Minski silinder
#1

Juhtus siis selline õnnetus, et suri tsikkel välja, lähemal uurimisel selgus, et ka kompressioon oli kadund. Võtsin siis silindripea maha ja leidsin enda eest lahti tulnud sõrme stopperi, mis oli kiilunud kolvi ja silindri seina vahele, nüüd silinder ja kolb rikutud. Silindris on kaks koledat vagu, kuid vaadates varemalt üht teist teemat, tuli mõte, et äkki on võimalik silinder üle puurida ja suurem kolb sisse panna :??? Uus silinder ju kole kallis
Vasta
#2

lisaks siis veel: kaks kõrvuti vagu, kumbki u. 0,5-1 mm sügav (silma järgi vaadates)Sad
Vasta
#3

minu teada on minskil remondi samm 0,25 mm. teise remondini viies oleks diameetri suurenemine siis 0,5 mm, mis jaguneb mõlemale seinale võrdselt. seega saaks lahti maks. 0,25 mm vaostSad

uus silinder on kallis jah. odavam on osta uus kolb ning kuskilt hankida vana raabakas silinder, mis siis üle puurida.
Vasta
#4

Sõbra minskil sama asi. Lasime Harju Elektris ühel vanal üle puurida ja panime nr. 2 remondi kolvi. Ainult et vana ei puurind viast täpselt, nii et pidime pärast püti haamriga peale taguma ja käima panime raudkangi abiga Smile Kui natuke aega käis, ilmselt kulus sisse ja pärast käis juba normaalselt ringi.
Vasta
#5

see kes mulle tsikli müüs ütles et silinder ja kolb on korralikud. panin käima käis umbes 6 minutit suri ära enam käima ei läinud.kompresioon oli kadund. sõimasin kuni sain teise kolvi ja silindri.
Vasta
#6

ma olen ikka seda meelt, et sikkel on nagu naisterahvas: teda tuleb meelitada, et soovitu saada. sikli peale ei tohi karjuda, veel vähem jõudu kasutada (välja arvatud raami sirgeks tõmbamine). kui silinder läheb jõuga peale, on ikka midagi väga valesti. uuri järgi, ega sul mootor metallipuru täis pole.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne