Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5

MTZ05 Big Grin
http://albums.rate.ee/0/6/6/06656313731.jpg
Veel pilte http://www.rate.ee/albums/reinuvader66/a503158

Mõõda Hiiumaa teid vuranud kunagine politsei auto Moskvich 2140.

[Pilt: 0474730379585e.jpg]

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com

(14-04-2009, 22:27 PM)Kevin68 Kirjutas:  Mõõda Hiiumaa teid vuranud kunagine politsei auto Moskvich 2140.

Hiiu politsei anno 1995:
bbsummeri korraldajad tüübid käind asju ajamas saare pääl. Hommikul saand sadamast tulles trahvi. Käinud omad tuurid saare peal ära, olnud
pealinna poisid jälle trahvihirmus tagasi kodu poole, pärastlõunal Heltermal: Kas te, mehed politseid olete näind? Muhkelt ve? Muhkel sai omiku mandrimeeste käest raha, läind jo löunast jooma...Wink
Suve hakul 1995. Smile

loll on loll olla.

Sel ajal tiksus mul kolmas kuu sünniajast täis. Big Grin

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com

http://www.mtveesti.ee/pimpmyride/participants -selline lehekülg siis leitud, minu jaoks oli küll avastamist kategoorias, mida kõike meil Eestimaal leidub. Kui link mujal teemades on kajastund, siis on moderaatoritel tööd, kui ei, siis head avastamist. (Marz@pole väga telemeediaga kursis)

Ford Granada

Õnneks on kogu rõvetsemise soovide nimekirjas vaid üks auto, mille kallal rõvetsemise peale võiks marru minna - tolle noore õpetajanna Datsun 120Y Coupe. Kuigi Ta ise väidab, et tahaks igavesti alles hoida, siis selline auto tuleks juhul, kui rõvelätakad koos tðurkaga seda peaks pedereerima hakkama, lihtsalt käest ära võtma. See on kogu potist ainuke auto, millel on ajas kasvav väärtus vaid ja ainult hästi restaureerituna. Kui on kahju, et jõuab vanarauda, siis müügu mõistliku summa eest normaalsele inimesele maha. Kui keegi kogemata teab seda noort naist, võiks Talle vihjata!

Paar vana Volgat, mõni RAF, Muhk ja vana Mosse, üks Anglia ja ongi õnneks suures piires kõik. Üks hoidmist ja taastamist väärt elukas oli tegelikult veel - esimese disaini Renault 5 aga seda on kindlasti palju Euroopas vedelemas. Muu kõik võib tõesti ära pedereerida.

(15-04-2009, 09:51 AM)PlyVal64 Kirjutas:  Õnneks on kogu rõvetsemise soovide nimekirjas vaid üks auto, mille kallal rõvetsemise peale võiks marru minna - tolle noore õpetajanna Datsun 120Y Coupe. Kuigi Ta ise väidab, et tahaks igavesti alles hoida, siis selline auto tuleks juhul, kui rõvelätakad koos tðurkaga seda peaks pedereerima hakkama, lihtsalt käest ära võtma. See on kogu potist ainuke auto, millel on ajas kasvav väärtus vaid ja ainult hästi restaureerituna.

Jou-jou! Siis pidaks keegi selle tiitsiga rääkida, et mida ta oma riisiraketist blingida laseb. Ilmselt on kusagilt maakoolist pärit ja kiilad lögapükstes heeringad ütlesid emale, et pane oma niidukile normaalne rull alla, mida sa rehitsed siin oma nugadega pinnast näkku. Meie ju oleme vana asja headuse kammimises mõlema poolkera joped, lihtsalt astuks rivi ette toores uimes vend ja suhtleks selle võimlemiseräimega.

Mina MTV-d kahjuks oma toas ei näe ja japside vastu huvi ei tunne, aga igasugu asjadest ei tasu tõesti pimpe teha, pärast on kõigil, kaasaarvatud omanikul kahju. Muuseas see KAVZ buss tundub ka varasem väljalase, kui andmetes kirjas. Karksi-Nuia maastur oli muidugi ka puhas Eesti radikaal, mis peaks muuseumis seisma ja millel on ajalooline väärtus just originaalina.

Kõnealune sõiduk on aktiivse eesmärgipärase kasutuseta seisnud juba aastat 10 minu teada, lähemalt uurinuna oli seal taastatavat materjali küll. Sõiduki vastu tunti mõni aeg tagasi ka huvi see lihtsalt ära remontida, aga ju ei saand asja niikaugele, et omal käel tegema hakata ja proovitakse esialgu lihtsamat teed minna.
Kellel huvi, siis Haapsalu citys on see sõiduk ning avalikult võimalik kaeda.

Ford Granada

Parempoolse rooliga mosse Rakkes. 500.- olevat tahetud selle eest.

http://nagi.ee/photos/Raxo4/sets/194057/

(17-04-2009, 22:33 PM)Raxo Kirjutas:  Parempoolse rooliga mosse Rakkes.
Huvitav, kas kuskil Eestis on säilinud peale Mossede ka parempoolse rooliga Ladad vöi mingi muu nöukogude liidus tootetud liikurid? (Kuskil siin AM Foorumis oli pilt link rate.ee-st 2104-lst, aga mitte just köige parema kvaliteediga) Olen kuulnud, kuskil 3 Ladast mis olid parempoolse rooliga, aga ehitati ümber vasakpoolseks. Peab see ka paika vöi on lihtsalt jutt. n: Naised saunas rääkisid. [Pilt: icon_rolleyes.gif]

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

(19-04-2009, 06:05 AM)miniest Kirjutas:  
(17-04-2009, 22:33 PM)Raxo Kirjutas:  Parempoolse rooliga mosse Rakkes.
Huvitav, kas kuskil Eestis on säilinud peale Mossede ka parempoolse rooliga Ladad vöi mingi muu nöukogude liidus tootetud liikurid? (Kuskil siin AM Foorumis oli pilt link rate.ee-st 2104-lst, aga mitte just köige parema kvaliteediga) Olen kuulnud, kuskil 3 Ladast mis olid parempoolse rooliga, aga ehitati ümber vasakpoolseks. Peab see ka paika vöi on lihtsalt jutt. n: Naised saunas rääkisid. [Pilt: icon_rolleyes.gif]
mu kunagisel paarimehel kiirabist , oli inglismaalt toodud 05, mille ta siin ümber ehitas!! muud ei saanud aru , aga kojamehed olid teistpidi!!

(19-04-2009, 08:36 AM)guits112 Kirjutas:  
(19-04-2009, 06:05 AM)miniest Kirjutas:  
(17-04-2009, 22:33 PM)Raxo Kirjutas:  Parempoolse rooliga mosse Rakkes.
Huvitav, kas kuskil Eestis on säilinud peale Mossede ka parempoolse rooliga Ladad vöi mingi muu nöukogude liidus tootetud liikurid? (Kuskil siin AM Foorumis oli pilt link rate.ee-st 2104-lst, aga mitte just köige parema kvaliteediga) Olen kuulnud, kuskil 3 Ladast mis olid parempoolse rooliga, aga ehitati ümber vasakpoolseks. Peab see ka paika vöi on lihtsalt jutt. n: Naised saunas rääkisid. [Pilt: icon_rolleyes.gif]
mu kunagisel paarimehel kiirabist , oli inglismaalt toodud 05, mille ta siin ümber ehitas!! muud ei saanud aru , aga kojamehed olid teistpidi!!

Tegu oli vist Hr. Kilu Tõnni punase Lada Nova ga ?

kilu tönni ladaga jahSmile

Tea, mis isand Karmini ZIL-157test saanud on, millele ta miiniskulptuurid peale tegi?

kombist lõigatud kastikas Smile
http://www.motors24.ee/Default.aspx?page...=price.ASC

[Pilt: 633758617670267500_full.jpg]

Näib, et soojad kevadilmad meelitavad vanu vene masinaid taas päevavalguse kätte. Tartu kesklinnas sõidab rõõmsalt ringi ZIL 130 baasil ehitatud tänvate pesemise masin, millel on helehall kabiin ja roheline paak. Numbrimärgil paikneb tähekombinatsioon "AED" - rohkemat ma oma lühinägelikkuse tõttu märgata ei jõudnud. Samas möödus minust GAZ 53 kütuseveok.

Aja kulgemisele lahutamatult lisanduv tehniline progress on viinud olukora sinnamaale, kus veel mõned aastad tagasi üdini tavaline GAZ või ZIL pakub nüüd haruldaselt rõõmsaid elamusi...

Liigub jah igasugu riistapuid. Täna Tartus helesinine Ford Taunus miskit 501-a reg number. Sünniaasta vahest kusagil 60-e lõpp või 70-e algus...

Adaveres liikluses ilus RAF 2203

[Pilt: 14042009_012_.jpg]

[Pilt: 4782354.lview.JPEG]
http://tarbija24.soov.ee/vaata.seam?id=1...&cid=20584

Njaaa, echt vanakool olnud kunagi. Nüüd muidugi liblik-konfiguratsioonis aga ikkagi. Tükk meie endi veoautospordi klassikat.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne