#1

Sai ostetud ühe ölle ja 10 krooni eest vörr omale. Nagu teadjamehed rääkisid on tegu mv-018, sai siis selle margi järgi netist uuritud ja ühtteist teada.

pikkus 1842mm
laius 620mm
kõrgus 1050mm
kliirens 115mm
teljevahe 1150mm
kaal 35,2kg
kiirus 40kmh
mootor D6, 1,2hp/4500rpm, 45cc
paak 5L
kütusekulu 1,8L/100km
pidurdusmaa kiirusel 30kmh - 7,2m
kandevõime 100kg
müra 82db
esituli FG-306
tagatuli FP-226 või FP-240
tulelüliti P25-A
ülekandesuhe tagarattale 4,1
esivedrutuse käik 60mm
esimese piduritrumli mõõt 100mm
taga torpeedo tüüpi jalgrattavaba
rehvi mõõt 559x48 (gost 4750-63)

Andmed pärinevad ühest teisest foorumist.

Hetkel on vaja leida d6 mootor, uus tagasopakas ei teeks kah paha, kuigi ehk saab ka hetke sopakast asja.
üks ilustreriv pilt kah.

Kas keegi oskaks öelda mis värvi neid tehasest tuli, voi oli nii nagu värvi juhtus olema?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#2

Mul on endal sinise-valgega.
Vasta
#3

kas keegi oskab öelda milline kondeks läheb d6 mootorile? Mul kondekas puudu ja ei oska sinna hetkel uut panna. Masin on siis niikaugel , et raam värvitud paak ja esi sopakas kah ja mootor hakkab kokku saama, tagasopakaga on veel tööd ja tegemist vajavad ka rattad. Varsti pilte

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#4

Osta suvaline autokondekas, mis ära mahub, mingi 15.- tk. nt. Lada oma.
Vasta
#5

Väike pilt kah siis. Kui kellegil oleks pilti selle masina jalast siis oleks tänulik, ei oska muidu otsida uut. Tagusopakaga on nii ,et see suht köver hetkel üritan teha tast enamvähem asja.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#6

kas porilaud,paak ja raam on kõik pulbervärviga?


ja palju sul maksma läks liivapritsi värk?
Vasta
#7

liivaprit läks mul vähe maksma, 100 krooni täpsemalt, ja ei olnud ainult minu vörri jupid vaid olid ka söbra motika jupid juures, tööd tegi üks vanem mees , kes teeb väga hästi oma asja, vaatab alti ennem üle et kui hullusseisus asjad on ja siis vastavalt laseb neid puhtaks , et asju mitte ära löhkuda. Mul alati head kogemused temaga. Värvisin ise nagu alti, käed pea otsas siis saba hakkama küllSmile ainult värvi ostsin.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#8

Uuendused, sain kätte tagusopaka, sai pahteldatud ja krunditud, nüüd tuleb veel värvida, Sai ostetud ka uued rehvid, hetkel valmistab muret mootori küljest puudu olev kaan ja rattad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Ehita, sõida, naudi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne