otsin izhimehi
#1

nonii.
tekkis selline siivutu mõte, et koguks mõned mehed kokku.
endal haiglane huvi izh-56 vastu. mõtlesingi siis selle sikli omanikke ja nende sikleid nö kaardistama hakata. et oleks väike ülevaade, mis on olemas + kus, mis olukorras jne. kuigi põhieesmärk on ikkagi 56 omanikke kokku viia ja teavet/juppe vahetada, koguks infot ka teiste izh-i omanike kohta.

sooviks luua kohta, kust saaks kõik soovijad infot teda huvitava mudeli kohta. kogemused, varuosad, kirjandus jne oleks siis kergemini kättesaadav ehk.

kel huvi, jätke siia teade NING saatke mail aadressile izh.moto@mail.ee. samalt aadressilt saab ka meie edusammude kohta infot küsida. aadressile võib ka teada anda oma ostu-müügi-vahetamise soovist.

ps ehk teab keegi, et ta naabrimehel jne on mõni selline mark olemas. püüdke siis infot levitada, sest loodetavasti saavad sellest kasu väga paljud siklihuvilised/omanikud.
Vasta
#2

tänud neile, kes mulle maili peale on andmed saatnud.
aga pange ikka siia ka kirja, siis hakkab ehk mõnele hädalisele kergemini silma ja abi on kiirem tulema:bounce
Vasta
#3

niih kui nyyyd kursavend alt ei vea siis olen ka varsti izhi omanik.. veel pole kindel kas 56 või vanem.... aga ikkagi

Ostan Mini juppe!
Vasta
#4

to: Klaabu
Läks Sulle mail teele. Üks ühepotine jälle juures.:yes
Vasta
#5

Siin siis minu kolmerattaline, muidu kõik paeaaegu olemas ja töökorras - korvi klaasi hoidja ainult puudu.
Kui kellelgi peaks selline leiduma siis oleks huviline.
Vasta
#6

nujah, endal on olemas üks enamvähem sõidukorras iz-planet 1, siis komplektne, aga juppideks laiali kistud jupiter 3, siis mõned iz.i raamid, mootorid erinevatele mudelitele, kaks rimakat külgkorvi ja veel terve suur hunnik juppe.
Vasta
#7

obune.gz.ee

..ja kui huvi on, siis hinda saab umbes tuhande jagu alla klopsida
Vasta
#8

Vastasin ka meilikale muidu, a ise ka oleme Izhi-omanikud. Peris valmis aparaat veel pole, a muidu on 1949. aastast pärist pill Izh-350. Lähimal ajal peaks see ka Tlna vahel liikuma hakkamaSmile

ProZ ja Peps
Vasta
#9

Olen kah kogemata kombel saanud dokumentideta isendi omanikuks. Pill on aastast 62. Korv oli kah olemas aga pätid tassisid selle minema:mad:.
Vasta
#10

mul maal iz56. 2tk.
külkadega
Vasta
#11

mul on iz56 või vanem. pole veel kindel selles, et 56 on
Vasta
#12

See kah yhepütine Planeta Sport. Oleks tore kui oleks veel keegi kellega saaks jagada teavet, (vahest ka juppe) selle masina kohta.
Vasta
#13

muide, kui kellelgi on pakkuda izh 56 külgkorvi, siis võib julgelt u2u saata. Lepime hinnas kokku.

klaabu, suvel tuleb mind kah kaardi peale kanda, siis saab minu riist kah valmis. Siin on mõne aja eest tehtud piltBig GrinBig Grin http://www.zone.ee/rattad/IZ%2056/Pilt1.jpg?2 praeguseks juba asi rõõmsam.
Vasta
#14

minu planeta kah kirja!

PS! ega kellelgi pole planeta esiharki koos porikaga pakkuda?

PPS! tuli selline mõte pähe, et võiks teha lausa üleeestilise izh\'i fännklubi koos kodulehekülje jne\'ga... olex huvilisi?

Pots ja postivahe.


Vasta
#15

see ei loe, kas on sõidukorras või kastides. saatke ka kiri izh.moto@mail.ee, et saaks kontaktandmed kõik ühte kohta kokku koguda.
Vasta
#16

Nonii ma ka iz-i omanik, aga pole veel eriti aega olnud seda korrastada. Üheks teguriks on ka vahemaa minu ja temakese vahel.
Muidu on jupiter 3 aga veel ülimalt halvas seisukorras, kuigi on ka sõidukorras a siiski.
Igaljuhul on see mõte mingi klubi teha või muu selline stuff, et kodukas ja puha ilgelt hää.

Jõudu vedajameestele!
Vasta
#17

mul on iz 56 raam koos kiigega , komplektne mootor , ja siis veel mõningat kraami. endal pole aega asjaga tegeleda aga kui keegi tahab siis ma müün
Vasta
#18

head ehitamist Toungue
Vasta
#19

kas kellegil on mõni iz 56 mootor üle. peaks ikka töötama (hästi) lõuna eestis. tehke oma pakkumised..
Vasta
#20

Kui rääkida IZ-iklubist (foorumist) ja
keskenduda vanadele ratastele, siis oleks
mõistlik piiritleda mitte ainult 56-ga, vaid
võtta arvesse ka vanemad rattad, st vähemalt
350 ja 49. Oli ju Planeta ilmumine suur samm
edasi ja 350-49-56-tel on palju ühiseid
tükke.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne