mootorratta istme katte vahetus
#1

Kas keegi oskab soovitada kohta kus seda teha lasta pärnus. Või teeb keegi ise siinsest raffast. Oleks vaja uus must nahk peale panna ja kinni neetida istme külge.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#2

mul sama probleem aga kas viljandis ka asub?

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#3

Viljandis Kauba tn. on Saapa-Antsu töötuba (punane plekist saabas ukse kohal, muud silti pole) Kindlasti saad abi !
Veteran.
Vasta
#4

Viljandis minge Mainori keskuse taga asuvasse kinga-parandusse. Seal võetakse teie saul rõõmug avastu ja pannakse isegi uus polster kui vaja. Töö oli 5+. Omad kogemused, mul oli Yamaha sadul ysna niru, ja viisin sinna. 600 krooni eest pannakse sulle uus polster ja pärisnahk peale Wink

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#5

TimmThaler Kirjutas:Kas keegi oskab soovitada kohta kus seda teha lasta pärnus. Või teeb keegi ise siinsest raffast. Oleks vaja uus must nahk peale panna ja kinni neetida istme külge.

Paar aastat tagasi oli turu taga sadulsepa töökoda, praegust seisu ei oska öelda.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#6

ma alsingi seal ise teha, veidi oleks vöinud paremini teha nad seal aga nuh võib rahule jääda, järgmine kord lihtsalt röhun asjadele mis oleks võinud teisiti olla . Muidu väga asjalik vana seal.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#7

Minu kogemused Jawa 555, H_D WLA- 42 sadula ja paunadega on Kauba tn kingsepatöökoja Saapa-Antsuga viis pluss, perfektne töö. Too valgusfoori juures kingsepakutt keeras aga M-B170-V B-cabrio verdeki tuksi. Roolirattale uut nahkkatet oskab ta küll hästi panna.
Veteran.
Vasta
#8

Veteran Kirjutas:Too valgusfoori juures kingsepakutt keeras aga M-B170-V B-cabrio verdeki tuksi.

Huvitav, et ikka veel leidub naiivseid, kes eesti "polstrimeestele" oma asju ´a la 20 tonni eest teha viivad....
Samas, kui sakslaste sama asi maksab max. 9000.- eeku ja on originaalmaterjalist ka veel.
http://www.cabrio.de/Englisch/navi.htm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne