Küsimus..
#1

Kuhu peaks paigutama oma ostukuulutuse selles foorumis, kui soovin osta Passat Universaalile -83.a. tagaluuki?
Panin unic kuulutuste alla, aga sealt on see kustutatud.
Nagu aastaarvust järeldada võib, on 25-e aastase sõidukiga tegu ja teistest kuulutustest mujal pole tolku olnud, olevat liiga vana juba.
Kes selgitab?Sad

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#2

Kuldne börs ja soov on selliste kuulutuste jaoks.

Dad.
Vasta
#3

See luuk on üks kõige paremini roosteussile maitsev detail Passat 32B küljes, nii et mina üldse eriti ostukuulutuse variandile lootma ei jääks.
Vasta
#4

Hatchbacki oma sobib? Mis summat pakud? (Endal pole, aga tollel kel vbolla on ei käi netis)

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#5

Tegelane5 Kirjutas:Hatchbacki oma sobib?

Universaalile loomulikult mitte.
Vasta
#6

dad Kirjutas:Kuldne börs ja soov on selliste kuulutuste jaoks.

Dad.

Ma ei saa päris täpselt nüüd asja modede-poolsest probleemipüstitusest aru. Kui mõni teine vend otsib oma samast aastast pärit sigullirappele vms vene masinale mingit vidinat, läheb kuulutus üles küll. Nüüd volkari oma ei kõlba. Et nagu üks liigitub aastate poolest vanatehnika ning uunikumi alla, teine mitte? Tegu ju Auto-Moto foorumiga, mitte ainult vanatehnika omaga... Ma ei usu, et Soovi või Börsi soovitamine ning siin kuulutamisest keeldumine kõige korrektsem lahendus oleks.
Sellised mõtted siis kõrvaltvaatajalt.
Vasta
#7

See on juba habemega teema ju. Turuplats ei ole foorumi üldine, vaid Uunikumi alajaotuses, ja reeglites on väga üheselt lahti seletatud ka, kust ja kuidas piir jookseb. Vene rapete õnn/õnnetus on see, et neid on umbes dinosauruste ajast ühtede samade juppidega toodetud, seega näiteks 88. aasta 06 mingi jupp võib vabalt olla asendatav 71. aasta 01 omaga.

Muidu mul tekib koguaeg see küsimus, et kas sellest suurest loku löömisest Turuplatsi ümber mingit tolku ka on? Kas keegi on seal midagi ostnud/müünud ka, või on see niisama rahuludustpakkuv vahend enda välja elamiseks? Väga vähe on kuulutusi, kus on märgitud et kaup on müüdud.
Vasta
#8

No kui 25-aastase auto kohta juba uunikum öeldakse (vist oli nii, parandage, kui eksin), siis mille poolest see 83-aasta masin antud teemasse ei kõlba?
Vasta
#9

Coger Kirjutas:No kui 25-aastase auto kohta juba uunikum öeldakse (vist oli nii, parandage, kui eksin), siis mille poolest see 83-aasta masin antud teemasse ei kõlba?
Reegleid ikka lugeda ei viitsi?
Vasta
#10

Tõesti ei viitsi, sellepärast palungi end parandada, kui eksin. Lõpetaks selle vaidlemise, enne kui õhkkond vaenulikuks muutub.
Vasta
#11

Jesper Kirjutas:
Coger Kirjutas:No kui 25-aastase auto kohta juba uunikum öeldakse (vist oli nii, parandage, kui eksin), siis mille poolest see 83-aasta masin antud teemasse ei kõlba?
Reegleid ikka lugeda ei viitsi?

-----------------------------------------------------------------------
Enne kuulutamist lugesin reegleid. Selles foorumis on uunikumi kriteeriumiks määratletud 30 ja enam aastat. Lootsin, et näkku ei lööda, kui üks vana Passat leiaks korraliku tagaluugi. Mingisugust äri ei olnudki plaanis.
Otsinud olen nii ,,Kuldsest Börsist``, ,,Soovist``, ,,Auto 24``-st jne. foorumitest. Auto-moto foorum tundus viimase päästerõngana.
Siit kummaline järeldus: lammarid kuni kümme aastased, lehtede kaudu kuni kahekümnesed ja siis uunikum kolmkümmend ja enam. Aeg mis jääb aga 20-ne ning 30-ne vahele.......Rolleyes........on lihtsalt vana auto.

Tuleb Passat vähemalt viieks aastaks konserveerida ja peale seda proovin siin foorumis uuesti.Big Grin

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#12

muuseas, soovitan kiigata sellesse Laagri lammarisse (selle aiandus poe taga), see tundus küll pigem uunikute lammar olevat (huvitavamad isendid olid : väga vana fiati buss, autobiachi a112 ja triumphi ilukilbid).
PS ma sain oma capri valukad küll müüdud, turu teemas.
Vasta
#13

Kas sa mõtled seda "Väike Autolammutuse" nime all toimivat asutust,kui jah siis minagi olen sealt vanuritele juppe saanud,lausa terve Bedford Blitz-i vedasin sealt minema,et oma puksiir-Blitzile doonoor saada.
Vasta
#14

Jesper Kirjutas:Kas keegi on seal midagi ostnud/müünud ka, või on see niisama rahuludustpakkuv vahend enda välja elamiseks? Väga vähe on kuulutusi, kus on märgitud et kaup on müüdud.

Eks see märkimine toimu (mõningate eranditega) siis, kui kaup juba omanikku vahetanud, aga telefon endiselt "punane" ja/või kirjakasti endiselt suures koguses ostusoove laekub.
Oma kogemuste põhjal on suht mõttetu eestikeelsetesse tehnikafoorumitesse ostukuulutuste tegemine (või ei oska mina lihtsalt neid kirjutada?) - näiteks isegi masslevinud (nagu Valdo armastab öelda) asja(de) ostukuulutuse peale tuli vaid 1 pakkumine (siin foorumis, aga kahjuks teisest Eesti otsast (tänud pakkujale sellegipoolest, margispetsiifilises foorumis ei reageerinud keegi)).
Müüdud vast oma kauba foorumites ikka saab, kui kannatust piisavalt.
Vasta
#15

mesamees Kirjutas:Kas sa mõtled seda "Väike Autolammutuse" nime all toimivat asutust,kui jah siis minagi olen sealt vanuritele juppe saanud,lausa terve Bedford Blitz-i vedasin sealt minema,et oma puksiir-Blitzile doonoor saada.
--------------------------------------------------------------------
Sellest lammarist ammu küsitud. .....ei ole!

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne