IZH JupiterK
#21

ma proovin parem suruõhu haamriga, aga enne lubati mulle laenata selline kruvikeeraja (no mis ta nüüd kruvikas, aga...), millel on selline süsteem, et kui vasaraga peale lööb siis keerab, või midagi. ise pole veel näinud seda imeriista.
Vasta
#22

See nö "imeriist" peaks olema väga hea vahend selle töö jaoks.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#23

See "imeriist" oli imehea vahend þigulite ja mossede uksehingede kruvide lahti saamiseks.Endal see "imeriist" olemas ja igasugu kruvide lahtikeeramine lausa lustToungue
Vasta
#24

Löökkruvikeeraja on selle asja nimi. Saadaval hästi varustatud vene tööriistu pakkuvatest poodidest.

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#25

ARENG! PROGRESS - sain siis kruvid lahti, Kuid mõni oli kõvasti kinni kärnitud, et isegi löökkruvikeerajaga pidi kaua igratama. igatähes lahti võttes selgus, et laagrid olid läbi: liigutades tilrisesid ja loksusid ja tegid muid ebaloomulikke asju. Simmerlingid olid haprad ja enamus neid purunesid eemaldamisel. Simmerite komplekti muretsesin endale turult 60 eesti rahaga, laagrid loodan 300-400 rahaga muretseda. Parempoolne väntvõll vajab kindlasti vahetamist, vasakpoolne on enam-vähem, aga sellele tuleks uus keps muretseda. Kus vahetatakse kepsu (võib olla ka lätis Smile )? Järgmiseks proovin puhtaks saada väntvõlli ja karteripooled avtoolist. Hea lahendus pidi olema biopulbrilahuses leotamine.
'

Vaadades/uurides/tegutsedes
HHK
Vasta
#26

Lihtsam uued vändad osta ja ega hind neil kah kivist pole. Wink

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#27

Uue vändapaari hind peaks olema natuke üle tuhande krooni, kui ma ei eksi, nii et uus on ikka uus.
Vasta
#28

Täna ostsin Võrust, poest nimega Traktorikaubad laagrid ära, 15-16 raha tükk. Ilusad, läigivad ja loksuvad Sad ! Ilusti on käte vahel tunda, et loksuvad paremale vasakule. Laagri C märget kuskil ei leidnud: laagrile on kirjutatud 6203 RUS ja sisemise rõnga küljele stantsitud (vene tähtedega) 3POK H 203 A . Kas keegi loeb siit midagi välja, et äkki venelastel ei märgigi C loksu. Igatähes üles-alla (vist radiaalselt) ei loksu, aga paremale vasakule küll (telglõtk vist). Ja seda mitte ühe laagriga, vaid ka sellega, mis ma pakentist välja võtsin. Kas peaksin laagrid poodi tagasi viima ja uued hankima, või käib küll?
Murelik laagrite pärast HHK.
Vasta
#29

hillar Kirjutas:Täna ostsin Võrust, poest nimega Traktorikaubad laagrid ära, 15-16 raha tükk. Ilusad, läigivad ja loksuvad Sad ! Ilusti on käte vahel tunda, et loksuvad paremale vasakule. Laagri C märget kuskil ei leidnud: laagrile on kirjutatud 6203 RUS ja sisemise rõnga küljele stantsitud (vene tähtedega) 3POK H 203 A . Kas keegi loeb siit midagi välja, et äkki venelastel ei märgigi C loksu. Igatähes üles-alla (vist radiaalselt) ei loksu, aga paremale vasakule küll (telglõtk vist). Ja seda mitte ühe laagriga, vaid ka sellega, mis ma pakentist välja võtsin. Kas peaksin laagrid poodi tagasi viima ja uued hankima, või käib küll?
Murelik laagrite pärast HHK.

Lihtsalt mainin,et Võrus on laagreid kasulikum osta E-varulast,kus on valik
suurem ja hinnad paremad.
Vasta
#30

e-varulat tean, aga sõitsin just traktori poest mõõda ja mõtlesin, et käin ära, kaua ikka remont ootab. Hinnad olid seal vist suuremad ja teenindus ülihea.
Aga kas need laagrid kõlbavad kasutada või tuleb välja vahetada? Kindlasti lasen nad veel kellelgi üle vaadata, virtuaalselt ei pruugi saada parimat vastust Wink .
Paar küsimust tekkis veel. Millist keermeliimi kasutada? Nimelt ei taha, et järgmisel remondil/remontijal ei ole vaja imeriistadega paari kruvi lahti teha. Hoorattakambri kruvid kavatsen asendada tähikuga. Kui palju ja kuhu tihendid panna? selge on see, et mul läheb hermets mootoripoolte vahele, aga kas hermetsi tuleb panna teistele tihenditele?
Kõige suurem häda on praegu heinatööga...
Vasta
#31

Natuke telgelõtk peab olema.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne