´Tundmatu?
#1

Omanik ei tea mida ta omab?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

[attachment=28197][attachment=28198]Vaata seda pilti. Kohati üsna sarnased.Juhiiste on mul originaal ja see on täiesti teistsugune. Esimene porikas on mul ka olemas ja see on ka täiesti teistsugune. Paak on ka natuke erinev.Minu pildil on Horex T6 SV. Mul on teda oluliselt rohkem , kui nendelt piltidelt paistab, kuid üsna palju asju on puudu. Kui saaks selle tsikli omanikuga kaubale, siis oleksin huvitatud selle ostminest
Vasta
#3

Asi ei ole müügiks!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#4

Kas nendel esimestel piltidel ei ole mitte TIZ AM-600 või pole
siiski tegemist vene toodanguga? Modifitseeritud seda muidugi
on aga komplektsus on ikka üsna hea. Kui see TIZ ei ole siis
pakuks midagi BSA mudelivalikust.

militaarmootorrattur
Vasta
#5

Ma olen üsna kindel, et seal on Hurt käigukast ja seda venelased ei kasutanud
Vasta
#6

Mul on ammusest ajast ka mõni pilt selle ratta kohta... Paistab, et vahepeal ei ole masinat liigutatud!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#7

sassil ilmselt öigus---
asja vaid kõvasti modifitseeritud
http://www.autogallery.org.ru/m/horext.htm

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#8

Kui vaadata tähelepanelikult mootori paremal küljel olevat klappide reguleerimise koha kaant ja sellest natuke allpool olevat õli-akent , siis need on erinevad ja üsna palju erinevad.
Vasta
#9

Masina identifitseerimisel on keskendatud peamiselt mootorile (ja ega nendelt piltidelt muud eritiiseloomulikku ei hakka silma ka). Et asja veel segasemaks teha, siis mainiks , et Horexi kompaniise kuuluv mootoritootja Columbus tootis/müüs mootoreid ka mujale, näit. Tornax´ile, Herculesele, Victoriale jne. Ja neid T-seeria mootoreid hakati tootma vist juba üsna kohe 30-ndate alguses ja modifitseeriti vist ka pisut tootmise käigus. Olemata Horexi-huviline ja ka teadmata teistest masinatest suurt midagi ei oska ka muu selle sõiduki osade kohta suurt arvata, kas on mingi konkreetse masina baasil komplekteeritud või paljude st masinatest kokku seatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne