Palju sõpru ja mõttekaaslasi.
#1

Mittesobivusel võib teema kaotada .Aga vähemalt mul heameel ,et tänu foorumile leidnud hulga mõttekaaslasi.Ja uusi sõpru ka!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#2

Eriti meeldib see,et loendusi enam avalikult ei eksponeerita.
Silm lausa puhkab kui vajutad otsingusse "vaata tänaseid postitusi".
Seltsimees Sentimeetril oli vahel igav ja tükkis tembutama aga muidu täitsa lahe seltskond.

www.retromc.ee

:I M Back
Vasta
#3

Minu tutvusringkond on viimase 5 aastaga peaaegu täielikult ümber vahetunud. Pea kõik need uued tutvused on saadud internetifoorumitest. Enne seda olin oma huvidega aastaid (või isegi aastakümneid) täiesti üksi!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#4

On saadud tutvusi erinevatest valdkondades (PS, mitte ainult ühistransport nagu Tsiklimeister võib arvata). Ja nagu mulle on öeldud: "Kes mind siis ei teaks...", paljud teavadki.
Vasta
#5

Olen leidnud lühikese kasutajaks olemise aja peale AMFist mitmeid uusi sõpru.
Vasta
#6

Sõpru pole leidnud, küll aga tuttavaid, keda vahel hea näha on ja juttu vesta.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#7

Ka minu tutvusringkond on täienenud mitme isikuga.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#8

Jagan ka oma rõõmu selle üle, et olles aastaid oma bussihuviga omaette tegelenud, oli lausa ülim leida see AMFi ühistranspordi alafoorum, mis sama huviga inimesi ühendab. Leida, kui palju on minuga sama huviga inimesi! Pärast mõneaegset niisama foorumi lugejaks olemist liitudes leidsin siin hea vastuvõtu ja olen minagi saanud mitmeid väga häid tutvusi. Võib öelda, et see foorumiga liitumine on mu hobi ikka palju mitmekülgsemaks ja huvitavamaks muutnud, teistega jagamise rõõm on ikka tähtis! Ja on veel nii mõnigi minuga samalaadne huviline, kellega võiks aja jooksul lähemalt tutvuda. Oma panuse püüan anda ka uunikumide teemal, selle väärtus iga aastaga aina kasvab.
Vasta
#9

Hr. Albu on avaldanud eelnevas jutukeses oma mõtted, millised plaanisin isegi enam-vähem sarnases sõnastuses siia kirjutada! Seega annan eelnevale kommentaarile piltlikus mõttes omalt poolt ka allkirja Smile
Vasta
#10

Kõigile kaasfoorulastele kena jaanipäewa ja ilusat suwe !!!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#11

Toredat jaani ka siitpoolt!
Vaadake, et vihmakeepi ja kummikuid ei unusta!
Vasta
#12

Kõike head ja särisevat ka Teile kõigile pikkadeks pühadeks.
Ise veedan need töötähe all Big Grin

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#13

Kena jaani kõigile kaasfoorumlastele!
Vasta
#14

Kainet jaani kõigile grupijuhtidele.
Vasta
#15

Laurix Kirjutas:Kainet jaani kõigile grupijuhtidele.

Kui põle suur jumal mõistuseraasu kaasa pand, ei suuda ükski jupijumal aidata!!!
Hääd Jaani sellegipoolest kõigile!!!

loll on loll olla.
Vasta
#16

Head jaani kõigile! Ka mina joon vett aga jala ei käi!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne