kõik mopeedid ja tsiklid siia kirja
#81

Mopeed LMZ Karbatõ @ 50cc +
Selle omapärase mopeedi sain tasuta (läbi tutvuste) ning seda täiesti uuena ning originaalsena.
Vaid mootor oli lahtivõtetud!

Kuna ei olnud suuremat aega sellega tegeleda, hakkas talle ajahammas peale ning enamus mootorijuppe jõuti ära varastada... 2003.a. suvel panin mootori kokku ning asetasin raamile. Hetkel ootan soojemaid ilmasid ning saan taas sellega tegeleda!

Masin on off-road versioon, mis erineb üldisest road versioonist kõrgemate porilaudade ning summuti-, ja lekstangi kuju poolest. Hetkel ootan soojemaid ilmasid ning saan taas sellega tegeleda.
Vasta
#82

neid masinaid on mingi 20 tükki (liikuvaid mitte liikuvatega on 40 umbes pole lugend lääb sassi)
panen aind mõned:
minsk (uuem)
250kr
125cm
muravei
1500kr
200cm
dnepr mt9
1500kr
650cm
iz 350
1500kr
350
k750
3000kr
750cm
voshod 2m
300kr
175cm
võrr (d-8m)
100kr
49,8
võrr (d-4)
100kr
49,8
Vasta
#83

delta
mingi50
pärandatud
Vasta
#84

STELLA
tasuta
VÕRR
tasuta
MINI
600
Delta
700
Minsk
1500
Delta
200
Kart125
100
Stella
vahetus
Vasta
#85

Võrrr

300eeku+mõned varu osad

45,5 minu arust võin ka eksida

eks ta sinna 30-40 kanti jääb,traktori makneetoga(kui kap.rem valmis saab siis peaks kiirem olema panen originaal süütevärgi peale)

Kas keegi teab kui palju turul se võrri süütevärk maksab!
Vasta
#86

Võrr

Paar head sõna..

46 cc( forsitud )
Vasta
#87

1.) Stella
~50km/h
2000.-

2.) Iz Planeta 5
~110km/h
1000.-

3.) Jawa 638
~135km/h
4000.-

4.) Iz 56K
? km/h
2000.-

Cool
Vasta
#88

1. delta
1600
peaaegu 60km
50ccm

2.kawasaki
9000
100km ikka
82ccm
Vasta
#89

1) Jawa 638

2) 1400.-

3) 350

4) 130 km/h, sain mina kätte. Muidu peaks rohkem minema. Ei riskind rohkem lasta, masin niigi lagunes, sõita oli vaja. Lenks kõver.. 110 peal annab tunda, kisub.

1) Jawa 638 (634 mootor)

2) 800.-

3) 350

4) ise polegi sõita saanud. Eelmised omanikud räägivad, et 160 km/h vabalt välja võtt... tea kas uskuda vai mitte. Äkki sellel kaa mingi imeväntvõll sees, mingi väiksem. Ei tea.
Vasta
#90

I 1.Riga võrr, d6 mootoriga
2.Vanaisa kinkis
3.49ccm

II 1. Riga mv-042
2. Samuti tasuta saadud
3. 49ccm

III 1. Minsk
2.1000kr
3.125ccm

IV 1. k750
2. onu andis enda nn. \"chopperi\" projekti
3. 750ccm
Vasta
#91

Minu esimeseks isiklikuks tsikliks oli minsk... mille ma ise taastasin...

teiseks oli iz planeta ja selle sain yhe külapässi käest \"lekkivate\"T20 radiaatorite vastu...

siis sain jawa360... selle leidsin naabrinaise korakuudi kõrvalt, kus ta oli seisnud viimaset 17 aastat kindlasti ja kyynlaid polnud peal.... kõik sai välja vahetatud ja väntvõll liikuma pandud ja lõtke mootorisse ei jäänud..Cool jawa läks 2 kilo eest myyki,sest midagi oli vaja juhilubade nimel ohverdada...
tänase päevani kahetsen et maha myysin aga mis parata elu on selline ja alati nõuab miski asi ohvreid....jawa läks umbes 120 km/h ja siis läks kaki jahedaks,sest sõit enamvähem metsavahelBig Grin ja spido osuti viskas naca

järgmine ohver oli voshod 3M mis sai spetsiaalselt müügijaoks ostetud.... 500 eeqst sai 2kilo tehtud aga lippas päris hästi...

Praegu on jupiter 4 millel mootor laiali aga mis läeb lähipäeval kokkukorjamiseleBig Grin ja saab jälle veereda

ja mida ma ealeski elamisest ära ei anna, on vana minsk, mis on mulle kui oma laps:Toungue ja elamisest läeb ta välja ainult yle minu laiba, sest kõrini on sellest, et myyakse häid asju põdraonudele, kes neist midagi imelikku aretavad....

veel on yks kokku lastud mootoriga muravei.... kui on soovi võtke yhendust...

PS::: NEED KES KUJUTAVAD KIIRUSEID ETTE ON MÕTTETUD TEGELASED, SEST SEL EI OLE MÕTET JA SEE EI ANNA MITTEMIDAGI JUURDE.... EI TEA KAS TSIKLISTIDE SEAS ON KA OMA MOODI RULLNOKKADE KLASS OLEMAS..Toungue
Vasta
#92

[quote=metallmees

ja mida ma ealeski elamisest ära ei anna, on vana minsk, mis on mulle kui oma laps:Toungue

Ma võin kihla vedada,et see on viiekümnendate keskpaiga K-55WinkTean,sest mul omal sama masin,varsti juba terve aasta...Smile
Vasta
#93

no krt, punnsilm, 4-käiguline minsk sul küll mingi valemiga 3. käigu peal 90 km/h välja ei anna.
Vasta
#94

Tsitaat:tänase päevani kahetsen et maha myysin aga mis parata elu on selline ja alati nõuab miski asi ohvreid....jawa läks umbes 120 km/h ja siis läks kaki jahedaks,sest sõit enamvähem metsavahelBig Grin ja spido osuti viskas naca
PS::: NEED KES KUJUTAVAD KIIRUSEID ETTE ON MÕTTETUD TEGELASED, SEST SEL EI OLE MÕTET JA SEE EI ANNA MITTEMIDAGI JUURDE.... EI TEA KAS TSIKLISTIDE SEAS ON KA OMA MOODI RULLNOKKADE KLASS OLEMAS..Toungue

nii ta on, aga jawa peaks ikkagi rohkem sisse võtma kui 120. See on kindel. Kuigi ma ise kaa enne ei usu seda ulmelist juttu, et 638 160 vai rohkem välja võtab, kui pole enda omaga seda proovinud. Loodame et siis mootorit kokku ei lase, suvel tuleb see asi kindlasti prooviks.
Ühe korra sõitsin kruusatee peal, hea et autosid polnud kuskil, 110ne pealt viskas käigu välja. Pärast selgus et üks kahvel oli oma elupäevad ära näinud. Hammasratta peal oli mingi täks sees, see jahvatas seal tasapisi.
Vasta
#95

nojah poisikestel ikka omad unenäod(eriti neil pühapäevaforsseerijatel) Smile et minu masin lidub nii palju ja sinu oma nii vähe, see asi on ju suht mõttetu, aga eks elu nad paika paneb ja kui naca vanemaks kasvavad siis saavad kah aru kui mõttetud iba suust välja sai aetudToungue
ja oma jawast ei tahtnud max. võtta, sest alati on mingi austus oma masinate vastu ja teiseks pole mu kodukohas selliseid teid, kus maksimumi illegaalse masinaga proovida... ja nii kui veidi ära põristan siis juba naca aja tagant poller liikvel(vanamutid ei saa seebikaid vahtida, kui piipe peal pole) ja siis nad helistavad miilitsasseCool
ja egas need vene tsiklid mis ikka masstootmises(mida iga kuuri all leidub) ei tehtudki kihutamiseks..... vaid olid tarbemasinad...
käidi poodi leiba ostma, naistesse jne..
pealegi kes mäletab palju vene ajal tsiklitele max kiirus maanteel lubatud oliBig Grin
Vasta
#96

Planeta 2
Hinnaks oli 600.-
Vasta
#97

1)voshod2M
2)tasuta
3)175ccm




1)iz49
2)tasuta
3)350ccm
Vasta
#98

Mul kaks sääreväristajat, tsikliga pole kunagi sõitnudSad, suvel kindlasti proovin ära. Max kiirus u 35km/h või natuke üle. Täpset nime ei tea. Ühe raam on väga kõver juba aga sõidab veel hästi(rotikas). Teisega enam ei sõida, liiga väike juba. Hinnad olid 500eek ja 300eek+ remondi raha paar sada krooni.
Vasta
#99

metallmees Kirjutas:Minu esimeseks isiklikuks tsikliks oli minsk... mille ma ise taastasin...

teiseks oli iz planeta ja selle sain yhe külapässi käest \"lekkivate\"T20 radiaatorite vastu...

siis sain jawa360... selle leidsin naabrinaise korakuudi kõrvalt, kus ta oli seisnud viimaset 17 aastat kindlasti ja kyynlaid polnud peal.... kõik sai välja vahetatud ja väntvõll liikuma pandud ja lõtke mootorisse ei jäänud..Cool jawa läks 2 kilo eest myyki,sest midagi oli vaja juhilubade nimel ohverdada...
tänase päevani kahetsen et maha myysin aga mis parata elu on selline ja alati nõuab miski asi ohvreid....jawa läks umbes 120 km/h ja siis läks kaki jahedaks,sest sõit enamvähem metsavahelBig Grin ja spido osuti viskas naca

järgmine ohver oli voshod 3M mis sai spetsiaalselt müügijaoks ostetud.... 500 eeqst sai 2kilo tehtud aga lippas päris hästi...

Praegu on jupiter 4 millel mootor laiali aga mis läeb lähipäeval kokkukorjamiseleBig Grin ja saab jälle veereda

ja mida ma ealeski elamisest ära ei anna, on vana minsk, mis on mulle kui oma laps:Toungue ja elamisest läeb ta välja ainult yle minu laiba, sest kõrini on sellest, et myyakse häid asju põdraonudele, kes neist midagi imelikku aretavad....

veel on yks kokku lastud mootoriga muravei.... kui on soovi võtke yhendust...

PS::: NEED KES KUJUTAVAD KIIRUSEID ETTE ON MÕTTETUD TEGELASED, SEST SEL EI OLE MÕTET JA SEE EI ANNA MITTEMIDAGI JUURDE.... EI TEA KAS TSIKLISTIDE SEAS ON KA OMA MOODI RULLNOKKADE KLASS OLEMAS..Toungue
Kas Muraveil on mingi erimootor või on Tuula või Vjatka mootor.
Vasta

esimesed olid 3-4võrri.parimast välja pigistatud üle 40km/h.
2)stella,50cm3,40 km/h
3)võrr,45cm3,30km/h
4)mini,50cm3,umbes 35km/h
5)simson,53 või 60cm3,ca 70 km/h kiire ülekande tõttu.
6)mini 50 cm3,ostetud müümiseks,
7)võrr,45cm3,enne tööle saamist maha müüdud.
8)minsk 125.cz 250 raamil.50 km/h.
9)minsk 125.cz 125 raamil.65-70 km/h
10)iz planeta3. 350cm3.kiirus oli kusagil 80 ja 100 vahel.
11)kavorovets.175cm3.umbes 80 km/h
12)riga 16.50 cm3.30 km/h.
13)jawa 360.pole proovinud,aga arvatavasti üle 100 km/h
14)jawa 634.eelmise omaniku sõnul 140 km/h.esiotsa matsuga.
15)vjatka elektron.150cm3.ei tööta
16)võrr.45cm3,eks ta sinna 30-40 km/h vahele jää.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne