saab hakkama! MTZ-ile on võimalik ka kindlasti lisada uusi (Neva) haakeriistu kui mitte freesnugasid ja niidukeid mis töötavad.

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta
#4

Mul on MTZ-05-le 2 komplekti haakeriistasid. Tervet ühte komplekti ehk ära ei müüks, kuid midagi kindlasti leiaks Smile
Vasta
#5

Terve komplekti all mötlengi et oleks olemas köik pöllutöödeks vaja minevad riistad ja oleks olemas ka niidukid et ei peaks hakkama spetsiaalselt teist traktorit ostma mis oleks niitmiseks.
A oskab keegi öelda et kuidas selle mtz-05 varuosade hankimisega on kui peaks midagi juhtuma. On neid kuskilt poest ka saada vöi peab nende muretsemiseks ajalehti sirvima ja otsima kus kellelgi midagi on üle jäänud.
Muidu vahepeal mötlesin osta juba selle uuema mb-1 vöi mb-2è, et neile peaks ikka olema varuosi saada, a samas ei pidavat nad nii head ronijad olema nagu mtz-05.
Vasta
#6

Niisiis sai siis endale nüüd selline isend ära soetatud. Ostmise hetkel kl ükski käivitusmehhanism ei töötand ja eks ta üks "pörsas kotis" ostmine oli. Käsistarteril oli mingi völl puru a selle sai lastud treialil kövemast materjalist uus teha. Nüüd on tekkinud ainult selline küsimus, et kas keegi oskab soovitada millist öli panna nii mootorisse kui ka käigukasti?
Vasta
#7

Mis õli mootorisse ja mis õli käigukasti? Kunagi kui mootoris õli vahetasin, panin mäletamist mööda Þiguli õli sisse. Mul muidu maal selle traktori manuaal ka olemas. Kui aega saan ja maale lähen, uurin välja, mida manuaal soovitab ja annan sellest ka siin teada.
Vasta
#8

http://kuldnebors.ee/kuulutused/P%C3%B5l...t_id=10829

Leidsin kuulutuse.

Kusjuures mootor on 4-taktiline ja komplektis isegi MULLAFREES mida mina küll enne näinud ei ole.

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta
#9

Pookisin enda 05-le lumesaha külge.

http://pilt.delfi.ee/album/94438/
Vasta
#10

Väga ilus töö... Selline asi võtab kadedaks küll, arvestades asja, et iga talv kühveldan käsitsiToungue.
Vasta
#11

Tommike Kirjutas:Pookisin enda 05-le lumesaha külge.

http://pilt.delfi.ee/album/94438/

Traktor kergeks ei jää lume lükkamiseks?

Mul kipub MF-70 ka lumefreesiga ratta ringi võtma, kui väga paksu hange kallale minna või freesi umistab... Lumesahaga ilmselt võiksin ainult väga õhukese lumekihi kallale minna.

Töö paistab küll viisakas olevatCool
Vasta
#12

Kaalun ise 130 kiloCool nii et lisaraskusi pole vajaBig Grin ja lumeketid ka ratastele peale tehtud. Eelmine talv sai sulalund lükatud,kratsib edasi küll.
Vasta
#13

Aga kas keegi on näinud MTZ-05 mullafreesi? Olen uurinud nende käest, kellel siuke traktor on,aga freesi pole küll kellegil.
Vasta
#14

No ja pookisin nüüd kärule ka 13 tolli veljed alla,muidu pehme maa peal kohe käru ratas sees. Nüüd panen kõrgendused äärde ja poolteist ruumi lõhutud küttepuud toob metsast ühekorraga välja nigu nalja.Big GrinToungue
Vasta
#15

Käisin nädalavahetusel metsast puid toomas ja siis tuli meelde,et pole talvist pilti teinudki oma põkast lumesahaga ja tööd tegemas. Sai siis see viga parandatud ja albumisse mõned pildid lisatud. Sulalumi oli maas ja kippus ratta läbi võtma,aga kettidest ikka suur abi,muidu jääksid puud metsaBig Grin
http://pilt.delfi.ee/my_album/94438/?page=1
Vasta
#16

Tommike Kirjutas:Aga kas keegi on näinud MTZ-05 mullafreesi? Olen uurinud nende käest, kellel siuke traktor on,aga freesi pole küll kellegil.

Olen näinud küll, naabrimehel siiamaani olemas ka, aga pilte pole.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#17

Kas keegi on proovinud MB-1-le lumepuhurit?
http://oregon.ee/index.php?page=details&...4&group=31
Ise kahtlustan et võimu jääb väheks. Spetsiaalsetel puhuritel on hobuseid üle kümne, MB-1-l ainult 5. Kuidas käitub sulalumega?

Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
#18

(18-03-2009, 00:35 AM)indrek1000 Kirjutas:  
Tommike Kirjutas:Aga kas keegi on näinud MTZ-05 mullafreesi? Olen uurinud nende käest, kellel siuke traktor on,aga freesi pole küll kellegil.

Olen näinud küll, naabrimehel siiamaani olemas ka, aga pilte pole.

On täitsa olemas. Kes nimetab freesiks, kes kobestiks. Paar korda isegi tööd teinud sellega.
Vasta
#19

Tere.
Kas keegi teaks soovitada kust leida >25 cm pikka võlli mis passiks MTZ-05 jõuvõtuvõlli nuutidesse? Võlli läbimõõtu hetkel veel mõõtnud pole - istub teine kaunis sügaval pesas ja juhendist mõõtude kohta kah midagi ei leidnud. Paistab, et on kuue nuudiga.
Vasta
#20

Mul on üle niiduk,sealt küljest saab,kui oled huvitatud võta ühendust.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne