Pobeda taastamine
#1

Tervitus!

Mul seisab kodus üks pobeda, mida oleks vaja taastada. Siinkohal küsimus, kas keegi oskab soovitada mõnda kohta, inimest, kes oleks suuteline sellist asja ette võtma. Esialgu oleks vaja kerega tegeleda, sest ajahammas on seda päris usinasti purenud.

Tänud
Vasta
#2

Aga kuidas on lood enda oskustega ja võimalustega? Küsin seda sellepärast,et ega sellist tööd kelleltki tellida pole just odav lõbu. Kui soovid auto ikka originaalkorda teha,siis eeldab see seda,et sul on kas kõik originaaljupid olemas või pead olema valmis neid otsima pikka aega. Soovitan sul lugeda kasutaja VALDO pobi taastamise teemat, siis mõistad mida ma öelda tahanWink
Vasta
#3

selge see, et see kallis lõbu, aga kahjuks ei ole endal selliseid võimalusi seda teha ning väga oluline faktor on ka aeg. pole lihtsalt aega seda teha.
Vasta
#4

helistage 55553467 ja üritaks kokkuleppele saada või mis?
Vasta
#5

Uuendaks siis teemat natuke. Kuna pole veel kedagi leidnud, kes võtaks Pobeda töösse, siis küsiks veekord, kas keegi on huvitatud Pobeda taastamisest?

Samuti kas keegi oskab äkki anda selliste meeste kontakte nagu Martin Muhu ning Harri Tiidus. Sain need nimed Märt Aarne käest, kellele ei paku Pobeda taastamine enam kahjuks huvi.
Vasta
#6

Seakoot Kirjutas:...Märt Aarne käest, kellele ei paku Pobeda taastamine enam kahjuks huvi.

Kas asi polnud pigem selles, et Sa ei tahtnud tema tööd kinni maksta, MITTE, et Märt Aarnel polnud huvi mingit autot taastada?
See ju tema töö ja hobi ja kirg...
Vasta
#7

stihl Kirjutas:Kas asi polnud pigem selles, et Sa ei tahtnud tema tööd kinni maksta, MITTE, et Märt Aarnel polnud huvi mingit autot taastada?
See ju tema töö ja hobi ja kirg...

Ma usun, et Märt oleks töö vastu küll võtnud, kui talle oleks makstud 10x rohkem kui ta hetkel töö eest saab. Küsimus on siiski rohkem kires, ma teen ka seda mis mulle väga ei meeldi ja küsin selle eest raha(ja mitte vähe), kui tuleb väga ruineeriva töö pakkumine, küsin kohe ekstra palju, et juhul kui ma selle töö pean tegema, siis närvide parandamise peale minev kompensatsioon on seal kuhjaga sees ....Märt ilmselt viisakas inimene(erinevalt minust) vabandab ennast suure koormusega väja Wink

Töö mis mulle meeldib, teen ära selle eest, mis on eluks vajalik ... vahel ka ilma tasuta.

Dad.
Vasta
#8

Raha teema ei tulnud meil veel jutukski. Ütles kohe alguses viisakalt ära, et ei ole huvitatud. Minul on sellest muidugi kahju, sest tema kätte oleks julgenud selle auto viia.
Vasta
#9

dad Kirjutas:[
Ma usun, et Märt oleks töö vastu küll võtnud, kui talle oleks makstud 10x rohkem kui ta hetkel töö eest saab. ...

Mismõttes....? Kas pobeda tegemine on siis 10x keerulisem?
Ma ei usu. Vblla natuke keerulisem, aga mitte 10 korda. Põhiline on just vene projektautode lootusetus - suht keeruline on neid perfektselt lõpetada (varuosi lihtsalt ei ole) ja nende taastatud kujul madal turuhind, mis seab paika nii mõndagi...
Vasta
#10

stihl Kirjutas:Mismõttes....? Kas pobeda tegemine on siis 10x keerulisem?
Ma ei usu. Vblla natuke keerulisem, aga mitte 10 korda. Põhiline on just vene projektautode lootusetus - suht keeruline on neid perfektselt lõpetada (varuosi lihtsalt ei ole) ja nende taastatud kujul madal turuhind, mis seab paika nii mõndagi...

Vahe on selles, kas teha tööd raha eest või oma lõbuks, ühel juhul on see kohustus ja teisel juhul Nirvana Wink

Dad.
Vasta
#11

Mul on mõlemal juhul kohustusnirvana, ainult, et kui kliendile teed, siis keegi KOGU AEG helistab ja küsib midagi....Cool
Auto alla ei saagi pikemaks ajaks ronida, sest seal pole levi ....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne