iz planeta
#1

Paari päeva eest sai endale vahetatud iz planeta mootor mis pärineb invallidi auto pealt. http://fotoalbum.ee/photos/raunolend/set...e=lastpage
Nüüd olen natuke mootorit lahti võtnud,et vahetad ära kolvi rõngad.
Vasta
#2

Rauno räägi lähemalt, kuidas seal mis on ja tee rohkelt pilte Smile. Kuidas 6li m66ta käimarisse ja k6ike, olen huvitatud sest oman sama mootorit. Konditsioon aga natsa parem Wink

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#3

Seda ma ei teagi kuda mõõta õli taset käigukastis.Mootor oli sisemuselt väga korralikSmile,vändal puudus lõtk ja silinder ka kolvirõngad olid samuti korrasSmileNüüd on vaja veel peale teha katkesti ja genekasBig Grin
Vasta
#4

Küsimus suurele ringile,kas t150k käivitus mootori silindrit annab panna iz planetale.Peale ta läheb ,aga kas ta ka sellega töötab.
Vasta
#5

rauno600 Kirjutas:Küsimus suurele ringile,kas t150k käivitus mootori silindrit annab panna iz planetale.Peale ta läheb ,aga kas ta ka sellega töötab.

Ei teaWink

tean seda , et s6bral planeta mootoriga bagi moodi asi, ja sellele sobis 1yhele peale mingi kävitusmootori silinder(vesijahutusega)ja bagi tal nyyd radiaatoriga.(muidugi pole uurind mis seda vett seal tsirkuleerib v6i mis lahendus seal on.)

Pole midagi targemat teha
Vasta
#6

Kas sellest masinast pilte teha ei saa.T150k käivitus mootori silinder,ainult kolb on erinev,alt puuduvad aknad ja kolvil on kaks rõgast.
Vasta
#7

Vesijahutus on hea, aga keerukas monteerida. Kui m6istlikult kulgeda, peaks 6hkjahutus kah ära toitma.

Rauno kas starterid töötasid? Ja kuidas ventilaatori tiivik kinnitatud on?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#8

Mõlemad starterid töötasid.Selle kohta kuda ventikas kinni on eo oska ütelda.
Vasta
#9

Nüüd on mootor nii kaugel et vaja raamile panna.Süüte tegin jawa638 kontakti plaadist.
Pilte ka siis http://fotoalbum.ee/photos/raunolend/set...e=lastpage
Vasta
#10

proovisid kas töötab kah?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#11

Proovisin,ja töötas,starterist mõned põksud ja mootor läks tööle.Nüüd oleks veel vaja raami kuhu peale mootor läheb.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne