Moskvichi põhjaplekid.
#1

Olen kuulnud et VAZ-idele on saada varuosadena põhjaplekke. Kas kusagilt Eestist selliseid kaa Moskvichile saada on? Oleks ju palju mugavam keevitada sisse uued sobivad plekid kui ise neid plekist tegema hakata.
Ette tänades, Hugo
Vasta
#2

Moskviche on tiba rohkem kui üks mudel...
üldiselt on selline tänuväärne koht nagu mosseliiga, mille kodulehelt leiab muuhulgas poenimekirja:
http://mosseliiga.ee/kauplused.html

siiski - teps mitte kõiki kereplekke pole (väidetavalt) nt 2140-le tehaseosana tehtud: näiteks tagumisi tiivakaari - mille alumine osa koos karbiga siiski ussitama kipub. Ka ei võlu enam kahjuks uusi stangesid kusagilt välja (kasutan juhust: kui kellegil peaks 2140le olema - sobib nii plastotstega kui täiskroom - siis ma tahaks hirmsasti kaupa teha Wink ).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Ega ei usu et põhjaplekke enam kusagilt saada on, uurisin lihtsalt sellepärast, et teada saada kas selliseid on varuosana üldse toodetud.
Samuti olen teadlik sellest et Moskviche on rohkem kui 1 mudel. Unustasin mainida et minul on 412
Mul garaazis seisavad korralikud 2140 täiskroom stanged. Probleem selles aga et oleks vaja 412 stangesi nende asemel. Maha müüma vast ei hakka aga 412-ne stangede vastu vahetaks küll.
Vasta
#4

minimop Kirjutas:Ega ei usu et põhjaplekke enam kusagilt saada on, uurisin lihtsalt sellepärast, et teada saada kas selliseid on varuosana üldse toodetud.
Samuti olen teadlik sellest et Moskviche on rohkem kui 1 mudel. Unustasin mainida et minul on 412
Mul garaazis seisavad korralikud 2140 täiskroom stanged. Probleem selles aga et oleks vaja 412 stangesi nende asemel. Maha müüma vast ei hakka aga 412-ne stangede vastu vahetaks küll.

Vahetusest oled veel huvitatud?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne