Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5

Näituse peatuse juures tagaaias üks Moskvich Liiga masin(valge-sinine ARLE reklaamidega),paar Volgat(2 oli vist)

(23-07-2012, 18:23 PM)samodelkin Kirjutas:  
(23-07-2012, 16:31 PM)smolin Kirjutas:  Kas suudab keegi selle sõiduauto tuvastada, minul ei õnnestunud.

Mul ka ei õnnestu.
Kui need liikurid just ühe õue peal seisid, siis ehk oleks mõistlik otsida Trabantide ja Wartburgide seast?
Tulede augud ja rattakoopa servad ei ole roostes ja värv koorub ka plastikule omaselt...?
Et siis kas on samast "kapsaaiast" selle Barkasiga?

Ei ole samast "kapsaaiast"

(03-07-2012, 00:40 AM)marguss Kirjutas:  Tallinnas sellised oskab keegi täpsemalt öelda mis margid ja mudelid?
Kas buss mingi vana skoda?
Minu arvates on see auto mingi "samodelkin". Kere näib olevat klaasplastist ja kui hoolega vaadata, tundub all olevat invakäru ratas. Nii et ilmselt mingi tsiklimootoriga aretis.


Puruks ja pool pööret tagasi!

(29-07-2012, 17:22 PM)zazmees Kirjutas:  Mustangi tunnistan enda omaks.


Sina väntasid mulle rattaga järgi ka kui "ristmikult" otse metsapoole autoga sõitsin ?


Bmw 750 ILA Highline 1992

Vana Husqvarna väga huvitava lasteistmega :-)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

See arvatavalt isetehtud lasteiste,isegi sarnast kunagi kasutanud.

kumb neist lapseiste on?
Smile

(31-07-2012, 22:10 PM)diesel Kirjutas:  kumb neist lapseiste on?
Smile

Mõlemad on isetehtud lapseistmed, tüüpiline kaksikute komplekteering. Ja sellega kaasneb pidev vigin - mina tahan nüüd ette pulga peale, Juku on kogu aeg seal saanud sõita jne.... Sad

Custom Ford Taunus. Pildid tehtud Hiiumaal.

[Pilt: taunus1.jpg]
[Pilt: taunus2.jpg]

(31-07-2012, 19:20 PM)muska71 Kirjutas:  See arvatavalt isetehtud lasteiste,isegi sarnast kunagi kasutanud.

Pigem arvan, et mingi väikese värkstoa töö 1930ndatel. Mul endal on kaks täiesti sarnast, üks Palmse näitusel. Ei usu, et isetehtud üksteisega nii sarnaneksid (3 tk).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

(31-07-2012, 18:40 PM)marguss Kirjutas:  Vana Husqvarna väga huvitava lasteistmega :-)
Sellisega väga sarnaseid lasteistmeid ma mäletan veel '80 aastate algupoolest kui ma ise lasteaias käisin. Päris mitut minu rühma last tõid ja viisid isad jalgrattaga, millel oli just sarnane iste peal. Aga minu issil oli ikkagi Žiguli Big Grin.

Puruks ja pool pööret tagasi!

Nonii, reedel nägin ameerika diizpi või meie gaz vesiooni sellest. Veeti räpinas Metsa tänavale, treila oli taga, paistsi et kõik jupid olid kaasas. Süda läks kohe soojaks.
Ehk keegi oskab öelda kelle masinaga tegu?

Viljandimaal Puiatus must Renault 4 ühes tagaaias.

[/quote][Pilt: 0976533692166c.jpg] Sellest bussist sain ise ka pilti.


[/quote]

Barkas üle värvitud ;-)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Selline minule tundmatu auto
       
ja krossikas
   

(13-08-2012, 23:03 PM)marguss Kirjutas:  Selline minule tundmatu auto

ja krossikas

See esimene on minuteada Wartburgi mootoriga isetehtud auto.

(14-08-2012, 01:04 AM)Autorehv Kirjutas:  See esimene on minuteada Wartburgi mootoriga isetehtud auto.
Tavaline Lada mootor paistab sealt ahtrist.

Lõuna-Eesti


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Turbonegro

Eesti mootorispordi muuseumi varasalv. Üks neist peaks olema Kalle Keele isehetud auto, teine tõenäoliselt teenekas rallikrossiauto.
Muuseumi omanik oli kunagi siin pidev kasutaja, kahjuks viimasel ajal enam mitte.

(13-08-2012, 23:03 PM)marguss Kirjutas:  Selline minule tundmatu auto

ja krossikas


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

[Pilt: 0976533692166c.jpg] Sellest bussist sain ise ka pilti.


[/quote]

Barkas üle värvitud ;-)
[/quote]

Tere.
Eile vurises see sama autu Nõmmemäest ca.10km/h. ülesse.
Allan.


Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne