Küsimus Mini Quadi keti pingutamine
#1

Tere
Mure siis selline, et sai soetatud MiniQuad
ja nüüd on hakanud kett maha tulema, kui on konarlikum rada. Iseenesest ühtegi pingutuskohta ei leidnud ja saan aru, et kui vaja pingutada, siis peaksin ketilt lüli vahelt ära võtma, kas olen õieti aru saanud? :o)
Kui jah siis, kas sellega saab ise hakkama või on mingeid spec riistu vaja?
Ja kui keegi teab linki internetis kus sellekohane õpetus võiks olla oleks ka tänulik.
Tänud ette!
Algaja amatöör remontija :o)
Vasta
#2

Kas sellel mootori kinnituspoltide avad raami küljes on ovaalsed? Idee järgi peaks käima nagu mootori nihutamise teel see pingutamine, aga päris kindel ei ole.
Vasta
#3

Kahjuks jah ei ole ovaalsed...
Vasta
#4

just paar päeva tagasi oli yhel tuttaval sama mure .samasugusde aparaadiga.

Mina v6taks ja lihtsalt viiliks neid mootori kinnituse aukusid niipalju et mootor saaks pärast ettepoole panna. pärast poltidele suuremad seibid alla.

teine v6imalus oleks old taga v6ll vähe tagapoole viia , selleks piisab , kui seal tagant lahti keerata ja midagi ovaalset laagri ja raami vahele panna , raamist ettepoole.

samas vaevalt see kett nyyd nii veninud on , et lyli v6tmisega asja jonxu saab , sest tuleks ära v6tta ju 2 lyli.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#5

Ehee ma tean kuidas seda pingutatakseBig GrinBig Grin

see tagav6lli laagri ymbrusst tuleb keerata . See on nagu mingi ektsentrik v midagi seal. et laager pole keskel vaid selle servas seal.

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne