dnepri sidurikorvi poldid
#1

Sain suure vaevaga rattal sidurikorvi lahti, selle käigus muutusid muidugi praktiliselt kõik korvi koos hoidvad poldid kasutuskõlbmatuks. Seega, oskab keegi soovitada kust saada uusi polte, peitepeaga, mõõdus M8X20-25, peenkeere (keerme samm 1)? Tartus olen juba kõikvõimalikud kohad läbi kamminud, biker.ee-s soovitati lammaritest otsida, kuid see tundub jube vaevarikasToungue Eriti hea oleks, kui poldid oleksid sisemise kuuskandiga, oleks järgmine kord lihtsam lahti neid saada.

Tänud ette,
romulus
Vasta
#2

Need poldid "tärgitakse" tavaliselt ka ära, et need vibratsioonist lahti ei keerduks (siis jäävad nn mustad kuuskandid välja). Üldjuhul neid polte enam kinni keerata ei anna, kui on varem juba paar korda mootor lahti käinud Big Grin .
Tegelikult endal sama probleem, tarvis "veel" üks emmilise mootor uuesti kokku lappida.

kas siin pole näha taolisi http://www.balticbolt.ee/toode.php?show=...parentID=2
Vasta
#3

Käisin BalticBoltis kohapeal, ei olnud. Samuti ka Würthis, Lasitas ja mõnes väiksemas kohas veel, kusagil ei olnud. Ja sisemine kuuskant ei takista ju polti täkkimast, ehkki ma usun saaks edukalt kasutada ka mõnda kõvemat keermeliimi.
Äkki mõne teise detaili küljest saaks neid? Kusagilt kaugelt meenub nagu oleksin sarnaseid polte näinud mingis uksehinge komplektis aga kus ei mäleta enam... Või siis ikka treiali manu?
Vasta
#4

Tere tulemast klubisse!Big Grin Mul oma "miilitsaga" sama probleem ja samamoodi on juba Baltic Bolt ja Würth läbi käidud.Lõpuks lahendasin asja nii,et treisin hoorattale need junnid,kuhu sisse need poldid lähevad uued ja keermestasin tavalise M8 keermega ja kasutasin "tavalisi" polte.Toimib vägagi hästi see aretusCool
Vasta
#5

On ka selline võimalus, et ostad pikad sisekuuskandiga peitpea poldid (näit. 8x80), lõikad parajaks ja lased õige keerme peale. Kusjuures nendel poltidel DIN ei näita kas on osakeere või täiskeere. Olenevalt partiist võib olla nii ja naa.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#6

Mul on uusi olemas 15 eek/tk, kirjuta privasse kui huvi on.

Magnus



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta
#7

Soovitan vaadata sellisest firmast nagu Esmeta. Lasnamäel, Punasel tänaval. Seal on palju meetermõõdus polte, peenkeermega peaksid paiknema leti klaasi all.
Vasta
#8

Kui keegi neid tulevikus veel otsib, siis Põlva motopoest saab neid 5 eeku tükk, täpselt sobivad. Ise ostsin sama motopoe letist Kurtna laadal.
Mured murtud ning ise midagi leiutama ei peaSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne