Mis mersud teil on olnud?
#1

Minul ja mu sugulastel-tuttavatel on olnud üsnagi normaalses koguses Mercedeseid. üks ilusam ja tegusam kui teine. Minu esimene mersu kogemus oli1994 a. kui mu papa ostis endale valge 190 E (selle kohta voin nii palju öelda, et see lõpetas võsas kuhu ta 120km/h sisse lendasSad ). peale selle on olnud veel W123 300 D; w124 230 TE ja E320 jne. jne. Aga ühte ma ütlen kõige ilusam(maitse asi)ja tegusam on W123 sõidan ise sellega ja olen üli õnnelikSmileBig Grin:lol:smug
Vasta
#2

Einohhh ... hea küsimus ... oma 20-30 tuleb kindasti ära :lol
Vasta
#3

Mul ainult 2. 280C -80 ja praegune 280S -79.
Suht truu olen olnud seega Smile
Vasta
#4

Olnud, W115 220d haruldaselt heas korras ja W126 se 300d:bounce
Vasta
#5

olnud w123 250-77a,praegu w123 230-79a ja valmimas w114,115 220d-69a,mille pilte võib näha projektide all
Vasta
#6

Endal siis MB Unimog406,aastast 1980 ja 5,7 liitrise diisel jõuallikaga.Sillad kõrgendatud,4x4 vedu, väline disain ohtrate lisadega.
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: UM
Endal siis MB Unimog406,aastast 1980 ja 5,7 liitrise diisel jõuallikaga.Sillad kõrgendatud,4x4 vedu, väline disain ohtrate lisadega.

Kuule UM, mis sellise UNIMOGI hind ka oli?
Ära ütle seda hinda mis nad läänes maksavad, ütle kohalikSmile
Vasta
#8

Kohaliku hinda on raske öelda, siin pole veel selliste autode turgu välja kujunenud.Minu andmetel on seda tüüpi masinat (UM 406) Eestis ainult üks(antud isend siis).Mis hinnaga kätte sain?No jah,ütleme alla 50k.Ostes oli tal käigukasti rike ,mis nüüdseks on eemaldatud ja hetkel käib intensiivne ümberehitus.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: UM
Kohaliku hinda on raske öelda, siin pole veel selliste autode turgu välja kujunenud.Minu andmetel on seda tüüpi masinat (UM 406) Eestis ainult üks(antud isend siis).Mis hinnaga kätte sain?No jah,ütleme alla 50k.Ostes oli tal käigukasti rike ,mis nüüdseks on eemaldatud ja hetkel käib intensiivne ümberehitus.

Tegelt olen ise näinud veel ühte samasugust 406-te, seisis.......teedevalitsuse garaazis, välimuselt täitsa kobe, värvuselt oli üleni oranz.
Mida ümber ehitad?
Vasta
#10

Kus kohas ja millal sa seda nägid?On ta alles veel?Arvatavasti oli tegemist kas 403;416 või 421 modifikatsiooniga.Välimuselt on nad kõik sarnased,erinevused ilmnevad mootoris,raamis jne.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne