Kuumuskindel värv
#21

Päris siledaks lihvida pole muidugi vaja nühkida, aga eks see elektrolüüdi lahuses puhastamine maksa kah miskit, aga on vaja katet, mis roostet eemal hoiab. Üle nipli võib ta käia, aga ta nii ehitatud kah, et selle käigus ei juhtu sellega midagi Smile
Vasta
#22

Aga oskab keegi äkki kuumtsinkimise kohta midagi öelda?
Vasta
#23

On,s Keila nii kaugel et ise kohapealt uurida ei õnnestu? Sedasorti töödega peaks ikka ise tegijate poole pöörduma. Nt. enda poolt neile tsinkida antud meevurrile lasin ikka nendel enne pilgu peale visata.
Vasta
#24

Tervus. Oskab ehk keegi soovitada, et kas puhtale malm blokile miskit krundilaadset ka kuumakindla värvi alla? Mootor vana(1936) ning roose pesi ikka oli(mis sai eemaldatud pritsis).Vasta
#25

Noh, kollektor asub Ida-Virumaal, nii et Keilast ikka üksjagu...
Vasta
#26

Purk kuumuskindlat värvi (tootjalt MIPA) maksis mõned sajad kroonid. Jutt ei käi mingitest radika- või ahjuvärvidest vaid tegu ongi mootori detailide värvimseks mõeldud kuumust kannatav värviga.
Blingbling kollektor oleks muidugi äge, hiljem saab kaela riputada kui bagi otsa saab Smile

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#27

ei saa ka aru. ise ka värvinud nii plokke kui kollektoried kui summuteid kuumakindla värviga. ja pole veel ükski siiamaani maha tulnud. eeltöö ja aluspinna puhastus peab korralikult tehtud olema.
samas on kuumakindlad värvid tundlikud lahustitele (mootoripesu, bensiin jne) - kipub ka pärast kuivamist kergemini lahustuma/maha tulema, kui autovärv.
Vasta
#28

Ok, tänud kõigile, uurin seda MIPA toodangut Smile
Vasta
#29

Tsink hõõgvel paugutorul pole mõistlik- 400 kraadi juures vannis peale pandud. Tuul puhub juba maha... Saadaval roostevaba toru, sellest saab igasugu vigureid oskaja juures keerata. Ja kui meetrist kahju pole õpib isegi ära.
Vasta
#30

Mina värvisin Firebirdi kolled mingi Leedu või Poola päritolu aerosooliga, mis Decoras müügil, kirjade järgi oli vist 800 kraadi ja maksis ca 200 krooni purk - aasta on see juba ilusti peal püsinud. Muidugi pole kombeks ka mootorit pidevalt bensiini ja õliga leotada Smile
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne