Vanatehnika ürituste kalender 2009
#21

ma kahtlustan jällegi 1. aprilli..... Wink
Vasta
#22

(03-04-2009, 09:53 AM)gruppen Kirjutas:  ma kahtlustan jällegi 1. aprilli..... Wink
Tegelt on tõsi, kui ainult linnavalitsus selle loa väljastaksRolleyes
Vasta
#23

(01-04-2009, 08:30 AM)margusk70 Kirjutas:  Päris täiesti ei kattu kaks üritust, vaid üks üritus läheb sujuvalt üle sportlikumaks ürituseks. Startida saab ka Pärnust Tähesõidule!
Kõigist üksikasjadest pisut hiljem.


Tervitus.
Kas hetkel rohkem infot on kusagil saadaval.
Tänud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#24

Uunikute Tähesõidule regamine algas, see tuleb eraldi teemana. Info Unicu kodulehel!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#25

Vanamootorratturite sellesuvine kokkutulek toimub Läänemaal Voosemetsas 10.-12.07.2009

Täpsem info siin: Voosemetsa Moto 2009

Info ja registreerimine: moto@unic-moto.ee
Vasta
#26

kuna ei oskand kuhugi oma kysimust panna siis mõtlesin et panen siia kuna siin on igast juttu ja kysimus siis selline seoses selle tähesõiduga.. kuna ma ei tea sellest yritusest väga midagi ja soetasin endale uunikumi ja siis eelmine omanik kysis mu käest kas ma kah tulen.. olen huvitatud aga väga lolli kah ei tahax mängima tulla.. et aru sain et yritus toimub järva jaanis aga mis stradid on pärnus, tallinnas ja mujal eestis veel? kas kõik kokku saame lõpux järva jaanis või siis igast eesti paigast hakkab mingi teatud kell kõik liikuma järva jaani ja siis on sõit?! ja nagu ma aru sain siis on igasugu kontroll punkte?! ja kas neis peab seisma ja midagi tegema või lihtsalt läbi sõitma ja näitama et oleme elus ja terved ja tuju on hea?!

loodan et väga lolli muljet ei jätnud aga nagu öeldakse kysija suu pihta ei lööda!!Toungue

Meil On Kummi Vahetus Kuu, Mitte Rehvi Vahetus Kuu Toungue
Vasta
#27

Loll on see kes ei küsi!
Aga loe näiteks suvesöidu juhend läbi ja saad palju targemaks.

Edit: Tähesöit siis ikka

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#28

(28-12-2008, 19:30 PM)PETSS Kirjutas:  Vanaveokite kokkutulek Pärnumaal aga millal?

Küsiks uuesti ürituse kohta.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#29

Kas vanavaralaat Võrus toimub ? Kui siis kuna?
Äkki õnnestub leida Põlvamamees kes pakkus JA-5 kummi.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#30

(15-06-2009, 11:07 AM)jurka Kirjutas:  Kas vanavaralaat Võrus toimub ?
Tunnen samuti huvi. Tavaliselt on toimunud Vastseliina laadaga samal ajal - ehk siis sel nv-l!?
Vasta
#31

Ikka toimub!!
Traditsiooniline vanavara laat Võru linnas Kose tee 9a
(vana Naftabaasi vastas) 20.juunil 2009a algusega kell 09.00
Kõik huvilised on oodatud!
Vasta
#32

(13-06-2009, 21:25 PM)PETSS Kirjutas:  
(28-12-2008, 19:30 PM)PETSS Kirjutas:  Vanaveokite kokkutulek Pärnumaal aga millal?

Küsiks uuesti ürituse kohta.
Vanade veokite kokkutulek on 25.07.2009. Huvilised saavad masinaid kaeda orienteeruvalt ajavahemikus kell 15.00-17.00 Pärnu-Jaagupi Lauluväljakul. Samas saab ka vägilaste jõukatsumist jälgida- võisteldakse Pärnu Rammumehe tiitlile.
Vasta
#33

OK! Aga palju oleks osalemis tasu juhul kui ma soowiks seal mingi sõidukiga osaleda?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#34

Ürituse osalustasu kohta mul teavet ei ole. Oma osalussooviga võta palun ühendust korraldajaga tiit.talts@gmail.com
Vasta
#35

Tere.
Kas juuli alguses Järva-Jaani kandis mingi vanavara laat kah toimub?
Keegi miskit täpsemalt teab-viitab?
Tänud.
Peter.

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#36

Seidla mõisas peaks 4. juuli vanavaralaat olema.

Link kah: http://www.tsunftijanes.ee/cms/containers/display/5
Vasta
#37

Kas ka motovärki seal liikumas?Keegi käinud ja näinud?
Tänud.
Peter

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#38

Kui varasemate aastate põhjal rääkida, siis rõhk on rohkem mööblil ja pudi-padil. Tagadiga võrreldav rauaüritus see kindlasti pole.

Aga kui mu mälu ei peta, siis näiteks eelmisel aastal midagi seal ikka oli ka. Kuid täpse vastuse jään võlgu, mina pöörasin tähelepanu vähe teistele objektidele...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne