kõik mopeedid ja tsiklid siia kirja
#41

võrr 48.9 cc tasuta tipp spiid ~40km/h teine pill oli delta (50cc) ~50kmh 1300 krooni nüüd Iz Jupiter 3 (350cc)+sport düüsid Big Grin 2500 krooni,kiirus üle 120 vist Big Grin ei tia spidokas on vale peal
Vasta
#42

1.Riga

2.100 kr(katkine võrr)

3. 30-40 kilomeetrit tunnist vist
Vasta
#43

momedil on yamaha DT 125 LC.130 km/h hind umbes 15 000.esimeseks kaherattaliseks sõbraks oli krossi delda.siis akkasid zidid tulema alguses pilot siis aktiiv.siis ostsin endale krossi iz planeta spordi(vat see oli pill).vahepeal on olnud ka paar deltad ja paar stellat aga miniga ple kahjuks kokku puutunud.siis oli ka kaks karti üks 50 ccm teine minsa mootoriga.iz jupiter 5 oli ka vahepeal.
Vasta
#44

momedil on yamaha DT 125 LC.130 km/h hind umbes 15 000.esimeseks kaherattaliseks sõbraks oli krossi delda.siis akkasid zidid tulema alguses pilot siis aktiiv.siis ostsin endale krossi iz planeta spordi(vat see oli pill).vahepeal on olnud ka paar deltad ja paar stellat aga miniga ple kahjuks kokku puutunud.siis oli ka kaks karti üks 50 ccm teine minsa mootoriga.iz jupiter 5 oli ka vahepeal.ftp://yamahadt:yamahadt@www.hot.ee/sikkel/ siin adrel mõned pildid.
Vasta
#45

esimene oli (on) delta:
Sain enda kätte tutikalt (isa ostis mingi läti tüübi käest kes autoturul neid müüs)
Kiirust tuleb 50 kanti.
Aasta oli siis 92 ja hinnaks tal vist 1500.-

teine oli riga, selle sain vanaisalt muidu eest, sellega sai möllu ralli tehtud kui deltal mingi viga parajasti küljes oli, see oli tegija pill, kiirus oli tal 40 kanti
Siis sai ta maha müüdud 800 krooni eestBig Grin

mmm...a meelde tuli

siis ostis vanaisa omale kah delta ja siis jõudis minuni veel üks riga. See oli mingi uuem pill. Tule ümber oli mingi moodustis (ulme kondel tahtis olla). Tegelt on siiani alles see võrr. Keegi taga eriti ei sõida, aga vahel on ta lhe välja ajada ja paar kiiremat teha :yes
Lippab ta kusagil 45 kanti

Praeguseks on minu ulatuses m-105, kuubikuid on tal 125, ja kiiruse kisub 80 kanti (kuna tal läbisõitu on 300km siis ei saa piinata teda veel).Selle sain kah vanaisa käest, ise ostis ta selle kolm neli aastat tagasi mingisuguse 1000 krooni ringi.
Praegu sõidan sellega, delta on jääänd väiksemate vendade kätte lammutamiseks. minu oma siis kui midagi ära lõhutud Big Grin
Vasta
#46

1) Delta
1700
ja müün 3500.-!!!! ,sest see on nüüd ikka masin!!!!
Vasta
#47

Võrr, ostsin kuskilt nõmmelt 400 eguga
mootor on suht korralik ,
kiirus on täpselt 38 km/h (mõõdetud jalgrattaga )Toungue
Vasta
#48

K750M
1400 (kaasas oli veel ka poolik iz56)
750 cm3 kui keegi veel ei tea
kiirust pole proovinud mootor töötas aga sai lahti võetud ja nüüd käib hoogne taastamine
Vasta
#49

No kui ikka loed siis venelased on ikka ulmelisi masinaid teind eriti see Metsh-i IZ. 170km/h:o No mis te sellest kasu saate et te peast juurde panete seda kiirust.
Mul praegu Dnepr K750 mootoriga
750cm/3
maksin vist800eek
Ropult raha juurde pand.
Kiirus norm. sõiduks maanteel 90 km/h Kastil neljas käik kiiremaks tehtud.
Vasta
#50

ooda kas sul dnepri maks kiirus on 90???
Vasta
#51

Seal ju kirjas et normaalseks kulgemiseks (norm.) on paras 90. Läheb ka tiba rohkem välja aga siis juba süda pole enam rahul (110) Rohkem enam tänu suurele tuuletakistusele ei lähe. 4 käik sai tehtud kiiremaks ja kulgedes 90ga on põõrded 3000 kanti. Juhin tähelepanu veelkord asjaolule et tegu ei ole mitte dnepri mootoriga vaid iidse BMW järglasega aastast peale esimest maailmasõda.
Ja kui see teiemeelest vähe on siis olgu. Juurde ma ka panema ei hakka.
Igaljuhul kui ma teadjamate tsiklivendadega kambas sõitsin siis nad pärast imestasid et ma nii kiiresti julgesin selle mootoriga sõita. Algul mind lasti ette kiirust dikteerima. Kui kuulsid et kiirem käik siis rahunesid maha.
Vasta
#52

Kuule Motamees, kas kiire neljas on siis parem kui kiire tagadiffer?Ma isiklikult olen mõlemat varianti proovinud ja pooldan igatahes viimast, kuna muidu laiutab 3-nda ja 4-nda käigu vahel ikka kole suur auk.Ülekande arvus ei tohiks mingit erilist vahet neil küll olla
Vasta
#53

No kohe näha et asjalik mees. Teab isegi august mis seal laiutab. Ja koledasti laiutab. Vahetan käiku vahepausiga. On kaks põhjust miks seda kasutan.
Ainult kiire tagasild on ikka puhta vähe.Parim variant on kiire tagasild ja kiirem 4 käik. Siis tuleb aga topelt raha hakkama panna. Kiire tigu maksis siis 700 ja hammakad samapalju.
Arvutasin siis palju ülekanne teha tuleb. Kambaga kellega me neid tellisime otsustasime pea järgi ikke nati kiirema teha. Ja läkski paljuks(tuleb ikka arvutusi usaldada). Nüüd siis ma üksi sõidan selle kiirega. Dnepri mootoriga ei jaksa sellega sõita. 750 ikka nii palju toorem jõud(kuigi vähem heppasi) Paarilistel Dneprid ja nemad sõidavad kiire silla ja kiire käiguga) Tegime veel ühe komplekti. Nüüd juba normaalsema. Ja neil ei haiguta kahe käigu vahel tühjus.
Tühjusega aga harjub nii ära et ma ei pane enam seda tähelegi.
Vasta
#54

ma sain siis oma Honda Monkey 2k eest ja 49.9cm3 on vist...automaatsidur ja 4 taktiline
Teine asi oli mul minsk, mille sain vahetades bmx vastu ja bmx müüsin 1.5k ehk siis minski hind kah 1.5k ning sai müüdud 2.5k eest... nüüd ostsin cz 125 1.5k perses mootor ja mõned jupid puudu, kuid nüüd on kõik olemas ja kõik uus, kuid tegeleme välimuse kalla et see lõpux millalgi ka kokku saax panna
Vasta
#55

Vjatka VP-150
ostsin 250 eeku eest. ta oli seisnud ca 37 aastat ja ta labisoit oli 3200km. siis sisse laks ule 3000 ja nuud ta liigub paris hasti, aga moni originaal juppe on puudu Sad
kiirus oli umbes 70 aga ei taha teda ulepingutada, nii et tavaliselt soidan 50-60

oli Voshod-3M
laks maksma mulle 2500 ja ta labisoit oli ca4000
kiirus oli 110
siis muusin maha 3500 eest.
Vasta
#56

ma pole väitnud et 90 vähe on või midagi sellist. lihtsalt olen kuulnud et antud isendid on rohkemaks suutelisemad jah nagu sa väitsid mingi 110 ja rohkem! piis
Vasta
#57

Ega K-750 mingi ringraja pill ei ole. Originaalses konditsioonis ta suurt kiiremini ei liigu kui 110km/h. Mõelge selle peale ka kuna see mootor projekteeriti.
Vasta
#58

Keegi siin tahtis Moppi osta?:keersilm
Mul pakkuda 92 a Stella,Mootoritähisega
\"DEZAMET\"tahab vähest putitamist.Jalakäigud tal ja puhaSmile
1000kr.Viljandimaal
Vasta
#59

No ilma käikude või diffri kiiremaks tegemata on see 110 ikka väga korraks. Siis on kepsulaagrid otsas ja vaata et sa koju jõuad. Ta ikka originaalkonditsioonis ette nähtud nii70-80-ga kulgemiseks.
Vasta
#60

GAUJA (\'58-\'61)
900 ost + umbes 3000 ehitamine
45cc
algne läbisõit teadmata

RIGA-7(\'72)
sain tasuta + umbes 500 mootori remont
45cc
algne läbisõit teadmata

RIGA-4 (\'70)
500 ost + umbes 2500 ehitamine
49cc
algne läbisõit 1900km

RIGA-4 (\'72)
1300 ost
49cc
algne läbisõit 6km

RIGA-11
300 ost
45cc
algne läbisõit teadmata

RIGA-13
800 ost
45cc
algne läbisõit teadmata

Verhovina 4
800 ost,
veermiku läbisõit 159km
mootor puudu (s-58)

Sachc 50cc (kuuekümmnendad)
1800 ost
algne läbisõit teadmata aga tehasekummidel 75% mustrit alles

Honda CX 500 (\'79)
23000 ost + umbes 7000 ehitamine
498cc
algne läbisõit 58000km

jne...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne