head kohad tartus?
#1

Niimoodi... et mul siis esmasp. plaanis Tartusse kihutada ja ma tahakski teada, et mis teised räägivad...

ehitan Opel Kadett B Caravani, kuigi praegu töid ei takista konkreetse jupi (peale gaasiballooni) puudumine, aga siiski on vidinaid vaja. Kas keegi teab häid poode Tartus või siis romulaid või mida iganes, kust oleks kasulik läbi käia??? Mul nimelt terve päev enamvähem aega seal kolada, sest ise lähen sinna vaid autojuhina.

Kas kellelegi teisele ei tundu, et kui peres on 2l inimesel load ja 1 neist kogu aeg tööl, siis sinust saab nagu isiklik taksojuht? Sad

Tänud,
anti
Vasta
#2

poodide kohta ei oska kahjuks nii öelda, aga sinu teisele küsimusele
Tsitaat:Kas kellelegi teisele ei tundu, et kui peres on 2l inimesel load ja 1 neist kogu aeg tööl, siis sinust saab nagu isiklik taksojuht?

võin vastata niimodi, et viimasel ajal on minu emal ilmselt siuke tunne Big Grin

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#3

Ma ka selle teise poole jutu kohta mainiks, et nigelam variant on 2 inimest, kellest ainult ühel on juhiluba Sad Taksojuhi tunne on kiire tekkima (aga võibolla on viga ka lihtsalt minus muidugi).
Vasta
#4

Kusjuures olen tegelikult avastanud, et vahelduseks on isegi kaine autojuht vahva olla... näed kaine pilguga, milline sa ise vindisena oled!

See jutt oli lihtsalt insipireeritud tänasest õhtust...
Vasta
#5

[quote]Niimoodi kirjutas: uglyant
Niimoodi... et mul siis esmasp. plaanis Tartusse kihutada ja ma tahakski teada, et mis teised räägivad...

ehitan Opel Kadett B Caravani, kuigi praegu töid ei takista konkreetse jupi (peale gaasiballooni) puudumine, aga siiski on vidinaid vaja. Kas keegi teab häid poode Tartus või siis romulaid või mida iganes, kust oleks kasulik läbi käia???
********************************************************************
Misjuppi vaja ? Mul ühel tuttaval kuuriall
72 aasta Kadett koos dokkidega. Üsna kehvas aga taastamiskõlbulik.
Vasta
#6

Probleem lahenes tegelikult väga lihtsalt... jõudsime Tartusse alles siis kui kõik poed juba kinni olid Sad

Tänud kõigile vastuste eest!

Agaa: olen sind igat pidi küsimustega pomminud... panen siia ka igaks juhuks üles, et kas see Opel on Caravan kerega?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne