Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5

Ma ei saa aru kellele midagi ei meeldi ?
Proua kassil tuline õigus ja härra Sillul õigus aga seda ma aru ikka ei saa kellel seda õigust ei ole ???
Kui on selge sõnaga öeldud pealkirjas "Mida meile Eestis leidub" siis sobib siia teemase ka mis iganes.
Ne ei lasta rahus lugeda teemasid, lihtsalt ei lasta  Sad

Just! Sõna, "KÕIKE", tähendab eesti keeles, et mida iganes... . Kui keegi oskab seda sõna teistmoodi defineerida, siis oleks väga huvitav lugeda... Smile Rahulolematud härrad võiks teha uue teema ja selle konkreetsemalt pealkirjastada Smile. Samuti ka ära määrata sinna  teemasse ülesriputatava tehnika kaal ja kiirused, gabariidid, kubatuur, istekohtade arv jne, samuti väljalaskeaastate vahemik, et motoriseeritud tõllad sinna ei satuks - ühesõnaga määratleda ära kõik vastavalt oma peenele maitsele Smile...

Siia sobib lõpetuseks minu poolt siiras vabandus rasketehnikalembidele. Andke andeks minu poolt Teile põhjustatud hingelise valu tekitamine ja solvangud! Ma enam ei tee, edaspidi saate rahulikult teemasid ja foorumit lugeda!
Ja ärge vaevake end mingi õiguse või õigluse otsimisega ega ka juurdlemisega, miks moskvitš 412 või zil130 on haruldasemad kui saksa sinine silokombain, see oli ka iroonia.

No mina sain aru küll, et Kassi postitusi tuleb irooniana võtta, aga praegu tagantjärele postitusi lugedes selgub, et oli vist ka neid, kes seda tõsiselt võtsid...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(12-10-2014, 09:18 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(12-10-2014, 09:05 AM)Sillu Kirjutas:  Põhimõtteliselt peaks siia teemasse sobima ju kõik - jalgrattast kuni lennukini!

Muidugi. Siin ei ole pikalt midagi mõeldagi,pealkirjas ju olemas suund--mida kõike meil leidub. Leidub ka peenemat pudi kui jalgratas aga kes see jõuab neid pisikesi asju üles pildistada.

Tegelikult on ju ka lennukist suuremaidki sõidukeid, aga no näiteks kosmosesõidukitega on Eestis vist natuke kitsas...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(06-10-2014, 20:06 PM)MAZ Kirjutas:  Kodanik Kalacompanyl ilsemlt halb päev ja pea haige,las puhkab välja. Saab aru,et probleemi tegelikult ei ole.

Ei ole pea haige olnud juba pikemat aega . Kuigi vahel tahaks hirmsast viina visata.  Aga kuna ma olen AA siis pean reeglitest kinni.  Ja siis ma olen ka AVTS asutaja ja  liige. AVTS on siis Anonüümsed VanaTehnika [b]SÕLTLASED[/b]

Veel kord ma kordan, et Minul ei ole midagi Rasketehnika Vastu kui see on oma foorumi osakonnas.  

Täna vaatasin kohe eriti tähelepanelikult maal ringi ja mõtlesin mida siia postida veel saaks Big Grin

Kahjuks ei olnud pildi aparaati käepärast muidu oleks lisanud pildi ka aiakärust, kuna ta ju leidub Eesti maal Big Grin
Kassi naljasid ja jalgratta teemat on ikka hea lugeda (oleme kõik kunagi jalgratastega sõitnud) Ei saa aru miks osad seltsimehed vinguvad nagu eided ?.
Pange mõni uus teema jalgrattast või kosmose süstikust ja ega ükski teadmine mööda külge alla ei jookse Big Grin

Proovin ka omalt poolt panna pildi mille kallal nokitsen Big Grin
Pole ei jalgratas ega ka rasketehnika ja mitte ka 100 aastat vana rariteet.
Vähemalt nokitsen ja ei vingu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

VFTS?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(12-10-2014, 22:12 PM)Qunts Kirjutas:  Täna vaatasin kohe eriti tähelepanelikult maal ringi ja mõtlesin mida siia postida veel saaks Big Grin

Kahjuks ei olnud pildi aparaati käepärast muidu oleks lisanud pildi ka aiakärust, kuna ta ju leidub Eesti maal Big Grin
Kassi naljasid ja jalgratta teemat on ikka hea lugeda (oleme kõik kunagi jalgratastega sõitnud) Ei saa aru miks osad seltsimehed vinguvad nagu eided ?.
Pange mõni uus teema jalgrattast või kosmose süstikust ja ega ükski teadmine mööda külge alla ei jookse Big Grin

Proovin ka omalt poolt panna pildi mille kallal nokitsen Big Grin
Pole ei jalgratas ega ka rasketehnika ja mitte ka 100 aastat vana rariteet.
Vähemalt nokitsen ja ei vingu.

Jõudu Smile! Ma arvan, et kohe varsti hakkad saama nii-et... Big Grin- mitte minupoolt, aga .... küll näed ..ma ootan juba lausa põnevusega, et mis juhutb...- ei ole ju jälle teemasse Big Grin ...

(12-10-2014, 21:53 PM)kalacompany Kirjutas:  
(06-10-2014, 20:06 PM)MAZ Kirjutas:  Kodanik Kalacompanyl ilsemlt halb päev ja pea haige,las puhkab välja. Saab aru,et probleemi tegelikult ei ole.

Ei ole pea haige olnud juba pikemat aega . Kuigi vahel tahaks hirmsast viina visata.  Aga kuna ma olen AA siis pean reeglitest kinni.  Ja siis ma olen ka AVTS asutaja ja  liige. AVTS on siis Anonüümsed VanaTehnika [b]SÕLTLASED[/b]

Veel kord ma kordan, et Minul ei ole midagi Rasketehnika Vastu kui see on oma foorumi osakonnas.  

Sel juhul tuleb teema pealkiri ümber sõnastada. Praegu ei loe kuidagi välja, et siia ainult autod sobiks. Teine asi on sellise teema mõttekus üldse, kuna pea alati leiaks vastava tehnika jaoks konkreetsema teema (teehöövlid - teehöövliteemasse, kombainid - kombainiteemasse jne.). Aga kordan: teema pealkiri tuleb kindlasti ümber sõnastada, kui siia rasketehnikat ei soovita!

Tegelikult minu teada rasketehnikahuvilised otseselt autoteemadesse ei olegi trüginud. See aga ju selline üldisem teema, kuhu võiks ju postitada igasugust vanemat tehnikat, peaasi, et see asuks Eestis.
Teema asub unic.ee vanatehnika üldfoorumi all, see aga omakorda unic.ee vanatehnika foorumi all, millest minu meelest samuti ei ole võimalik välja lugeda, et siia rasketehnika ei sobi. Või on mõne kodaniku mõtlemine ikka veel kinni selles, et vanatehnika=auto, no äärmisel juhul mootorratas ka?

OK, saan aru, et kõiki inimesi kõik ei huvita, no ja siis? Tegid teema lahti, vaatasid, et eriti ei huvita, panid kinni tagasi, ja mis sellest nüüd juhtub?

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(12-10-2014, 10:13 AM)kass Kirjutas:  Siia sobib lõpetuseks minu poolt siiras vabandus rasketehnikalembidele. Andke andeks minu poolt Teile põhjustatud hingelise valu tekitamine ja solvangud! Ma enam ei tee, edaspidi saate rahulikult teemasid ja foorumit lugeda!
Ja ärge vaevake end mingi õiguse või õigluse otsimisega ega ka juurdlemisega, miks moskvitš 412 või zil130 on haruldasemad kui saksa sinine silokombain, see oli ka iroonia.

1. Meie Kassil kriimud silmad, 

istus metsas kännu otsas. 
2. Piip oli suus ja pedaal oli käes, 
kutsus Foorumlasi lugema. 
3. Kes ei mõistnud lugeda, 
see sai tukast sugeda. 
4. Kes see luges aru sai, 
sellele ta tegi pai. 
5. Meie Kassil kriimud silmad, 
istus metsas kännu otsas. 
6. Piip oli suus ja Pedaal oli käes, 
kutsus Foorumlasi laulma ka. 
7. Ise laulis: “näu-näu-näu!” 
Kes ei laulnud, see sai kläu! 
Näu-näu-näu ja kläu-kläu-kläu!

(12-10-2014, 22:17 PM)Aspelund Kirjutas:  VFTS?

VFTS-line ehk vaikselt ehitan koopiat Big Grin

Keegi kirjutas, et hakkan saama Big Grin ootan huviga mida jagatakse  Rolleyes Kõige meelsamini võttan vastu € rublasid Big Grin

Panen ka pildi ja on taas Eestis ja minu garaazis ja on väga vana mootor (36 aastat vana)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Lugedes äärmise huvi ja põnevusega siinset igati asjalikku ja päevakohast arutelu, tekkis mõte üle pika aja anda ka omalt poolt tagasihoidlik panus teema täiendamisse. Peaks ju olema küll ühtaegu piisavalt vana ja samas ka piisavalt haruldane. Konkreetne masin küll aastast 1985, aga põhimõtteliselt oli MTZ-80 tootmises juba sellest vähemalt kümmekond aastat varem, seega annab igati ka uunikumi mõõdu välja.  Big Grin Big Grin Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(12-10-2014, 23:07 PM)Sillu Kirjutas:  Lugedes äärmise huvi ja põnevusega siinset igati asjalikku ja päevakohast arutelu, tekkis mõte üle pika aja siinset teemat ka omalt poolt täiendada. Peaks ju olema küll ühtaegu piisavalt vana ja samas ka piisavalt haruldane.

Äkki komenteerid mis kõvera toruga tankiga tegu on ?
Mina kui selline kollanokk ei tea kõike Big Grin

(12-10-2014, 23:09 PM)Qunts Kirjutas:  
(12-10-2014, 23:07 PM)Sillu Kirjutas:  Lugedes äärmise huvi ja põnevusega siinset igati asjalikku ja päevakohast arutelu, tekkis mõte üle pika aja siinset teemat ka omalt poolt täiendada. Peaks ju olema küll ühtaegu piisavalt vana ja samas ka piisavalt haruldane.

Äkki komenteerid mis kõvera toruga tankiga tegu on ?
Mina kui selline kollanokk ei tea kõike Big Grin

Lägapump

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(12-10-2014, 23:16 PM)Sillu Kirjutas:  
(12-10-2014, 23:09 PM)Qunts Kirjutas:  
(12-10-2014, 23:07 PM)Sillu Kirjutas:  Lugedes äärmise huvi ja põnevusega siinset igati asjalikku ja päevakohast arutelu, tekkis mõte üle pika aja siinset teemat ka omalt poolt täiendada. Peaks ju olema küll ühtaegu piisavalt vana ja samas ka piisavalt haruldane.

Äkki komenteerid mis kõvera toruga tankiga tegu on ?
Mina kui selline kollanokk ei tea kõike Big Grin

Lägapump
No näete foorumi kasutajad. Sain jälle targemaks ja järelikult on sellest kõigest kasu, mida siia postitatakse.
Kõik ei ole sündinud rasketehnikas ja veel vähem jalgratta pakiraamil.
See ongi teema kus minusugused kollanokkad loevad ja saavad targemaks "Mis meil Eestimaal leidub", ja ei esita rumalaid küsimusi tarkade arutelus Big Grin

Lisan veel pildi mis meil leidub Eestis ja vaikselt mädaneb.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

(12-10-2014, 23:25 PM)Qunts Kirjutas:  Lisan veel pildi mis meil leidub Eestis ja vaikselt mädaneb.

Kuskohal see mädaneb?

(12-10-2014, 23:30 PM)maitus Kirjutas:  
(12-10-2014, 23:25 PM)Qunts Kirjutas:  Lisan veel pildi mis meil leidub Eestis ja vaikselt mädaneb.

Kuskohal see mädaneb?

Eelmine aasta tegin pildi ja siis ta mädanes Raplamaal (täpsema koha pean kätte näitama).
Kuna seal majas kedagi ei ela ja kogu elamine on kokku kukkunud siis ei oska ka öelda kellele kuulub.
Ise käisin öösel joogise peaga külanaistega kes mulle seda rääkisid Big Grin
Naised tassisid mingi retro kappi sealt minema Big Grin
Kui huvi helista ja äkki saan ka mingi vaevatasu osaliseks Big Grin

(12-10-2014, 22:12 PM)Qunts Kirjutas:  Täna vaatasin kohe eriti tähelepanelikult maal ringi ja mõtlesin mida siia postida veel saaks Big Grin

Kahjuks ei olnud pildi aparaati käepärast muidu oleks lisanud pildi ka aiakärust, kuna ta ju leidub Eesti maal
No selle väikese probleemi saame küll kohe lahendada. Täitsa Eestimaal tehtud pilt!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

(12-10-2014, 23:46 PM)Sillu Kirjutas:  No selle väikese probleemi saame küll kohe parandada. Täitsa Eestimaal tehtud pilt!

Täitsa samasugune aiakäru kui minul maal aga see on vist ära restareeritud. (minu aiakäru seisab veel ühestükkis kuigi on vähe roostene)
Ja pildile ka jäenud jalgratas Big Grin minule on jäänud lapsepõlvest meelde, et see oli meestekas aga mis päriselt oli oskab vist ksf Kass öelda Big Grin
Mäletan ainult seda, et lapsepõlves võtsin sellelt samalt aiakärult ära need rehvid ja panin oma kokkukale alla ja sõitsin ringi ja kõik kadestasid Big Grin
Muidugi oli vanaisa väga vihane aga mis ta ikka oma lapselapsele ütles, ostis uued ja oligi kõik jälle bueno Big Grin
Kollanokka värk noh Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne