Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5

Romka Kirjutas:Topeltkabiiniga kastiga UAZ müügis http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
meil üks selline söidab külavahelWink

Tartu arkist lipsas läbi üks eesti nummeritega kaheukseline uaz, niua oma ehk?



Kas Marauder'i viimasel pildil mitte Bedford pole? Paides on üks samasugune oranþ bussike, minu kodu lähedal. Sellel nagu samasugune kabiin.. Kuid Opel ka vist vale pole?

Transit ta igatahes polnud, seda ma vaatasin, kahjuks jäi eest pilt tegemata...

Timm Kirjutas:Kas Marauder'i viimasel pildil mitte Bedford pole? Paides on üks samasugune oranþ bussike, minu kodu lähedal. Sellel nagu samasugune kabiin.. Kuid Opel ka vist vale pole?

Bedford Bilitz.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

Jap, selline: ja paide oma ka:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Just seesama. Ei ole võõras ka nimi Blitz, see oli vist isegi ette kirjutatud. Hmm, viimasel pildil ka minu maja pealSmile

selline on minu Bedford Blidz.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Sai ka täna mõnes külas ''luurel'' käidud koos Keviniga ja peaks ütlema, et tulemus pole paha. (Foorumist tegelikult küll juba läbi käinud) PAZ-652 nähes pidi hing kinni jääma... Big Grin
Uusi pilte alates sellest:
http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/41673559

Pildil on ju PAZ-672. Üldsegi mitte mingi haruldus veel.

Võib-olla vaevuks pildid lõpuni vaatama? Kui see on 672, siis olen mina Ikarus. Nagu näha ei ole tegemist sama isendiga, mis paar lehekülge tagasi ühel fotol külili vedeles, seega tekib küsimus: kui palju neid ikkagi veel alles on? Keegi justkui hiljuti nuttis, et kõik on lännu...
Muidugi tuhat vabandust, kui see kuskil juba jutuks on olnud.

Minu oma(see külili) pildistsud on Saaremaal, reymo aga vist Hiiumaal pildistab?

See masin on jah Hiiumaal, täpsemalt xxxxxx.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com

stretch Kirjutas:Võib-olla vaevuks pildid lõpuni vaatama? Kui see on 672, siis olen mina Ikarus. Nagu näha ei ole tegemist sama isendiga, mis paar lehekülge tagasi ühel fotol külili vedeles, seega tekib küsimus: kui palju neid ikkagi veel alles on? Keegi justkui hiljuti nuttis, et kõik on lännu...
Muidugi tuhat vabandust, kui see kuskil juba jutuks on olnud.
Sry millegipärast jäi see pilt nägemata ennist. Mõtlesin seda oranþi või pruuni. tean väga hästi milline 652 välja näeb, alles paar aastat tagsi läks meie õuest kõige kaduva teed. 672-ga sõitsin ise viimati ka umbes samal ajal.

See PAZ-672M on oma välimust minetamas. Mõne aasta eest oli veel üsna kobe, kui ühe maantee ääres seisis. Idee järgi peaks endine Hiiu Autotransi buss olema.

PAZ-652'sid vaevalt, et 10tk kokku tulebki. Eks kõik sarnases olukorras ole kah.

reymo1995 Kirjutas:Sai ka täna mõnes külas ''luurel'' käidud koos Keviniga ja peaks ütlema, et tulemus pole paha. (Foorumist tegelikult küll juba läbi käinud) PAZ-652 nähes pidi hing kinni jääma... Big Grin
Uusi pilte alates sellest:
http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/41673559


Kas sellest 652 eestpilti ei ole? Kas ninaplekid on säilinud?

Viimasel pildil, muide, on keegi GAZ-52/53le paigaldanud 51 vanatüübilise nn paljaskodar-rooli (mis on asi, mida iga nurga ääres enam just ei vedele....)

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Too masin seisab endiselt maantee ääres, kuid kadakate taga ning näha on ainult aknaid ning katust. Tolle masinaga sai nii mõnigi kord lasteaeda mindud. Big Grin

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com

valdo Kirjutas:
reymo1995 Kirjutas:Sai ka täna mõnes külas ''luurel'' käidud koos Keviniga ja peaks ütlema, et tulemus pole paha. (Foorumist tegelikult küll juba läbi käinud) PAZ-652 nähes pidi hing kinni jääma... Big Grin
Uusi pilte alates sellest:
http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/41673559


Kas sellest 652 eestpilti ei ole? Kas ninaplekid on säilinud?

Viimasel pildil, muide, on keegi GAZ-52/53le paigaldanud 51 vanatüübilise nn paljaskodar-rooli (mis on asi, mida iga nurga ääres enam just ei vedele....)

Meie igastahes temast esipilti ei saanud. Lishalt me ei saanud majast kedagi kätte ning päris suvaliselt võhivõõral hoovil ringi käia ei tahaks. Homme vist käime tagasi ning võtame eest ka pildi.

Kevin.Smile

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com

Ei ole masinale lähemale läinud kuna kedagi polnud kodus, aga teinepäev on plaanis sinna tagasi minna ja rohkem pilte teha.

valdo Kirjutas:Kas sellest 652 eestpilti ei ole? Kas ninaplekid on säilinud?
Too GAZ on kaasfoorumlase Tiit oma ja päris paljud detailid(mootor, sillad, raam, astmelauad jms) on võetud GAZ-51 pealt.
valdo Kirjutas:Viimasel pildil, muide, on keegi GAZ-52/53le paigaldanud 51 vanatüübilise nn paljaskodar-rooli (mis on asi, mida iga nurga ääres enam just ei vedele....)
EDIT: Kevinil kiiremad näpud krt Big Grin

valdo Kirjutas:Viimasel pildil, muide, on keegi GAZ-52/53le paigaldanud 51 vanatüübilise nn paljaskodar-rooli (mis on asi, mida iga nurga ääres enam just ei vedele....)
Kas see mitte pole kapitaalis käinud 51?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne