Kavrovets 175
#1

SAin kh endale sünnaks Kavrovertsi või Voshodi ise kh ei tea mis mark see on. Mootoratas töötab hästi aind spidomeeter ei tööta, neljas käik ja puudub pikk iste. Mõned küsimused on ka. Kuidas saada spidomeetrit korda?
Ja kas neljandat käiku annab korda teha. Käik teeb siukest häält (krauh-krauh) ja kui gaasi paneb ei lähe paremaks kh. Ei vea nagu.
[Pilt: 2ppj30m.jpg]
[Pilt: 2e0iyix.jpg]
[Pilt: 2niyzyg.jpg]
[Pilt: wn52r.jpg]
Vasta
#2

Sul on voshod 2m. Teadmiseks veel, et kovrovetsitel on kolm käiku, voshodidel neli.
Tavaliselt on spidomeetrite/kilomeetrilugejate veaks tigude purunemised, samas sa võid kontrollida spidomeetri trossi, mis algab süütemängu kaane alt ja lõpeb esilaternas. Spidomeetri tross peab ringi korralikult käima. Kui see käib korralikult ringi siis on arvatavasti veaks teod, mis asuvad spidomeetri näidiku all. Sellisel juhul pead sa muretsema uue spidomeetri.
EDIT: Arvatavasti on neljada käigu hammakad kulunud ning need käivad lihtsalt üle. Soovitan lihtsalt sul sõita kolmanda käiguga.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta
#3

Okei. Ma vaatan siis jh seda spidomeetri värki.
Vasta
#4

Pikka maad ei soovitaks ikka lasta 3. käiguga. 1:1hega ei kurna käigukasti. Ehk siis võimalusel tee ikka käigukast korda. Smile
Vasta
#5

Tgelt jh ma saaks 4jandaga sõita aga äkki lõhub veel midagi muud ära. Ma saan aind siis sõita kui ta väga vedama ei pea naq hooga vms. Aga kui raske on nende hammakate vahetamine ja kust neid saada. PS keegi pikka istet saab mulle ärida?
Vasta
#6

Käigukasti hammasrattaid peaks mul olema üle kui on ikka hammasratta viga sul. Näiteks JAWA-l oli selline asi võimalik, et 3. käik töötas ja 4. mitte, kuigi mõlemat käiku lükkas üks käigukahvel. Kui kahvli üks haru katki läks, siis 3. lükkas sisse, aga 4. mitte. Eks uuri järgi milles asi, täitsa võimalik et saaksin pakkuda sulle ka korralikke kahvleid.
Vasta
#7

Ma vaatan jah! Aga üks tuttav arvas, et kahvlites ei ole viga aga ma võtan kunagi lahti siis vaatan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne