toyota carina 1972
#1

siia lisan siis nyyd uue teema.ehk kuidas ma sain toyota carina T12 vl1972 mootor 1,6 omanikuks.
tuttav helistas ja mainis et kas ma vanast toyotast ei ole huvitet.tema tuttaval jäi üle siis selline auto mis on suuremalt jaolt originaalseisus ja sõitev exemplar.ja et panid nad ta auto24 ülesse.kuid hakkas liiga palju tulema kõnesid stiilis ,palju see auto kaalub.seega omanik arvas et võivad need kodanikud ka kukele minna ja ta tahaks müüa selle nii et oleks teada et emex pole esmane koht.
kuna ma olen kolm aastat tagasi suvel kuu aega sellise auto sõsarmudeliga 1974a corollaga ringi sõitnud siis nostalgia lõi pähe ja läksin vaatama.auto oli komplektne ja nagu ikka roostet ka omajagu.kuid kuna siiski mulle see vana nikerdis meeldib siis leppisime kokku ja auto on nyyd müügist maas.seega tehke järele mina nö päästsin sellest metallikollide sõrmede vahelt ta hetkel ära.omateada on neid carina mudeleid eestis väga väga vähe.seega asjal on siiski ka mingit väärtust.autol on ka väiksemaid olmemõlke tekkinud kuid mitte fataalseid asju.salong oli üllatavalt heas seisukorras ja isegi originaalne raadio on säilinud seal sees.

mis on plaan sellise atoga teha.olgem ausad ,hetkel ei tea.vb natuke putitan veermiku osa ja pidureid ,mootor käib korralikut seega seda näppida pole vaja.kindlasti on vaja otsida korralik tagastange,vaadata et vb oma isikliku liivapritsi esmaseks proovitööks selle ato alumist pooolt kasutada.kui koost ei kuku ära siis vb ehk võiks isegi lappida.kuid tulevik on lahtine.pigem on ka variant õhus et asjalikule soovijale 1,5kordse emexihinnaga võin loovutada.see ,ma loodan,tagab minimaalse teema et autot utiiliks lõhkuma hakatakse.vanad jaapanlased on juba niikuinii haruldased.ja kahju leks hävitamisest.niipalju kui ise corollaga sõitsin siis funni oli sellest rohkem kui sõbra 1999 bmw 750 st......

nyyd on ka väike palve: kõik kes nende vanade toyotadega tegelevad,vajan kontakte et siis otsida säilinud osi või sarnaseid sõidukeid.kontaktid paluks privasse.

lisan hetkel vaid lingi piltidele kuidas korralik isend välja näeks.mu vana corolla oli sama kollane nagu piltidel olev carina.autost endast koralikumad pildid mõne aja möödudes
http://www.tacn.nl/carina.htm
Vasta
#2

Palju õnne ja suured tänu rariteedi päästmise eest! Ise vaatasin ka seda 24-s, kuid raha ja hoiukoha puudumise tõttu jäigi asi ainult vaatamiseks.
Vasta
#3

(Konkreetsele kasutajale suunatud pakkumine kustutatud, sellised asjad saadetakse PS-ga. Kaotsi midagi ei läinud, panin pakkumise ise PS-i.)

Muidu edu selle ilusa mudeliga.Wink

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#4

Soomes on neid autosid palju ja osad ei tohi ka väga kas eesti ühestki ostetud teiste toyota mudelitega osad? vabandust kui tekst on ebaselge, kasutan Google tõlkijat =)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne