412 armatuuri plastid
#1

Ei õnnestu leida kusagilt spidoraami ja iluvõre alust liistu
Järsku on kellelgi infi kust võiks saada
Autoks IZ412 71a


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Kui keegi leiab neid armatuuri plaste, siis mina pretendeeriks vähemalt kümnele komplektile. Kahjuks ei ole Moskvich elanikkonna silmis nii väärtuslik auto, et neid detaile ise tootma asuda ja detailide müügiga matriitsi kulud tagasi teenida. Üldiselt kuuluvad need plastid samasse kategooriasse, kuhu Gorki autotehase valge plastik, ehk teisisõnu - lihtsalt ei ole.

Kunagi leidsin riiulist kümmekond pikka uut plastliistu ja need rebiti mul käest sellise kiirusega, et näpud pahempidi. Seega komplekti korralike plast detailide eest teeks ebaväikse pakkumise.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#3

Moskvas liikus veel mõni aeg tagasi 408/412 plasttuhatoose ja võibolla ka muid nimetatud masinate armatuuridetaile.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#4

Väravamehaanik Kirjutas:Kui keegi leiab neid armatuuri plaste, siis mina pretendeeriks vähemalt kümnele komplektile. Kahjuks ei ole Moskvich elanikkonna silmis nii väärtuslik auto, et neid detaile ise tootma asuda ja detailide müügiga matriitsi kulud tagasi teenida. Üldiselt kuuluvad need plastid samasse kategooriasse, kuhu Gorki autotehase valge plastik, ehk teisisõnu - lihtsalt ei ole.

Kunagi leidsin riiulist kümmekond pikka uut plastliistu ja need rebiti mul käest sellise kiirusega, et näpud pahempidi. Seega komplekti korralike plast detailide eest teeks ebaväikse pakkumise.
Samad sõnad M402-407-403 kohta Wink
Vasta
#5

Olen kuulnud ja näinud vist pilte taastatud või replica 408 armatuuri plastidest, aga ei leia enam üles. Oskab keegi juhendada või infot anda, kust saada võimalik...?
Vasta
#6

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid198775
Kasutaja Leaver ehk teab rohkem rääkida.
Vasta
#7

ei ole endas kindel aga mul on vist mosse tuhatoos,mis käib poolpööret lahti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne