otsin izhimehi
#41

esimene pilt
Vasta
#42

ja teine pilt
Vasta
#43

TereSmile
Ostsin just IZ 56 1959a.On viimane 30 aastat seisnud. Sain kenasti ARKis arvele. Nüüd ootab ees taastamine.
Vasta
#44

Arvan, et olen ka IZ-i mees, oman 350;49;56;planetat, jupiteri
Vasta
#45

kuule izhmaster mis asi sul seal teise pildi peal kuurist välja paistab?
Vasta
#46

klaabu Kirjutas:ps ehk teab keegi, et ta naabrimehel jne on mõni selline mark olemas. püüdke siis infot levitada, sest loodetavasti saavad sellest kasu väga paljud siklihuvilised/omanikud.

Tean ühte ratast Rakveres. Üldiselt suht heas korras, käima küll ei pannud. Rehvid veidi siledad, lenks kunagi murdunud ja kokku joodetud. Külje-jalahark murdunud ja kadunud. Muidu kunagi üle värvitud (ei ole orig.värv) ja üldjoones ok. Tagatuligi terve ja pragudeta. Komplektne ja üsna asjalik. Pump ka alles.

Aastamudel oli vist kas 56 või 59, kui uurisin raamil id plaati. Võimalik, et omanik loobub (müük).

Püüan ehk mõned pildid ka hankida edaspidi. (Läheb aega, väga palju on igasugust muud tegemist ja ei jõua foorumitki lugeda viimasel ajal).
Vasta
#47

mulle on juhtunud dokumentideta iz planeta 3
Vasta
#48

mul kah mõned iz-id 49,56,planeta1,jupiter2
Vasta
#49

unic-härra Kirjutas:mul kah mõned iz-id 49,56,planeta1,jupiter2

Mitte kunagi ei ole toodetud IŽ-i tehases masinat, mille mark oleks Planeta-1. IŽ 56 järglane oli IŽ Planeta (ilma mingite lisanditeta) ja sellele järgnes Planeta-2.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#50

õige .Läks endal täitsa meelest
Vasta
#51

No ma ei tea, kui izhiMEHEKS mind võib lugeda, olen alles 15, izhidest eriti palju ei tea, kuid huvi on. ostsin just omale suvel teenitud raha eest iz 56 K, külgkorvil on puudu korv, kuid muidu peaks olema igati komplektne. Kuna isend on üle 20 aasta kuuri all seisnud, on ka värvikihiga lood kehvad, kuid väga hullu pole.... laupäeval peaks saama hääled sisse loodetavasti..... Dok-e muidugi pole ja ei ole esialgu plaani ka arkis arvele võtta, sest kulgen peamiselt \"külavaheteedel\". Kui on soov mind oma gängi võtta ja ära kaardistada, oleks tore. kui päris KAARDISTAMISEKS läheb, siis mind võib märkida Otepää kanti, väikse munaka ümbrusesse...
saadan selle sama texti ka sinna mailile siis, izh.moto@mail.ee

EDIT: mul tuleb maili saates mingi \"mail delivery system\" kiri, ingliskeelne, et mail ei jõudnud kohale vms.....
ehk saaksid kasutada seda sama texti?? proovin ka muidugi uuesti....

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#52

noh mis toimub, kas enam keegi ei kandideerigi izhimeheks???
teema siin juba tükk aega ilma uute postitusteta seisnud, ma vaatan.....

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#53

minu 12 iz 56-e Big Grin
http://www.zone.ee/sininelennuk/
Vasta
#54

päris tegija iss sulBig Grin
kas tal ongi ainult tagumine iste ära võetud või midagi muud ka tehtud?? suht lahe näeb kujult välja......
minu izhi saab näha
http://www.zone.ee/plesinuasi

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#55

Nüüd leidsin endale ka rondis seisuses IZ-Spordi.Kas mõni spetsialist oskab öelda, mis vahet on viimasel 56-l ja esimesel Planetal?
Turuteemaline küsimus - kas keegi pakuks IZ-49 korvi, võib olla ka ilma raamita.
Vasta
#56

OK, kui isendite kirjapanemiseks läks, siis endal kah \'48.a. 350 ja \'64.a. Jupiter olemas.

Muide Klaabu - Jupiteri raam ootab Sind ikka nurgalt aianurgas - seni olen utiilist säästnud...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#57

niisiis- saatsin meili ära aga annan teistele foorumi vendadele kah teada, et ise olen 16 ja vanaisa vana iz-56 (uuem) sai eelmine suvi kuidagimoodi tööle pandud....masin ise oli üle 20 aasta kuuri kõrval varjus seisnud ja paljud jupid tuli välja vahetada.....nüüd aga plaanis taastada endine välimus ja käia ära ARK-is...niisis kui kellelgi on pakkuda nneid asju...andke teada:paak(selline kumer nagu ta oli), akupoole küljekarp(kindlasti koos kaanega, kuna endal selline asi küljest roostetand), spidomeeter(selline, mis on esitule seest), ja kui kellelgi on pakkuda korras istet , sest enda omal juba kate maha koorunud...Sad
Vasta
#58

valdo Kirjutas:Muide Klaabu - Jupiteri raam ootab Sind ikka nurgalt aianurgas - seni olen utiilist säästnud...

assakuramus, pean tunnistama, et olen oma õnnega ise mänginud... ajan selle korda.

aga Valdo, mis korras Su Jupiter on? kas head pildimaterjali sealt saaks?
Vasta
#59

zten00 Kirjutas:Mul on IZ Jupiter 3 \"üleminekumudel\" st. et natuke on jupiter 3-e ja natukene on jupiter 4-a.

selle mudeli nimi on Jupiter-3-01. esiporikas, karbuss, summutid ja tagaamordid olid uue mudeli omad, muu vana. mootor oli forsseeritud 28 hj-ni, kuigi elekter ikka veel 6v. asendatud on sul sadul ja mootori vasak küljekaan. samuti on sul esiratas tõenäoliselt korviga sikli oma olnud kunagi.
Vasta
#60

ma kaa siish izhimees, kuskil suve algusest vist. oman siish iz jupiter 2k´d 71.a, mitteoriginaal(ju3 küljekarbid, ju4 korv, varsti võibolla kaa ju 3 paak).

MaTsUpIlL
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne