Bensiin ei liigu?!
#1

MUl on mure murutraktoriga. Kui ta ööläbi seisab, siis valgub bensufilter bensiini täis (hea). Kui lähen niitma, töötab ta selle filtri tühjaks ja sisi sureb välja. KUi filter torust lahti ühendada, oleks seal nagu rõhk sees. Põhimõtteliselt on õhufilter õhku täis. Kuidas seda probleemi lahendada. Niiviisi pole kunagi juhtnud.

Lisan ka pildi~
http://www.rate.ee/albums/Yamaha12/p3027885

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#2

kas see murutraktor on 2- või 4-taktilise mootoriga? Kui kahetaktilisega, siis on põhjus selles , et õli ummistab filtri ära.
Vasta
#3

peaks ikka 4t olema. Paagil pole filtreid, sest kui ma võtan vooliku filtriküljest ära, siis tuleb nagu lahinal. Varem sellist jama olnud pole, karpa on ka läbi puhutud, see säras ka vastu nagu peegel. peab mõtlema veel, mis teha annab. Viga ei tohiks suur olla. Tüütu on koguaeg masin seisma jätta ja filtrit käppida et see natukenegi täituks.

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#4

ajaa, mitte õhufilter, vaid bensufilter xD praegu ongi ta nagu õhufilter, sest sela pole bensiini ja ta filtreerib bensuaure.

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#5

Vaata üle et paaki vaakumit ei tekiks, st paagi punni sees peab olema auk. Või proovi teist uut filtrit Wink. Ja eks ta ikka neljataktiline pill ole ma kipun arvama, pole veel kahetaktilist näinud.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#6

Myygil on samasugused filtrid , aga selle paberi asemel on seal sees metallist peenike v6rk v6i s6el..
Mina prooviks korra ilma filtrita , mis siis juhtub..

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne