Iz 27151 '89 marauder
#41

Täna sai jälle üks doonor toodud omale. Seega ka plaanid muutusid jälle :lol:
Ette tuleb 2140 esiosa. Lõpptulemus saab nagu see roheline. All veel VOlvo stangelisa
[Pilt: p4f9k213q2F1q3o412n4.JPG]

Ja doonor ise värskelt kohale saabunud. Vahetasin bensupumba ära ja käima läks koheselt, kuigi masin 2 aastat väljas seisnud. Üks omanik läbisöit miski 150k. Küljekarbid läbi ja mootor nagu ei tööta ka puhtalt.

Kes tahab juppe, andku teada, kroomstanged paistid täiesti sirged ja roosteta olevat.
[Pilt: normal_sinine.jpg]
Vasta
#42

Kas juhipoolne peegel on olemas? Ning kui hullus seisus see kõrval istuja küljekarp on?

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#43

Peegel selline must plastik, mölemad olemas.

Karbid on täiesti otsas.
Vasta
#44

Aga see pole selline peegel, mis ukse külge kinnitub? Sellel pildi näha, et kinnitub sinna esiklaasi kõrvale.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#45

Kinnitub akna klaasi kolmnurka, mitte ukse plekile.
Vasta
#46

Siis peaks olema SL-i peeglid. SL-idele hakati neid alguses paigama, hiljem läks ka rahva-mossedele üle.
Vaatasin doonori pilte Mosseklubis. Esitiivad läinud. Lähevad pirukale?

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta
#47

Niih, sai siis jälle üks mosse juurde toodud, seekord sai Hiiumaalt toodud. Plaanin sealt esiporikad saada.

[Pilt: normal_civic%20003.jpg] [Pilt: normal_civic%20004.jpg]

[Pilt: normal_civic%20006.jpg]


Toomisest kah. Neljapäeva öhtul msn's küsis üks tegelane, et kas ma tema mosset ei taha omale, et tal poel aega ja raha ja vanust ka vähe alles. Noh ma siis tegin kiire mötlemise ja juba leidsingi ennast http://www.tuulelaevad.ee lehelt praamipiletit ostmas. Hommikul pool 10 vaja sadamas olla. Plaanisin mosse jäiga lüliga ära tuua. Aga üks vidin oli kadunud(see toru, mis läheb aasadest läbi), mötlesin, et teen puust Big Grin
Kell pool 11 jöudis praam Sõru sadamasse, ma siis kohe pömst esimesest ristist keerasin ära, mis oli vale tee loomulikult. See oli täiesti jääs tee + vesi ka peal. Tuli lauge kurv, ma söitsin miski 50ga, ja järgmine hetk panin kurvist otse ABS'i raginaga Big Grin
Õnneks oli seal pöld vms noored männid kasvama pandud, paar tükki sai ka viga, aga mis teha. Ahjaa, olin maasturiga, seega piisas kergest kannakast ja olingi teel tagasi ilma vigastusteta. Pömst kurvi taga oligi juba ka öige tee Smile
Jöudsin siis Käinasse, kust müüja peale vötsin ja paarutasime miski 2km eemale Käinast, kus mosse seisis. Seal naabrimees vms ajas oma sapikat parasjagu pöördesse, et ilmselt jäisel teel driftides poodi ölle järgi minna. Sai auto eest ära aetud, vana tulistas sapperiga mööda. Ma siis hakkasin jäika lüli mossele ette aretama. Esimene katse nurjus, kadaka kaigas läks puruks Toungue Siis leidsime mosse pagassist miski alumiinium toru, mis sai siis kiirelt paika tuunitud ja sai söitma hakatud. Istun autosse, naabrimehe kass magab armatuuri peal Big Grin Sai ta kiirelt välja töstetud ja minekut tehtud.
Kimasin siis röömsalt Sõru poole jälle, kuid emmastes politsei seisab, kiirelt pööre ristist paremale(mossel pole numbreid jne) väikse ringiga sain siis sadamasse. Kuna aega oli 2 tundi praami väljumiseni, jätsin mosse järjekorda ja ise panin emmastesse poodi süüa ostma. Selgus, et politsei auto oli tühi, istusid vist vallamajas.
Praami järjekorras Autobildist uue Evo kohta lugedes koputas miski tädi aknale, et tal sünnipäev ja et kas Kuressaarde ka lähen Big Grin Ma siis, et mingi aeg ikka liigun sinna jah. Et ma viigu siis miski 18 kasti ka sinna ära, kastid juba praami peal, tösta ise peale. Ma siis mötlesin, et mis seal ikka palju önne sünnipäevaks ja et juu ma siis viin. Praami peal selgus, et 18 kasti soomekeelset turismijuttu oli, rasked ka raisk. Pärast sain selle teo eest kukeseeni, miski punane moos ja kollane moos(poel veel maitsnud) Toungue
Niisiis, kell 15:00 Saaremaal, Triigis kerge pöiekas ja tuld. Karjas oli mingi kolin ja vaatan peeglsit, et mosse tahab mööda söita :evil: Õnneks jäi tee äärde lumehange, mitte ei pannud kraavi. Kiirelt sai metsast uus ühenduskaigas leitud, kuna alutoru otsustas poolks minna. Edasi juba polnud palju minna, ja olingi kodus.

Side löpp. Ma lähen moosisaia sööma.
Vasta
#48

Imekspandaavalt sarnane selle Mosse "projektiga", isegi värv samadest kohtadest maas.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...523&page=1
Vasta
#49

Seesama ta ongi.
Vasta
#50

Jah, teatud asjade pärast müüsin oma projektika taaskord maha, siiamaani kripeldab. Juba teist korda veendusin, et olen sellise asja jaoks liiga noor ning võrr sobib mulle siiski paremini. Aga edu sulle temaga. Wink Hiiumaal oli ta küll palju puhtam. Big Grin

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#51

Niisiis loominguline paus (loe: laiskus) hakkab üle minema ja kobisin eile ja tänagaraasi mosset näppima.

Kiskusin siis esiotsa paljaks, et 2140 esiotsa aretama hakata. Vahepeal vaatasin, et äkki on 412 ja 2140 esiporikad samad, kui vöta näpust, ei olegi Smile

Nimelt kui vaatate pldi pealt, siis pölle nurgad on erinevad ja need erinevused kajastuvad ka tiibadel. Homme üritan siniselt doonirilt 2140 tiivad maha keerata.

[Pilt: normal_Foto0032.jpg]

[Pilt: normal_Foto0030.jpg]
Vasta
#52

Neh, vahepeal pingsalt otsitud 2140 esiporikaid. Volga poes uued maksavad ~800eeki tükk, ei kannatanud neid osta Big Grin
Järsku ilmus pakkumisi, ühe poole sain Saaremaalt, teise Jõgevalt vms, uued. Kokku 450eeki 8)

Hetkel ripuvad paari poldiga küljes, pole aega olnud ehitada vahepeal....

Ning sai siis tagaamordid tellitud naaberpoest, läks metsikud 432 krooni maksma. Miski Saksa firma omad, Master vms.

[Pilt: normal_Foto0040.jpg]

[Pilt: normal_Foto0041.jpg]
Vasta
#53

Sai siis seda 2140 esiosa paigaldama vaikselt hakatud. Edeneb Smile

[Pilt: Foto0049.jpg]
Vasta
#54

Terekest!
Kuidas projekt edeneb?
Vasta
#55

Projekti söitsin puukuuri seisma, et ruumi teha hetkel Civicule.

Ühsesönaga seisab. Ma üldsegi huvitav inimene, teen 3-4 autot korraga, kuna ühest ruttu ära tüdin, siis teise kallale kohe Cool

hetkel ongi, mosse, Ranger, Civic ja üks BMW projekt. Hetkel Rangeri kallal
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne