iz56 säde
#41

Mul polnud ka seda laadimise pirni vahel aga kõik toimis kui kellavärk, ju siis eelmine rattaomanik oli tiba omaloomingut teinud Big Grin.
Tegelikult mõni on, aga seisukorda ei tea ja ühel korpuse kõrv ära murtud.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#42

Seda reeled peaks mingit moodi andma kontrollida ka kas töötab.Ma olen kunagi kokku puutund nende kontrollimisega,aga enam ei mäleta kuda see käisSmile.Aga töö käigus tuleb meelede kuda need asjad käivad.
Vasta
#43

indrek sul msn on ?
äkki ärid ühe relee ära?

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#44

PS. räägime

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#45

lisa msni treg_123@hotmail.com
vabandust, tean et see ei ole eriti selle teema jutt aga loodan, et
te ei pahanda.

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#46

sain ratta laadima.

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#47

Relee oli siiski korras?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#48

relee oli korrasSmile leidsin kuurist tuttuue geneka ja siis ankur panin teise ankru ka ja hakkas tööle.
nüüd tegin sellise avastuse et sidutivarras sees murdunud :S puuriga seda välja ei puuri ja pekstes ei mõtlegi liikuma hakata. homme vb saab õnneks uue võlli ja siis tuleb uut varrast nuputama hakataSmile kas kahe varda vahel on kuul ka ? seda tean et parempoolses kaanes selles pesas peab olema.

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#49

uus võll on olemas. kas sidurivarras on 2 osast ? kui jah siis kas kahe varda vahel on ka kuul ?

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#50

Koosneb kahest osast jah, ning kuul peab kindlasti vahel olema. Vastasel korral käivad kaks metallist pulka niikaua kokku kuni otsad lapikuks lähevad ja sinna võlli sisse kinni jäävad.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#51

see oligi eelmise omaniku lollus siis et sidurivarras ära murdus.
homme ehk saab siis siduriga sõita Big Grin

Iz 56, K-750, K-750
Vasta
#52

teema võib lukku panna

Iz 56, K-750, K-750
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne