Paluks abi mopeedi/krossiratta ostmisel
#1
Question 

Et siis mure selline, tahaksin osta endale mopeedi/krossirattast (mitte väga võimast) hind võiks olla 3000-7000kr umb. Ei ole enne tsiklit omand võiksite öelda milline oleks sobiv vms, ise olen 12 aastane, võite postitada linke kust saab vms, ette tänades Rolleyes
Vasta
#2

Kas seda masinat on vaja et liikuda aalikel teedel või lihtsalt metsa vahel kärutamiseks.
Vasta
#3

fatburner Kirjutas:ise olen 12 aastane
rauno600 Kirjutas:Kas seda masinat on vaja et liikuda aalikel teedel või lihtsalt metsa vahel kärutamiseks.

Kuidas saab selline küsimus üldse tekkida?
Vasta
#4

Just!
§229. Mopeedijuht peab olema vähemalt 14-aastane, jalgrattur sõiduteel sõites vähemalt 10 aastat vana. Õuealal jalgratturi vanuse alammäär ei kehti.

Aga küsijale ka:
Võta auto24.ee, soov.ee või kuldnebors.ee lahti ja vaata, mida sulle pakutakse selle raha eest. Valik on kindlasti tohutu.

T.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#5

kas keegi teab kus müüakse zid-e ?
Vasta
#6

fatburner Kirjutas:kas keegi teab kus müüakse zid-e ?

Uut ZIDi minuteada Eestist osta ei saa, nagu ka mujalt Euroopa Liidust. Kasutatud masina saad aga eelpoolnimetatud portaalide kaudu.
Vasta
#7

Tambets Kirjutas:Just!
§229. Mopeedijuht peab olema vähemalt 14-aastane, jalgrattur sõiduteel sõites vähemalt 10 aastat vana. Õuealal jalgratturi vanuse alammäär ei kehti.

Aga küsijale ka:
Võta auto24.ee, soov.ee või kuldnebors.ee lahti ja vaata, mida sulle pakutakse selle raha eest. Valik on kindlasti tohutu.

T.

Reeglid ongi rikkumiseksBig Grin

To: fatburner, kasulikum oleks mingi 125cc krossar osta. Sellega on hea kuskil põllul hea puurida. Ma olen ise 13 aastane ja mul on 250cc krossar. Natuke on raskusi temaga aga hakkama saab. 125cc on kasulikum sellepärast osta, et ega sa ju ei hakka iga aasta tagant tsiklit vahetama. Mõtle tulevatele aastatele ka
Vasta
#8

Kui tegu on esimese mootorsõiduki/mopeedi ostuga, siis soovitaks Delta. Deltaga saab väga edukalt maastikul hakkama, muidugi kui on vastav rehv. Deltat omades saad ka kindlasti teada mootoriehitusest ning selle remontimisega palju uusi kogemusi hankida! Kui juba oled omanud midagi sellist ning sellisest kubatuurist tüdinenud siis soovitan miskit 110cc pitbikei. Hind jääb miskit 7000-8000 eeku kanti. Muidugi kipuvad need masinad ajapikku lagunema, aga edu sulle uue masina soetamisega!

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#9

zid võid küsida Teletorni motopoest või Tondilt.
Vasta
#10

Uut Zid'i pakuti muidu Kärdla Rauapoes see või eelmine suvi, aga too oli kastiga. Rolleyes

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne