ZAZ 965A va.1965
#21

\"siin me oleme\" muhk on mul sõbra kadunud vanaisa oma ja ka müügis krõbeda hinnaga :rull
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nymmik
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
SR foorumis vaatasin, et tahad (\'65aasta masina!) kollaseks/punaseks värvidaSad
selline värv kisub ju juba hot-rodinduse poole - ning sinna juurde ei käi sünkroniseerimata käigukast ning antud V-mootorSmile Ise jätaks küll samasuguseks \"galuboi\"ks (ilma zhargoonita!), segaks värvi sisse ka matistit - et ikka \"hõng\" säiliks. Suvel sõidaks sellisega ikka väga meelsasti (isegi maanteel!)!
mõned kuud tagasi põrkasin originaalvärvi all(?) muhu otsa. Vot see on juba midagi (kuigi teema lõpus antakse selle \"100%orig\" pihta ka tuld).

sooviks siis hella muhu-paitamist - ära vanakesele liiga teeSmile
Kunagi oli mõte just HOT-ROD ehitada ning otsisin materjali kokku, kui aga selle eksamplari leidsin tekkisid teised vaated Wink Kuigi jah hot-rodi pole ka veel päris peast visanud. Mul nüüd kokku 4 masinat kaks neist norm seisus ja kaks ainult doonoriks, heal juhul saan mõlemad valmis nii 1 originaali kui 1 HOT-ROD\'i. Aga algust teen originaal korra taastamisega. Aga värvi kohta ootan ettepanekuid, kuna see hall-helesinine on selline hiireke. Mõte käis et teeks samasuguse nagu \"siin me oleme\" filmis tähed tiivale ja puha Smile

Tee sama tooni,nagu ta praegu on-ennekõike originaalsusSmile
Need 2 enam-vähem muhku taasta ikka originaalilähedaseks
Vasta
#23

leidsin netist muhule värvi roboti Smile värve küll vähe aga ikkagi abiks http://www.zaz965.narod.ru/kraska/Zaz965.html
Vasta
#24

aidake leida parim
1[Pilt: 1.jpg]
2[Pilt: 2.jpg]
3[Pilt: 3.jpg]
4[Pilt: 4.jpg]
5[Pilt: 5.jpg]
6[Pilt: 6.jpg]
7[Pilt: 7.jpg]
8[Pilt: 8.jpg]
9[Pilt: 9.jpg]

Kui teil on paremaid ideid andke aga sellest märku
[Pilt: zaz965.jpg]
Abi eest väga tänulik
Vasta
#25

VÄRVI SEE MUSTAKS :eureka ma pole veel kunagi näinud ilusat läikivat musta värvi muhku ...see oleks ju yli seff :smug

või mis te arvate ?
Vasta
#26

Must pole ikka see mis muhule mõeldud, isiklikult ei meeldi. Olen ise mõelnud 3. varianti. Otsinud olen ka värvikaarti millisena muhud tehasest tulid aga pole leidnud Sad
Vasta
#27

mina pakuks välja : Heleroheline,helesinine,sinakas-hall

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mighty tonka
mina pakuks välja : Heleroheline,helesinine,sinakas-hall
täpselt minu mõtted! Matim värv.

muide, kui järele mõelda, siis musta muhku pole ma vist näinud:???
ei kujuta isegi eriti ette...
\"halli hiirekese\" toonide ning \"nostalgiasõiduki\" kaardinaalne vastand oleks aga \"säravmust\" muhk? Päris efektne võib olla...
kisuks küll HotRodinduse poole - aga ilma vanakese keret lõhkumata! Vajadusel saaks jälle \"John\"i autoks tehaSmile
...või kui ühe plaanid originaaliks jätta ning teist \"modida\", siis vali värvid iseloomudele vastavad (läikivad must ja punane värv on näiteks mu silmis rodi värvid).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#29

siin näha üks must muhk
Vasta
#30

eest ka
Vasta
#31

:o tahaks enda oma ka juba selliseks läikivaks Toungue sellelt pildilt vaadates polegi hallil midagi viga.
Vasta
#32

Mina soovitax omaltpoolt seda sinist yleni see tumedam või siis bobi beeþ ja punane nahk:wow
Vasta
#33

Vanake \"Muhk\" käis \"Testarossaga\" flirtimas. Vat mis juhtus.:lol.
http://photofile.ru/photos/762b/221068MRE.jpg
Passi omadele peale, et küla pääle ei pääseks.Cool

loll on loll olla.
Vasta
#34

jah, selle lapsukese kohta rohkem infi http://www.elmotors.webzone.ru/Z.html
Vasta
#35

Täitsa pull kulgur ju tegelikultCool
Äkki peaks ikkagi paaritama:???
(maaka arvamus,sorryOT.)

loll on loll olla.
Vasta
#36

Täna oli suht hea päev, sai naabrimehega veits juttu vestetud ning kaupa tehtud. 10 õlle eest sain parempoolse esitiiva nö. tutika (iseenesest vedelenud lakapeal ~40aastat) tiib heas korras, nats pinna pealset lahtist roostet.
Vasta
#37

Seestpoolt kah
Vasta
#38

Tahtsin veelkord foorumi seltskonnale meenutada asjaolu, et autode hoidmine õues, eriti muru peal ja ületalve, lõpeb põhja- ja küljeplekkidele täieliku hävinguga. Paar aastat tagasi Kaberneemes oli juhtum ühe VW 1300-ga, kus suve hakul auto omanik ei saanud enam pihta, kas auto on vajunud maasse või hoopis maa on selle koha pealt ootamatult tõusnud......Selle vältimiseks aitab vanade, näiteks seinalaudade muru peale ritta seadmisest. Aga sellest oli meil Su õue peal juttu ka! Ja edu Muhu-ga!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Vasta
#39

Sm. Tasku Kirjutas:Tahtsin veelkord foorumi seltskonnale meenutada asjaolu, et autode hoidmine õues, eriti muru peal ja ületalve, lõpeb põhja- ja küljeplekkidele täieliku hävinguga. Paar aastat tagasi Kaberneemes oli juhtum ühe VW 1300-ga, kus suve hakul auto omanik ei saanud enam pihta, kas auto on vajunud maasse või hoopis maa on selle koha pealt ootamatult tõusnud......Selle vältimiseks aitab vanade, näiteks seinalaudade muru peale ritta seadmisest. Aga sellest oli meil Su õue peal juttu ka! Ja edu Muhu-ga!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Jep, sellest oli juttu aga nagu näitasin, siis niiske garaaz oli samuti juba oma töö teinud. Aga taastatav lapsuke on mul ilusasti ära pandud.
Vasta
#40

Tänane päev jälle korda läinud. Sai siis leitud korralik plekksepp. Tema töid ja tegemisi uuritud. Ning hinnas kaubale saadud. Nüüd pole muud kui auto lahti võtta, treilerile ning onu juurde uuendamisele viia. Ja kõikidele vanatehnika huvilistele rahustuseks. Auto saab sama tooni värvkatte nagu tehasest tulles, sinakashall. Loobutud kirevatest metallik värvidest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne