Bigfoot
#1

[Pilt: Bigfoot01.jpg]
Vasta
#2

bigfoote vaadates tekib mul silme ette meie nooruke offroad-kultuur. Mul üks sõber ka pusib sääl standard-klassis, muud juttu eriti ei kuule, kui et \"suuremaid rattaid oleks tarvis, mootor on ka lahja, unimogi sillad tuleks alla pista, vintsid ette-taha, topeltamordid..\" jne. Veel mõned aastad ja Eestis vuravad esimesed bf-d ringi. Evolutsioon, või kuidas Darwin seda nimetaski.Smile

P.S. spets-klassis ühel wrangleril ongi juba need unimogi sillad Wink
Vasta
#3

Sellisega juba parkimisprobleemi ei teki.Big Grin


Kah üks tuttav hakkas offroad\'i sõitma- villisega. Tal esialgu ainult mootori probleem- see sunnik ju suht lahja ronimiseks. Suurtele ratastele ei julge veel mõeldagi. :bounce
Vasta
#4

Üsna cool link: ei hellitata Cool

http://www.truckworld.com/

Vasta
#5

Mul see sõber sai kah just oma patroli \"valmis\", s.t. tõstis sillad allapoole vedrusid, pani kere ja raami vahele puksideks niva mootoripadjad, keevitas augud keres kinni ja tuiskas mingi truck-värviga üle.
10k eest ostis rõveda mustriga meetrikõrgused kummid (kui suuremad on, ei saa enam standardklassis ukerdada).
Kui ma poleks nasa pandud truckworld-saiti vaadand, oleks alul ära ehmatand kõvasti, aga praegu tundub kuti patrol pehmelt öeldas paraja arenguruumiga olevat.
Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne