#21

kel xander.125 bike maksab miinimum 50 kilo-ära tule palun zidi ja baiki võrdelam ok?
Vasta
#22

kas keegi teab kus võiks näha zidi pilte netis?
Vasta
#23

ma ei saa teist ikka ru... mis se kummi suitsemine teile annab. öelge mulle kah äkki ongi midagi ja mina loll veel ei tia

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#24

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rene
kumb on parem kas zid pilot või aktiv
Aktiv on parem ja kiirem ja suurem
Vasta
#25

minuarust on zid pilot ja akitv sama raami ning mootoriga ,aint konflite vahe vist:duh
Vasta
#26

activ on oma 10 cm vähemalt kõrgem , kui mitte rohkem , kiirem ka
Vasta
#27

Kes ajavad siin paska suust et active kiirem vms. !!! Mõlemal täpselt sama mootor. välimus llihtsalt erinev ja activ on kogukaalus raskem kahh veel tänu nendele gondlitele
Vasta
#28

Raynu kle need kondlid loevad ikka jube oalju max 2-3 kilo kui mitte vähem
Vasta
#29

aktiv on jah mehkama väljanägemisega, jätab võimsama MULJE. suurem.
Vasta
#30

kuule Tziklivend, mulle meeldib see lehm. tegi kohe tuju heaks. sorry, rohkem ma siin ei läbustaSmile
Vasta
#31

activil jama see et kui paned matsu siis need kondlid ju purux pilotil pole seda plastmassi ja pole waja ka
Vasta
#32

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
kuule Tziklivend, mulle meeldib see lehm. tegi kohe tuju heaks. sorry, rohkem ma siin ei läbustaSmile

OT: Mis lehm?:rull
Vasta
#33

äh, seesama, mis sul kunagi pildiks oli. side lõpp.


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
kuule Tziklivend, mulle meeldib see lehm. tegi kohe tuju heaks. sorry, rohkem ma siin ei läbustaSmile

OT: Mis lehm?:rull
Vasta
#34

mina isklikult sain jummala edukalt asfaltil kummi nii suitsema et esipidur alla ja EI HOIDNUD tagant yleval. muidugi ka teine võimalus et esiratas kuhugi aia või posti vasta ja siis gaas põhja. aga yks puudus lase seda kummi kuskil 3 sekundit ja sul hakkab neid kummitykke lendama (ikkagi krossikumm ju) ja nii peadki omal ostma uue tagakummiToungue
Vasta
#35

oh te Rullnokad....uus sissetöötamata zid ja hakkate kohe teda piinama,kummi põletama ja ei tea mida veel?!....
Vasta
#36

Tziklivend Kirjutas:oh te Rullnokad....uus sissetöötamata zid ja hakkate kohe teda piinama,kummi põletama ja ei tea mida veel?!....
hehe ega see zid mida mina põletasin polnud ju minu oma :evil see oli sõbra oma tegelt. aga ma palju seda ei teind kah mingi 10 cm lõigu kuskil mingi 3 sekundit lasin siis kõik
Vasta
#37

Aru ma ei saa....loen ja irvitan...enamus siinpostitajad tahavad ainult kummi põletada ja muud koerust teha...kummi saad põlema kasvõi tavalisel ketsil - kummiliimi ja tikust tuld...jube hästi põleb...
Ja veel...teema tehti selleks, et teada saada hinnaklass jne ning saada abi tehnilistele ja muul moel avalduvatele probleemidele...mulje mis lõpuks jääb on see, kuidas Zid-i kõige parem lõhkuda oleks...
Ja snowdogile teadmiseks, et vahet pole kas on sõbra oma või mitte...lihtsalt niisama sissesõitmata mootoriga ratast ei lõhuta!!!

OK. Rohkem OT-d ei tule...tahtsin lihtsalt hingelt ära öelda...
Vasta
#38

Mina kysisis seda kummi suitsetamis asja selleks et teada saada kas tal jõudu ikka on. ma ju ei hakka kysima et kas ta läheb mingi 20m pikkusest ja 20 % kaldega mäest yles või midagi sellist. kummi suitsetamis asjaga saan ma vähemalt oma rolleriga võrrelda või nii
Vasta
#39

valek9 Kirjutas:Mina kysisis seda kummi suitsetamis asja selleks et teada saada kas tal jõudu ikka on. ma ju ei hakka kysima et kas ta läheb mingi 20m pikkusest ja 20 % kaldega mäest yles või midagi sellist. kummi suitsetamis asjaga saan ma vähemalt oma rolleriga võrrelda või nii
no kui ma mopeedijuhi eksamil käisin siis tuli 14% mäest hakata yles sõitma. zid sai sellega ilusti hakkama Smile
Vasta
#40

PuZuP Kirjutas:Aru ma ei saa....loen ja irvitan...enamus siinpostitajad tahavad ainult kummi põletada ja muud koerust teha...kummi saad põlema kasvõi tavalisel ketsil - kummiliimi ja tikust tuld...jube hästi põleb...
Ja veel...teema tehti selleks, et teada saada hinnaklass jne ning saada abi tehnilistele ja muul moel avalduvatele probleemidele...mulje mis lõpuks jääb on see, kuidas Zid-i kõige parem lõhkuda oleks...
Ja snowdogile teadmiseks, et vahet pole kas on sõbra oma või mitte...lihtsalt niisama sissesõitmata mootoriga ratast ei lõhuta!!!

OK. Rohkem OT-d ei tule...tahtsin lihtsalt hingelt ära öelda...
no ma ei tia minu arust lasid isegi sina kummi kärssama zidil või mis??? jälgi veel nähaCool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne