MINU ESTfieldi projekt - sünnib...
#21

Panen täna-homme siis oma auto valmis Tallinna ülevaatusele minekuks.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#22

Just - just!

See on minu kaua-tehtud-kaunikese number. Regamine läks kiirelt ja minu auto pidavat olema kõige paremini ehitatud ESTfield Eestis.

Ise olen hullult rahul ja nädalavahetusel lähen linna tiirutama:bounce

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#23

tee siis yks väike väljasõit viljandisse kah :bounce

tahaks sulle 200hp lancia 1.6 mootorit näidata Cool
Vasta
#24

Käisin siis laupäeval Tartus tuuritamas

Vaja on kindlalt kiivrit (100 km/h sõit takistab hingamist) ja istmeid pehmemaks. Kui need vead kõrvaldatud, on auto täiuslik liikumiseks. Hetkel on hea sõit ainult linnas ja näidata ennast ja seejärel ärplejale tagatulesid:rull

Oli selline juhtum Tartus, et üks kõva mees oma uhke kaubik-bussiga näitas ennast meile maanteel. Ja siis paar korda ka linnas ja põletas kummi ja ootas järgi. No näitasin siis talle õiget kiirendust - vajutasin korra gaasi ja sellest piisas, et kutt lihtsalt sõitis teises suunas.:lol Tegelikkuses oli asi ikka hullult naljakas. Ei kujuta ette, mida mees mõtles, kui ESTfieldi nägi:keersilm

Bensukas tankimas käies ka ju küsiti, et mis asi see on???

Ja siis Tõrvandis (külavahel) tuli üks vana hüppama, et ahhaa see ongi see auto, mis siin öösel kella 1-2 ajal möirgab. Ütlesime, et see auto siin külas esimest korda. Ja siis pani vana killu, et küll tema oma ziguliga selle masina kätte saab:lol

Nalja hakkab saama:o

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#25

http://www.album.ee/?o=300004246

Minu iludus on see esimene pildidl, kus on 3 EF-i reas:rull

Selline ta siis on lõpuks

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#26

Ilus-kena!
Mulle meeldib!
Sooviks sulle palju õnne kohe! Ma arvan, et isaks saamine on umbes samasugune tunne!:yes
Vasta
#27

Uskumatu!:o:wow

Ei usu ikka veel, et see valmis on. No muidugi mitte täitsa valmis, aga nii valmis, et sõidab.

Muideks väike plaan on sellega Tartu SR-lasi kollitama minna sellel laupäevalToungue Lähen kõva meest mängima vist:eureka

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#28

Sai seal siis joonetatud Audiga, mille mootor on 4x minu jaost võimsam ja tulemus oli minu võit tänu sellele, et ta ei saanud teist käiku sisse. Aga ütleme nii, et isegi kaotus nii võimsale autole on igati hea saavutus, sest sellel lühikesel maal oli EF-i edu Audi ees u 2 autopikkust.

Ise olen väga rahul ESTfieldi minekuga.

Ja pühapäeval käisime ilma nautimas ja põristasin 70-ga maanteel ja mõnulesime. Päris lahe on küll - kõik aeglustavad kiirust, et vaadata, mis masin see veel on. Imestajaid on ikka hullult palju:wow Päris popp auto on see ikka küll:o

Nüüd küll seda ealeski maha ei müü. Kõik summad selle eest on liiga väikesedWink

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#29

[Pilt: v2ike.png]

See ongi mu sõbra/tuttava Audi, millele EF praegu ära tegi, aga järgmine kord ilmselt nii hästi ei lähe:o

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#30

Pühapäeval käisin ise cruiisimas järve ääras oma EF-iga ja siis tuli ikka palju uudistajaid sinna kohale:yes Sõitsime maanteel 80 km/h - jube mõnus oli ilma nautida. Ja hästi paljud vastu tulijad lehvitavad ja viskavad käppa - cool:o

Ja eile käisime Pangodi ääres ja teel tagasi tuli vastu üks EF - päris seff on vaadata seda autot maanteel:wow

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#31

olin ka pealtvaatajana kohal ja rahvas proovis täiega mu EF-i - ühel läks isegi käest ära. Hea, et terveks jäiBig Grin

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#32

Kas see Fiati mootor, mis Su Estfieldil vahel on, on twin cam (st. see, mida ka 2-liitrisena tehti)?
Vasta
#33

minuteada peaks see tal olema jah!
Vasta
#34

Muide..Tallinnas Endla 90 maja juures seisab üks sinine Fiat Argenta, tollel peaks peal olema 2,0 Twin Cam. Et klaasid tundusid masinal puruks pekstud olevat, siis keegi äkki saab sealt endale doonormasina.

Aspelund
Vasta
#35

On jah sama mootorit ka 2 liitrist. ise saingi teist mootorit ostes tünga. See pidi olema 2 liitrine, kuid oli ka 1,6. Aga pole hullu, sest sõitmiseks jagub sellelgi jõudu:rull

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#36

Sain nüüd lõpuks käigukasti ka vahetatud. Vanal ei läinud juba paar nädalat teine käik sisse.

Igatahes liigub auto nüüd veel paremini edasi:rull

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#37

Kuidas esivedrustus täpselt tehtud on? Lihtsalt keevitasid mosse amordile vedru jaoks kausid üles ja alla? Või on mingid valmisjupid?
Vasta
#38

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Uhti
olin ka pealtvaatajana kohal ja rahvas proovis täiega mu EF-i - ühel läks isegi käest ära. Hea, et terveks jäiBig Grin

kle Uhti, mõtsin sellist asja ...
sa siin ütlesid, et rahvas proovis täiega su EF-i. kas sa niisama lasid neil sõita, või on sul mingine leping a´la me aitasime sind, nüüd tee sa seda ja toda?!
ok, küsa ise selline, et miks sa neil sää lsõita lasid? nad pappi ka kõhisid???

:bounce:duh

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#39


Tsitaat:Kuidas esivedrustus täpselt tehtud on? Lihtsalt keevitasid mosse amordile vedru jaoks kausid üles ja alla? Või on mingid valmisjupid?

Esiamordile on raudtoru peale sulatatud ja selle otstes on mutrid ja ülesse on treitud kauss. Igatahes on see üsna keeruline süsteem, et seletada.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#40

sain aru küll põhimõttest. ma just mõtlesin et kui amordi reguleeritavaks tegemiseks sinna alumisse keermestatud hülss, mille peale saab alumise kausi keerata, peale suruda ja otstest kinni keevitada ja kauss üles treida et mis ark asjast arvab. mitte midagi negatiivset nagu välja tuleb.
aga kust ja mis hinnaga neid peenikesi (väikese läbimõõduga) vedrusid saab?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne