fiat 850 coupe üritus
#61

pole ammu midagi kribanud, kuna pole põhjust olnud, fiat on natuke vähe kasutust leidnud see aasta, kuna pool suve sai RAF-iga venemaa avarustes kimatud
aga, kolleegile lanenasin kes käis hiiumaa sõidul, ning kuna autol olid mõlemad uksed tagurpidi käinud, siis sai lastud need korda teha ja samuti värviti üle ka vasak esitiib (pildil tundub nagu uks oleks teist tooni, tegelikult eriti pole), siis sai pandud uued ukselukud ja meistrimees regullis uksed ka lõpuks ära, nii et need nüüd käivad normaalselt, kui eelmine suvi kärssas maha tulede lüliti ja sai pandud ajutine, siis nüüd kärssas see ka maha ja hetkel on ajutise ajutine ehk sellega peab kiirelt tegelema kuna tagatuled ei põle. Igaljuhul sai eelmisest nädalavahetusest masinat aktiivselt kasutama hakatud ja endalegi imestuseks olen nädalaga 1500km maha kimanud, käidud sai Birzai ürril leedus ja eestis ka ühel sõidul ning igapäevaselt tööasju ajada
[Pilt: large_29731953_inih.jpg]
Vasta
#62

Loik all? Teiste loik nii kui niiSmile
Vasta
#63

teiste ikka, mu pole neis kohtades mingeid vedelikke
Vasta
#64

Hiiumaa üritusel vaikselt Sääretirbile sõites tuli Fiatist väga tugevat kiilrihma libisemise kärsahaisu (sapakamehena lõhn väga tuttav). Kuna kiirus oli väga väike kruusateel ja aknad lahti siis sai sellest üldse aru ja Fiat oli ees ainuke auto. Juht ütles, et täitsa võimalik kuna kiilrihmasid pidi päris mitu olema kapoti all.

Tagantjärele nüüd sportlikust huvist tekkis küsimus, et kas libiseski mõni rihm või oli hoopis miskit muud viga (nt. pidur peal)?
Või kolmanda variandina üldsegi paranes asi täitsa ise ära (loe kulus paika).  Big Grin

Aga auto ise väga ilus! Edu!
Vasta
#65

rihm ei libise, see oli ilmselt õli kärsakas, ta on mul natuke välispidise määrimisega
Vasta
#66

noh, läbisõit jäi see hooaeg kesiseks ca 2000km aga aeg oli koos teise suvemasinaga talvekorterisse saata
[Pilt: large_29754821_FLDo.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne