Yamaha XS 400 twin engine '83 süütejama
#1

Tere siis küõigile jälle.
Mul on yamaha Xs 400 twin engine. 1983 aasta mudel. Sõitin ilusti mignit probleemi pole varem olnud. järsku jõnksus sõites, tõmbasin teeäärde ja oligi kõik. enam käima ei lähe. Kodus selgus et 1 korra küünlavahel mingi säde käib, siis on küik enam sädet pole. Mul pole aimu ka kus saaks seda jama parandada. Viga on ilmselt kuskil Süütes?

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#2

Teist küünalt proovisid?
Mul on ka tsikliga sama jama olnud, et küünal on vigane aga vahepeal ikkagi mingi säde tekib.
Vasta
#3

Jaa, proovisin eelmisi küünlaid, sama asi, 1 kord säde, siis kõik. Imelik, ta jäi nag laksust seisma, masinal on palju lahtisi juhtmeotsi, aga kuskil pole teist otsa Big Grin ju siis mütetud juhtmed. Ikkagi ei jaga kudas sai ta ni lakust seisma jääda, Äkki mõni sellike obakas mida nimetatakse sõõtepoolideks v muid sellsieid v'iksid karpe, seal võib vigu olla?

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#4

Sain ta juba käima korraks, siis suri välja ja kui veel lükkasin hakkas tegema selliseid pauke et jube noh, iga kord lykates teeb suure paugu.

Võrr-> Minimopeed stella-> 50ccm aprilia-> 400cm3 yamaha XS400-> Kas elu annab veel midagi?
Vasta
#5

Süütepool? Endal on sarnane jama IZ-iga kogetud ja süütepoolis see kala oli.
Juhtmete kinnitused vaata kindlasti üle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne