#1

kui palju maksab zid-50 pilot üle piiri toomine ja kes teab kui kaugel on moskva tallinnast:???
Vasta
#2

parem too peterburist.zid maxab seal 7000 kr.aga yle piiritoomis hinda ma ei tea.aga ega ta vist eriti kallis ei ole,mingi paar sotti
Vasta
#3

kumb on parem kas zid pilot või aktiv
Vasta
#4

noh targad zidivennad öelge kas zidi esiharki saab deltale panna?
Vasta
#5

zid aktiv on ilusama välimusega
Vasta
#6

mõni siin vihjab, et zid aktivil ilusam välimus kui pilot-il. aga aktivil pole taga kohvri kohta jälle. comments?
Vasta
#7

zid aktiv on nats kallim aga kiirem ja suurem kui zid pilot
Vasta
#8

välimuselt pooldaxin aktivit mine kohta ei oska öelda:keersilm
Vasta
#9

välimuselt pooldaxin aktivit mineku kohta ei oska öelda:keersilm
Vasta
#10

see krdi plastik gondlitega variant tegelt sutsu kehvem,sest kui zid kipub kukkuma, siis plastik kohe laksust perses ja uusi suht raske ja kirves hankida. zidi nõrgad kohad on veel ka suunatuled, mis zidi selga istudes kipuvad vahel jalale ette jääma- nad mega lihtsad purunema ja kyljest ära tulema..
Vasta
#11

niih siis oma ajal oli päris kõva zidi tegelane.alguses oli pilot esimene asi mis tegin panin painduvad suunakad peale.siin tekkis küsimus palju see toomine maksab.kõige odavam on tuua muidugi tehasest.tehas asub mingi 300 km moskvast.aga ei asu ära mingi 7000 oli vist hind.no vähemalt siis kui mina tõin oli veel 7000 aga kuulsin et läskid kallimaks.aga soovi korral toon tänapäävani neid zide eestisse ja tahaks 9000 saada juhulul kui kellegil tekib soov.ise ple erilist mõtetu tuua sest piiri peal akatakse ajusid nussima.igast tolli maksud deklaratsioonid jne.see loll jutt et kui 50 ccm ei ole vaja mingeid pabereid.mul tutuvused tollis ja seega saan odavamat.mis erinevus on aktivil ja piloodil hmm.erinevust pole mul mõlemad olnud ja mis ma oskan öelda et pilot oli isegi korralikuma välimusega.sest see aktivi esi gondel on eriti rõve.aga mootor ja raam on kõik sama.aint gondlite vahe.oman ka infot kuidas zidi forseerida.nii et kui tekkivad mingid küsimused zidi kohta siis küsige julgelt.ise olen nendest võrridest üle saanud ja soovitan teil ka osta mindagi läänemais.kiirem ja vastupidavam.kuigi ei mäleta et midagi oleks zidiga juhtunud peale nende suunatulede.aga no momendil on see vastupidavaim võrr venemaal.
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rene
kumb on parem kas zid pilot või aktiv
laku kanni mees
Vasta
#13

Aga Kumba te soovitate osta.. Kas aktivi Või Pilot Mul on valida~!!!Toungue
Vasta
#14

aktiv on nagu ilusam nati.. ta on vist uuem kaa niiet tehknika peaks kah võibla paremini vasta pidama

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#15

kas Zid asfaldi peal kummi suitsema ka laseb vä? palju tal yldse jõudu on? zidil on yx väike viga , tal pole ketas pidureid, kas keegi on zidi mingi lääne 50 -se enduroga joonele ka pand vä? tahax nagu teada kas tasub seda osta või mitte
Vasta
#16

mis vahet sel kas ketas pirdur vai trummel.peaasi et pidurdab ja pidurdavad nad ühtemoodi.zidil oni vist 3.5 hobust ja vaevalt et ta asfaldi peal ratta suitsema paneb.(üksi 50 ne mopeed ei pane)aga nokka tõmbab küll poole gaasiga kohapealt
Vasta
#17

mingi no mu sõbral on selle aasta yamaha dt 50, väga heas korras jne...kuid minu meelest sellel küll mingi hea minek pole ja hääl kah nagu rolleril...80 vist jooxeb välj,a 6 käiku jne..
isegi sportaju vahel ja ostis selle 37k + see asju kah jne...50k kokku...siukest raha ei tasu nüüd küll raisata, ostax ennem jubazidi võix toox saksast 125se
Vasta
#18

Isegi minu Delta mis ma praegu müün Võtab kummi suitsema
Vasta
#19

võibolla siis jah kui hoiad esipidurit peal ja kerkitad taguotsa Big Grin
Vasta
#20

ma ei hakkaks üldse seda vene kaupa ostma,kui kummi tahad suitsema saada pane parem mõni 125-ne bike moodi asi kokku
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne