GAZ 69A kere ja raami nr
#1

Gaz69a kere nr-i võib leida kundepoolse tagaistuja tooli kõrvalt, kere ääre pealt....kust ma võin leida raami nr? kas ta on kuhugi värvitud või on pirkaga? ja kus kohas?
Vasta
#2

Rahu,rahu küll jõutakse vastata.Kindlasti on siin teadjaid mehi,aga lihtsalt on nii palju tegemist,et pole aega koguaeg foorumis kükitada.
Vasta
#3

Gaz 69 / 69A'l ei olegi raaminumbrit.
Vasta
#4

arkis nad seda ju ometi küsisid, ja veneaegsetes dokudes on ka kirjas. arkis öeldi et on kuskile ette värvitud, samas ei ole ise leidnud
Vasta
#5

Kui number on peale värvitud siis on tõesti raske seda leida, sest eks ole rooste teinud oma töö ning võib olla on ka masin elanud üle raamivahetuse ning igasugused mahhinatsioonid on niivõrd vana auto puhul võimalikud.

Vaata parem seda teemat ning kontakteeru Priit Kuldsaarega( Kontakti saad profiilist) http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=18017
Tema on ühe taolise masina taastamise läbi teinud ning ehk oskab aidata.Vasta
#6

Sõiduki tehnilises passis pole sellist lahtrit, kuhu käib raami number. On vaid VIN kood, mis tähistab kerenumbrit. Samuti ei huvita kedagi mootori number, roolikarbi number jne. Nõukogude aegsetes passides oli ka eraldi ðassii number ja mootori number, sellest ka nende huvi (ARK) selle vastu. Vene ajal müüdi uusi Gaz 69 raame jaotuskava alusel kauplusest. Ühelgil raamil polnud numbrit ei värvitult ega muul kujul.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne