On kellelgi üle suvalist kolbi ja kepsu?
#1

Nii, taas kord tekkis mul üks omamoodi mõte, võiks öelda lausa totter mõte. Nimelt oleks vaja ühele põnnile kinkida midagi autoteemalist (et ikka hoida poissi "õigel" kursil Smile) ning tekkis mõte kinkida "riiulikaunistusena" üks kolb kepsuga. Ehk saab poiss siis viieteist aasta pärast issi käest küsida, et mis see on ja siis ehk issi seletab talle, et "kunagi ammu-ammu oli, siis kui mina veel noor olin,..." jne. Sellega seoses aga tekkisid ka kolm probleemi:

1) Kuna seda kompunni pritsi viia ei jõua (ja vist läheks natuke kalliks ka), siis tekkis mõte see relaka traatharjaga (ning vajadusel ka peene lihvpaberiga) enamvähem puhtaks teha ning mingi lakiga üle lasta. Näeb ehk tsiviliseeritum välja Smile On väga loll mõte?

2) Mingi aluse moodi rats tuleks ka välja nuputada. Aga sellega peaks vast hakkama saama, kuidagi...

ja nüüd see põhiline:
3) On kellelgi Tallinnas või selle lähiümbruses üle ühte üleliigset omavahel kokku kuuluvat kolbi+kolvisõrme+kepsu? Olen nõus ise järele tulema, aitäh ütlema ning mingis kokkulepitavas koguses Buratiino limonaadi tooma Smile

Muuseas, selle asjaga on tegelikult kole kiire... Laupäeval oleks vaja see kink käiku lasta...

Ette tänades,
Joonas
+372 53 433 653
Vasta
#2

Tallinnas ei tea,aga kui aega ja tahtmist saad võhmast vajaliku detaili ja liivapritsi kasutuse võimaluse kingitusena kingi tegemiseks.Meile käib ka rong ja asjad jaama ligidal.
Vasta
#3

...kui vana su põnn on? Auto kolb, koos kepsuga teeb äkki liiga, võib olla üks mootorsae vms, sobib paremini algatuseks? Vähem nühkimist, saab kiiremini valmis...
Vasta
#4

Otsi BMW M3-e kolb ... ilus, väike ja kroomitud Wink
Kunagi ostsin sellise just kinkimiseks aga laupäevaks ma seda üles ei leia.

Dad.
Vasta
#5

http://www.surm.ee/karikad_myygiks.htm

Täna õhtul saaksin linna tuua citroen cx-i mootorist soovitud detaili.
5154156
Vasta
#6

Surma karikaid on mul paar tükki riiulis siin.

@gravex
Vasta
#7

Aitäh kasutajale tavs abi pakkumise eest, kuid praeguse seisuga tundub, et saan asja jonksu. Õhtul selgub, kuidas läks, paar minutit tagasi tegin igatahes positiivsetes toonides telefonikõne Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne