elektriline tali
#1

Tere!
Kas keegi on sellist asja ka proovinud või sobib ainult korra kasutamiseks? http://www.handymann.ee/cart/view_produc...duct=11750
Vasta
#2

Kõik oleneb sellest,mida sa tõsta tahad.Mul oli see asi olemas,aga kole ruttu sai otsa,aga eks see tuli ka sellest,et tõstsin hulga raskemaid asju,kui see riistapuu võimaldas ja aku kustutas ka päris kähku ära.
Vasta
#3

Kirjeldus:

ELEKTRILINE TALI
?PROFI? MUDEL 12 V 225 ? 450 kg
Kaugjuhtimiseks 2.75 m juhe.
Voolukasutus: 12 V ? 20 amp.
Trossi pikkus: 9 m.
ühendatakse otse akuga.
Hind: EEK1399.00

Big Grin:Big Grin

Nende enda kirjelduses on sama palju kysimärke ,kui kysimuisi mida see kirjeledus vastamatta jätabSmile Igatahes profi asiBig Grin
Nad v6iks ennast kokku v6tta ja korraliku jutu iga tootekohta kirjuatada, siis oleks palju vähem ostjaidBig Grin

Pole midagi targemat teha
Vasta
#4

MESAMEES, mis asju Sa siis tõstsid, et otsa sai? Kas rohkem , kui 450 kg(no nii umbes)? Metsa vist sellega ei saa minna, et palke lähemale tõmmata. Teiste vintside hinnad on ikka kordades kallimad.
Vasta
#5

Sama hinnaklassi asju pakub muidu ka tööriistamarket, neil küll paraku netis hindasid pole. Ise ostsin sealt ka elektritali, küll võrgutoitega. Mõned tõsted ka teinud, eks näis, kaua kestab.
http://tooriistamarket.ee/index.php?id=1...iistad.php
Vasta
#6

auk_ Kirjutas:MESAMEES, mis asju Sa siis tõstsid, et otsa sai? Kas rohkem , kui 450 kg(no nii umbes)? Metsa vist sellega ei saa minna, et palke lähemale tõmmata. Teiste vintside hinnad on ikka kordades kallimad.
No ma kasutasin seda esialgu treileri peal,et veidi aitab kaasa autosid peale tõmmata.Tõsta ma igaks juhuks sellega midagi ei proovinud,kergem oli tõmmata ratastel veerevaid asju.
Vasta
#7

Vintsimiseks ta ei sobi(tohutult aeglane)ja ega jõuga ta ka ei hiilga.Endal oli Niva nina peal ja seal ta ei õigustanud ennast kuidagi.Isegi ploki lisamisel oli jõuetu.Minul oli küll handymani kallim ja võimsam mudel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne