MINU ESTfieldi projekt - sünnib...
#1

Esimene pilt minu omast - raam

http://www.hot.ee/amfoorum/uhti/Estfieldiraam

Teine pilt - raam ja mõned plekid ka juba peal

http://www.hot.ee/amfoorum/uhti/Estfieldiraamjaplekid

Kolmas pilt - põhi all

http://www.hot.ee/amfoorum/uhti/Estfieldip6hi

Neljas pilt - proovin sisustust

http://www.hot.ee/amfoorum/uhti/Estfieldialgsisu

Viies pilt - tagasild ja pagasiruum ümbermaailmareisiks sobiv:lol

http://www.hot.ee/amfoorum/uhti/Estfield...pagasiruum

Tegelikult on hetkel juba kõik plekid peal ja plastikosad ka - nädalavahetusel seisab juba ise oma ratastel. Teha veel mootor ja elekter ja armatuur ja ... Kevadel igatahes sõidab:bounce

Järgneb...

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#2

[Pilt: e1.jpg]

[Pilt: e2.jpg]

[Pilt: e3.jpg]

[Pilt: e4.jpg]

[Pilt: e5.jpg]
Vasta
#3

Uhti oled endale vägeva masina ehitanud. Kuid mul tekkisid mõned küsimused.
Mis masinate juppe sa kasutad nagu mis automargi kardaani, sillad, mootor.
Vasta
#4

mootor fiat 1,6 130 hv
Käigukast Lada/vaz
Tagasild Lada
Tagavedrud CRX
Tagaamort Golf
Kardaan vaz
Karpa Opel
Roolilatt Scorpio
Esivedrud T-40 AM
Esiamordid Moskvitch
jne...

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#5

täiesti äge aparaat on sul tekkimas. kle räägi, kas sa väänad plekke ise kokku, või lasid sa Teppanil selle kokku väänata (seal tootmise raames) ja nüüd laod ise juppe kokku, või oled sa hoopistükkis ise jupiasjaga seotud (su nime alt võib nii mõndagi lugeda) ? ehhee!!! :bounce

tegelt huvitab see sõiduk mind ennastki (peale Luxuses ja autolehes avaldatud artikleid) kui kunagi pappi saan, siis :yes

palju auto ilma mootori-käiguka ja elektrita maxma lähex???

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#6

selle auto olen alates raami juppide tükeldamisest ise teind va GRP (plastik osad)

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

130hevost veavad seda asja ikka päris kenasti edasi Cool
Vasta
#8


Tsitaat:130hevost veavad seda asja ikka päris kenasti edasi Cool

No see, mis Raadil ilma tegi, sellel on u 140hj ja 4,3 sek 0-100 km/h

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#9

:wow Tore et EESTIS on hakkajaid mehi,kes sellega tegelevad(ISE AUTOSID EHITAVAD)!!Cool
eNDALGI MIDAGI PLAANIS!Big Grin
Vasta
#10


[Pilt: EstFkellrool.jpg]

[Pilt: EstFtagant.jpg]
Vasta
#11

Töö edeneb, hea vaadata kohe! Millal mootor mörisema hakkab? :duh
Paistab, et läheb varsti kihutamiseks Cool

EDIT: Mis värvi v. värvikombinatsioon tuleb? :duh :duh
Vasta
#12

Mootor on hetkel lihvimisel ja möllamises - sellega tegeleb rallikatele mootoreid tuuninud oskaja mees. Peaks päris kuri asi tulema.

Kuu pärast peab raudselt ringi kimama:rull

Tuleb hõhehall, aga plekid jäävad plekkideks - näiteks see tagumik ja kapote.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#13

Nädalavahetusel vedasin elektri ära ja varsti saab ka mootor kokku - tasakaalustatud ja lihvitud (nagu tutikas:bounce) Igatahes on eesmärk mai keskel sõima hakata. Kaua võibSad

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#14

panin mootori peale, aga õlipump on puuduSad Seega ei saa veel käivitada. Ja mõned väiksemad nokitsemised on ka veel teha - istmed ja turvavööd jms. Aga varsti on käes päev, kui saan nautida oma auto sõidumõnu:yes

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#15

No nii - nädalavahetusel jõudsin nii kaugele, et vaja veel mõned asjad teha ja siis vedelikud sisse valada, viimased pingutused teha mootori vidinatel ja siis tuleb see suur hetk, kui minu EF teeb esimest korda häält!!!

Ja see peaks tomuma selle nädala jooksul:o

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#16

Tsitaat:Originally posted by Uhti
Mootor on hetkel lihvimisel ja möllamises - sellega tegeleb rallikatele mootoreid tuuninud oskaja mees. Peaks päris kuri asi tulema.

Ma lugesin ühest kohast, kuidas 1,5 mootoriga ja 150 hp Westfieldi kiideti päris usinalt (kiirenduseks märgiti u. 5,1 sek) + teelpüsimine. Sul peaks 1,6 motiga ka üsna hea tulema Smile

EDIT: Vaata, et Sa mootori korralikult sisse sõidad! Cool
Vasta
#17

No nii eile õhtul oli see õnnis päev, kui kuulsin esimest korda oma EF-i häält. Poleks ikka uskunud, et see nii üllas moment võib olla, kui kuuled oma kätega tehtud auto esimest mootorihäält ja saad ka väikse tiiru teha:wow:bounce:rull

Ei oska kohe väljendada ennast, aga ausalt poleks uskunud, et asi nii hästi edasi liigub:lolBig Grin

Ja nüüd on auto niiii kallis, et ma ei usu, et kiirendusvõistlustele seda lammutama lähen - hakkan ainult rahvale näitamas käima:eurekaToungue

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#18

kuule uhti

kas see rool ja need istmed jäävad külge.
kui jäävad siis pole ilus kui ei siis on tore.
ja veel, miks sa plekivärvi jätad.
tee mingi lahe värvide kompunn ja siis on palju ilusam
Vasta
#19

Rool jääb sama, aga istmed on nahast.

Värv on juba hõbehall, sest ma ei taha kirjut koera omale. Ja plekke ei taha ka üle võõbata, Vähemalt esialgu.

Tegelt näeb ta kõvasti parem välja, kui neil vanadel piltidel. Aga livena on muidugi kõige parem asja vaadata.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#20

Tsitaat:Originally posted by Uhti
Ja nüüd on auto niiii kallis, et ma ei usu, et kiirendusvõistlustele seda lammutama lähen - hakkan ainult rahvale näitamas käima:eurekaToungue

Tegelikult mõistan Sind täiesti. NB milline võib olla umbkaudne võimsusreiting Sinu EFil? Sai vist natuke dopingut ka, kui keegi mootoriguru selle üle käis? Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne