Kuusakoski ja sõiduki registrist kustutamine
#1

Küsimus nimelt selles, et kas Kuusakoski kustutab neile toodud auto ise registrist või tuleb mul seda endal teha? Nimelt sai mai alguses viidud üks Þiguli Kuusakoskisse. Nende netilehelt sain mina aru, et nad ajavad ARK-iga asjad ise korda. Jäidki dokumendid ja numbrid Kuusasse ja mulle anti tehtud tehingut tõendav müügileping. Nüüdseks asjast möödunud pea kaks nädalat, aga auto on ARK-is ikka arvel.Tähelepanu tõmbas lihtsalt fakt, et sõiduki omaniku vahetuse korral tuli muudatused ARK-is registreerida viie tööpäeva jooksul.
Kas on põhjust muretsemiseks ja valmistuda võitluseks bürokraatiamasinaga või pean veel lihtsalt ootama? Äkki teab keegi seda asja täpsemalt.
Vasta
#2

Võibolla keegi nägi seda autot seal ja tekkis see soov endale saada ja soetas selle? Ebareeaalne ja kallis ettevõtmine mingi Lada kohta aga võib ette tulla.
See viie päeva nõue on ka selline n.ö. ükskõik. Käisin veebruaris ümber vormistamas oma bussi,kus ost oli toimunud 10.12.2006a.,nii et tublisti rohkem kui aasta hiljem ning ARK-is ei öeldud selle kohta midagi.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

EdR Kirjutas:See viie päeva nõue on ka selline n.ö. ükskõik.
...ja seda tunnistas vähemasti ajavahemikus 2003..2005a ka ARK: 2003 ei kiirustanud ma sissetoodud masina arvelevõtmisega, kuna sealt öeldi, et pole kiiret - ning 2005 sai masina tõesti ilma probleemideta arvele (noh, väike poleemika mootorivahetuse tõttu oli, aga see oli eraldi teema).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Sügisel oli vanametalliks müüdud masin mõne päeva pärast arvelt kustutatud. Võib-olla on hetkel mingi kõrghooaeg ja sellepärast asjad venivad?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne