#41

no ma ei tia minu arust lasid isegi sina kummi kärssama zidil või mis??? jälgi veel nähaCool
[/quote]

sinusugustele sobib nagu rusikas silmaauku võimalikult urn 3-seeria BMW
Vasta
#42

oot mis sa sellega öelda tahtsid. esiteks oli see lihtsalt proov kas yldse on võimalik saada nagu yks tyyp tahtis teada. teiseks ma vihkan bmw-sid eriti mingeid 3 seeria \"bemmid\". kolmandaks juba PuZuP ytles kaldume me siin päris kõvasti juba teemast kõrvale. ja neljandaks MIKS KÕIK NÜÜD JÄRSKU MINU KALLAL NORIVAD AH???Rolleyes
Vasta
#43

MEHED!!!....AITAB OFFTOPICUST!!!

Teema kohta siis nüüd...

Zidil on tegelikult jõudu täiesti piisavalt...eelmine suvi avanes võimalus selle seljas Pääsküla raba avastada...ühegi künka või mäe peal hätta ei jäänud...esimese käiguga jõudu piisavalt (ise kaalun ca. 90 kilo)...vedrustuse koha pealt nii palju, et veidike jäigem ei teeks paha...
Vasta
#44

just, just....oma kubatuuri kohta on tal tõesti jõudu piisavalt
Vasta
#45

tõstan teema jälle yless! nii minul kah plaan suvel zid osta (pilot). Aga olex selline kysimus, et kas zid lagunema ei hakka nagu kõik teised venemopid nagu deltad, minid jne.? ja palju lõpp kiirus on? tehase andmetel 60, aga usun et peax rohkem olemaSmile aa ja et zidimehed, kas plastmasskäkid (rollerid) panevad nagu postist mõõda? ette tänades m2rtu
Vasta
#46

Zid laguneb üldiselt vähem,kui Delta-Stella-Mini jms, lõppkiirus on tehaseandmete järgi 60 km/h aga paljud siin kujutavad ette, et tema modimata ZID 80-90 välja jookseb...Rolleritega on nii, et mõni roller, mis stock-seisukorras 45 km/h sõidab, on ilma piirajateta võimeline ka 70-80 km/h arendama, sellest sõltub ka see, kas ta on Zidist kiirem või aeglasem.
Vasta
#47

tnx hõljukSmile on veel siin foorumis keegi asjalik zidi mees, kes räägib oma zidi vigatest kui on ja on olnudWink suunad on nõrk koht seda tean iseSmile aga mul siin yx sõber kelle paps myyb zide ja rääkis et ziditel on kah piirajad peal nagu rolleritel jne. ja et kui piirajad peale 1000 km sissesõitu maha võtta pidi liikuma 70-ga! aga spitisil max 60Smile
Vasta
#48

zidi bensiini paagi kinnitused on eri ¤¤¤¤....Nende keevituskohtadest hakkas mul bensiini läbi imbuma, keevitada on sealt päris raske, kuigi sain ise lasta aga hakkas varsti jälle jooksma. A see on tegelt väike asi, mootoriseisukohalt muidu vastupidav ratas jms.
Vasta
#49

tänan zid50Wink
Vasta
#50

peal epondlite ple zididel vahet kaal sama laius,pikkus,kõrgus sama motor on ka sama kes ei usi mingu vadaku klostrimetsa podi
Vasta
#51

zid5 Kirjutas:peal epondlite ple zididel vahet kaal sama laius,pikkus,kõrgus sama motor on ka sama kes ei usi mingu vadaku klostrimetsa podi

Kuule Zid5, kes Su eesti keele õpetaja on?
Õpid ka õigekirja?
vabandust,OT.
Vasta
#52

Olen kuulnud ,et kasutatud zid\'id on samad mis deltad võimsuse/mineku poolest. Kes zid\'i omab ja on sõitnud juba mingi üle 10000km siis võik rääkida kuidas minek veel on.Toungue
Vasta
#53

mh, minul zid sõitnud 3500 km, ja tõmme kiirus ikka samad nagu algulSmile (Masin siis ka kõvasti vatti saanud) Mingeid mysitilisi numbreid ei saavuta kiiruses aga parematel päevadel saab 65km/H kätte kui hästi läheb. Mini mopeed, delta jookseb 45km/h nii et pea 20 km vahet. Jaa väikesed minimopi, delta ,,forssiijad`` ärge hakkage siin iba ajama et minu delta läheb 70-80 jne.! sry ot.
Vasta
#54

Mu sääreväristi läheb 45 km/h.Big Grin
Vasta
#55

Tere
Mul oleks sellised küsimused , mis õli võiks kasutada zidi käigukastis, kütuselisandina, kas on olemas ka mingit paremat sumuti mille heli oleks tiba parem ja kui on siis kust saab ja mis hinnaga?
Vasta
#56

Ma lähen küll tiba teemast kõrvale kuida kas see vastab tõele et 2t zidi mootor pidi töökindlam olema kui 4t? Kas keegi on 4t kokku puutunud? Kuidas tegelikult lood on ja kui palju tehas sellele mootorile tööiga lubas , 2t vist oli see 10000km?
Vasta
#57

m2rtu Kirjutas:Jaa väikesed minimopi, delta ,,forssiijad`` ärge hakkage siin iba ajama et minu delta läheb 70-80 jne.! sry ot.
Kusjuures ma olen ühel korral oma võrrist 64.7 km/h saanud. See oli Rapla kardirajal ja sellele järgnes katkestamine. Nii et mootor töötavat kõige paremni enne surma Smile
58 km/h võin sulle sinu silme ees ära teha kohe.
Vasta
#58

sg-1 Kirjutas:Ma lähen küll tiba teemast kõrvale kuida kas see vastab tõele et 2t zidi mootor pidi töökindlam olema kui 4t? Kas keegi on 4t kokku puutunud? Kuidas tegelikult lood on ja kui palju tehas sellele mootorile tööiga lubas , 2t vist oli see 10000km?
4T mootor olevat sama, mis Jawa Robby-l ehk taiwanis toodetud.
Vasta
#59

nii et siis zid 4t mootor on täpselt sama kui Jawa Robby?
Kas siis tuleks võtta 2t asemel 4t kui valida on?
Vasta
#60

olen erinevatest teemadest lugenud, et 2t pidi erksam olema!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne