DKW L300 või DKW Luxus 300 vs IÞ 7/8 oli Mille paak?
#1

Kas 300-sel oli teine paak?
Vasta
#2

Mina sain oma paagi ühest kindlast kohast ja seal majas oli DKW 200 Luxus, seetõttu teangi, ei on selle paak, võib-olla on ka 300-sel samasugune paak. Krasnõi Oktjabr´il vaevalt Auto-Unioni rõngastega korki kasutati. Ja minu paagil olid küljed algselt kroomitud, olevat olnud kallim variant (Luxus).
Vasta
#3

Krasnõi Oktjabr´il ei olnud ju käigukang paagi küljes? Seal oli pikk ja kõverik kang, mis ulatus paagi kõrvale???
Vasta
#4

sass igati õigel teel, nii Krasnõi Oktjabr kui ka tema analoog IZ-8 ei omanud paagil olevat käigukangi, vaid pikka, otse käigukastilt tulevat lülituskangi.

militaarmootorrattur
Vasta
#5

IZ-8 ja Krasnõi Oktjabr on ikka analoogid küll, põhimõtteliselt on tegemist sama tsikliga, lihtsalt toodeti erinevates tehastes, raam sama, rattad sama, esikahvel pisierinevustega, paak muidu sama aga IZ-il keermega, KO-l kiirkinnitus (a-la IZ-350 vms). Suurim erinevus vast see, et IZ-idel oli ka generaator ja aku s.t. ka tuled, KO-l oli magneetosüüde ja vahest pandi ka tuled kuid need olid akutoitega ja tsiklil genekas puudus - kui aku tühjaks sai siis tuli kustus...

militaarmootorrattur
Vasta
#6

väidetavalt oli täpne mudel DKW KM 200 Luxus, aasta kas 1936 või 1939 ja Auto- Unioni rõngastega kork algselt seal peal olnud. Seega vist 1939.aasta oma on minu paak.
Vasta
#7

IZ-8 ja KO-l ikka samad rattad, mõlemad rantmantliga, mootorid sama konstruktsiooniga, aga süütesüst. erinev. Porikad jm ka põhimõtteliselt sama, IZ-7 kohta ei oska öelda, pole uurinud

militaarmootorrattur
Vasta
#8

Vaidlustes selgub tõde!Big Grin

militaarmootorrattur
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne